ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W ATERIMA MED dostajesz więcej! W ramach naszego programu „Jesteś z nami dłużej, zarabiasz więcej” zyskujesz gwarancję podwyżki po 1. zleceniu oraz kolejną już po 2. wyjeździe.
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml
+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Oferty pracy dla Opiekunek w Niemczech – Monachium

Polacy wyjeżdżający do pracy w Niemczech jako miejsce zatrudnienia bardzo często i chętnie wybierają landy południowe. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się Bawaria, w której pracę znajduje wiele opiekunek osób starszych.

Bawaria - kraina jezior

Bawaria to land bardzo często wybierany przez Polaków. Mimo, że jest bardzo zamożnym regionem (życie tam jest o 30% droższe niż w pozostałych niemieckich landach), ceny i koszty utrzymania nie odstraszają przyjezdnych.

Bawaria jest niezwykle urokliwą częścią Niemiec – wszystko przez sąsiadujące Alpy oraz ogromną ilość czystych jezior i pięknych parków. Jest to land bardzo przyjaźnie nastawiony do obcokrajowców – oprócz obywateli Polski osiedliło się tam wielu Włochów, Greków i Turków. W samym Monachium największą liczbę przyjezdnych reprezentują właśnie Polacy i osoby polskiego pochodzenia – jest ich ponad 40 tysięcy. Polacy wyjeżdżający do pracy chętnie wybierają Bawarię głównie przez podobną mentalność rodowitych Bawarczyków – większość z nich to katolicy.

Serce Bawarii – Monachium

Zwolennicy wielkomiejskiego życia tłumnie przyjeżdżają do stolicy landu – Monachium. Miasto przyciąga mnóstwo turystów, a jedną z jego wielu zalet jest dobre położenie geograficzne – niedaleko położone są Czechy, Szwajcaria, Austria i Włochy. Miasto jest oblegane przez turystów, szczególnie na przełomie września i października podczas znanego na całym świecie festynu Oktoberfest. Monachium to miasto bardzo rozwinięte, które może dużo zaoferować – posiada jeden z najpiękniejszych rynków w Europie, Marienplatz, na którym znajduje się symbol miasta, Kościół Mariacki z zielonymi kopułami. Dotarcie do stolicy Bawarii nie jest problematyczne. Z wielu polskich miast oferowane są połączenia autobusowe. Poza tym zwolennicy podróży samolotem mogą skorzystać z usług linii lotniczych – w Monachium znajduje się drugie co do wielkości lotnisko w Niemczech. Osoby, które wolą pokonywać trasę do Niemiec własnym samochodem z Krakowa mogą dojechać do Monachium w niecałe 8 godzin.

Życie opiekunki w Monachium

Stolica Bawarii uchodzi za najbezpieczniejsze miasto w Niemczech. Mimo, że Monachium jest dynamiczną metropolią, jest także dobrym miejscem do życia. Komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta – po całym mieście można poruszać się szybko i sprawnie. Poza tym, wielu mieszkańców jako środek lokomocji wybiera rower – w Monachium znajduje się wiele ścieżek rowerowych, a przystanki metra lub kolejki miejskiej są wyposażone w specjalne parkingi dla rowerów. Dzięki temu, poruszając się po mieście można wygodnie zmieniać środki lokomocji.

Dużą zaletą miasta jest także ogromna ilość pięknych monachijskich parków, do których można wybrać się na spacer z podopiecznym lub zwyczajnie odpocząć i zaczerpnąć świeżego powietrza. Mieszkańcy Monachium największe sumy wydają na czynsz, który jest wyższy niż w innych niemieckich miastach. Podczas pracy z ATERIMA MED jako Opiekunka osób starszych w Monachium nie musisz się jednak martwić o wydatki na mieszkanie lub jedzenie. Opiekunowie mieszkają ze swoimi podopiecznymi, a rodziny seniorów są zobowiązane do pokrywania kosztów wyżywienia opiekunów.

Dialekt bawarski

Decydując się na wyjazd do pracy w opiece w Monachium kluczowa jest znajomość języka niemieckiego. Dlaczego? Wszystko ze względu na charakterystyczny bawarski dialekt, który bywa trudny do zrozumienia dla mieszkańców innych niemieckich regionów. Nawet dla osób z bardzo dobrą znajomością niemieckiego, pierwszy kontakt z dialektem Bawarczyków może być dużym szokiem. Z czasem można się jednak z nim osłuchać i opanować podstawy bawarskiej mowy.

Oferty pracy dla opiekunek w Monachium

Rozwój, bezpieczeństwo, dobre warunki do życia i piękne otoczenie to tylko niektóre zalety Monachium. W porównaniu do innych rejonów Niemiec ofert pracy jest tam najwięcej, szczególnie jeśli chodzi o pracę w opiece nad osobami starszymi. W Monachium żyje aż 130 000 osób o znacznym stopniu niepełnosprawności, a ponad połowa z nich jest starsza niż 65 lat. Większość osób starszych żyje tam samotnie i nie ma w pobliżu nikogo bliskiego. Właśnie dlatego profesjonalna opieka w Monachium jest tak popularna – ofert pracy dla opiekunek zatem nie brakuje.

W ATERIMA MED znajdziesz wiele ofert pracy w opiece w Monachium. Sprawdź nasze oferty TUTAJ (link) i wyjedź z nami do Niemiec już w kilka dni!

Oferty pracy opiekunki znajdziesz także w okolicznych miastach, takich jak: Dachau, Germering, Fürstenfeldbruck, Starnberg, Poing, Freising, Garching bei München, Unterhaching.

Zadzwoń! Tel. (12) 341 15 15

Zamów bezpłatne połączenie →