Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowy kurs niemieckiego dla początkujących!

Specjalnie z myślą o osobach, które nie znają niemieckiego lub dopiero rozpoczynają naukę języka, przygotowaliśmy nowy, bezpłatny kurs niemieckiego z Teresą – dedykowany osobom początkującym.

Aby wyjechać do Niemiec jako Opiekunka lub Opiekun osób starszych z ATERIMA MED Kandydat powinien znać niemiecki w stopniu co najmniej komunikatywnym. Właśnie dlatego, chcemy pomóc osobom, które myślą o podjęciu pracy w opiece, jednak ich problemem jest brak znajomości języka niemieckiego.

Przygotowaliśmy nowy, całkowicie bezpłatny internetowy kurs niemieckiego od podstaw, który poprowadzi Teresa – Opiekunka osób starszych w Niemczech, której samej udało się opanować podstawy języka.

Każda lekcja w kursie będzie składać się z dwóch części:

I CZĘŚĆ

  • przydatne słówka i wyrażenia,
  • nagrania audio, które ułatwią naukę poprawnej wymowy,
  • ćwiczenia sprawdzające i utrwalające wiedzę.

II CZĘŚĆ

  • dialogi,
  • nagrania,
  • wskazówki i cenne porady Teresy.

Materiały będą się pojawiać co miesiąc.

Jeśli nie znasz niemieckiego, chcesz rozpocząć naukę i wyjechać do Niemiec jako opiekunka – ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Pierwsza lekcja dla początkujących z Teresą jest już dostępna TUTAJ.

Miłej nauki!

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15