Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Oferty pracy dla opiekunów z podstawami niemieckiego!

Chcesz wyjechać do pracy jako opiekunka w Niemczech, ale Twoim problemem jest niemiecki? Teraz w ATERIMA MED mamy więcej ofert pracy z podstawową znajomością języka.

Myślisz o pracy w Niemczech, ale znasz tylko podstawowe zwroty? Zgłoś się do nas właśnie teraz – mamy sporo ofert pracy z wyjazdem do Niemiec w lipcu i sierpniu.

Decydujesz się na wyjazd po raz pierwszy? Dzięki temu masz szansę na podszlifowanie języka, a także zdobycie doświadczenia w opiece nad osobą starszą w Niemczech i referencji. Wynagrodzenie dla osób z podstawami języka wynosi około 1000 Euro netto (na rękę). Wszystkim naszym pracownikom zapewniamy opiekę Koordynatora oraz wiele materiałów edukacyjnych w zakresie nauki języka niemieckiego.

Na początek wystarczy znajomość prostych zdań i słownictwa, które przyda się w opiece i życiu codziennym w Niemczech. Martwisz się, że sobie nie poradzisz? Opiekunom, którzy wyjeżdżają z nami po raz pierwszy oferujemy dodatkowe wsparcie w nauce niemieckiego w formie 5 godzin lekcyjnych indywidualnych zajęć niemieckiego online z lektorem (np. na komunikatorze Skype) w formie „rozgrzewki” językowej jeszcze przed wyjazdem do Niemiec. Tematyka lekcji będzie dostosowana do potrzeb każdego opiekuna, a terminy będą ustalane indywidualnie. Opiekunowie nie ponoszą dodatkowych kosztów za udział w lekcjach.

Wszyscy nasi Opiekunowie mają wiele możliwości rozwoju języka niemieckiego, a co za tym idzie otrzymania podwyżki. Im lepsza znajomość języka, tym wyższe wynagrodzenie. Opiekunowie z dobrym i bardzo dobrym niemieckim oraz doświadczeniem w opiece nad osobą starszą lub niesamodzielną mogą zarobić nawet 1500 Euro netto. 

Oferty pracy w ATERIMA MED

W puli ogłoszeń czekają oferty o różnej długości pobytu za granicą – możesz je łatwo przeglądać korzystając z naszej wyszukiwarki ofert pracy. Korzystając z wyszukiwarki masz możliwość filtrowania ogłoszeń po kątem m. in. miejsca pracy, płci podopiecznego czy długości wyjazdu.

sprawdź nasze oferty pracy

Jak się do nas zgłosić?

Po więcej szczegółów na temat naszych ofert pracy i warunków zatrudnienia w ATERIMA MED zapraszamy do kontaktu z nami. Zgłosić się można na kilka wygodnych sposobów:

  • wypełniając formularz internetowy na naszej stronie,
  • telefonicznie – dzwoniąc na numer Działu Rekrutacji: 12 341 15 15,
  • stacjonarnie – odwiedzając jedno z naszych biur – wszystkie adresy podane są tutaj.
  • odwiedzając nasze stanowisko podczas targów, giełd pracy i spotkań informacyjnych, o których informujemy na bieżąco na naszej stronie internetowej w sekcji „Tu będziemy” i na naszym profilu na Facebooku.

 

Nie znasz języka niemieckiego w ogóle? Zachęcamy do nauki z naszym internetowym kursem niemieckiego dla osób początkujących z Teresą – wszystkie lekcje znajdziesz tutaj.

Wolisz naukę z lektorem? Akademia Opiekunów we współpracy z ATERIMA MED organizuje stacjonarne kursy językowe „Niemiecki dla opiekunów”, dla osób zainteresowanych pracą w opiece w Niemczech. Więcej informacji na temat kursów znajdziesz tutaj. Organizujemy również

UWAGA! Organizujemy również kursy przez Internet! Zajęcia odbywają się w niewielkim gronie, kiedy chcesz, a przede wszystkim – tam gdzie chcesz.

Więcej informacji na temat kursów:

e-mail: kursy@akademiaopiekunow.pl
telefon: 12 347 64 64 

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15