Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowy kurs niemieckiego dla początkujących!

Specjalnie z myślą o osobach, które nie znają niemieckiego lub dopiero rozpoczynają naukę języka, przygotowaliśmy nowy, bezpłatny kurs niemieckiego z Teresą – dedykowany osobom początkującym.

Aby wyjechać do Niemiec jako Opiekunka lub Opiekun osób starszych z ATERIMA MED Kandydat powinien znać niemiecki w stopniu co najmniej komunikatywnym. Właśnie dlatego, chcemy pomóc osobom, które myślą o podjęciu pracy w opiece, jednak ich problemem jest brak znajomości języka niemieckiego.

Przygotowaliśmy nowy, całkowicie bezpłatny internetowy kurs niemieckiego od podstaw, który poprowadzi Teresa – Opiekunka osób starszych w Niemczech, której samej udało się opanować podstawy języka.

Każda lekcja w kursie będzie składać się z dwóch części:

I CZĘŚĆ

  • przydatne słówka i wyrażenia,
  • nagrania audio, które ułatwią naukę poprawnej wymowy,
  • ćwiczenia sprawdzające i utrwalające wiedzę.

II CZĘŚĆ

  • dialogi,
  • nagrania,
  • wskazówki i cenne porady Teresy.

Materiały będą się pojawiać co miesiąc.

Jeśli nie znasz niemieckiego, chcesz rozpocząć naukę i wyjechać do Niemiec jako opiekunka – ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Pierwsza lekcja dla początkujących z Teresą jest już dostępna TUTAJ.

Miłej nauki!

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy