Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 6 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 2 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Oferty pracy – Frankfurt

Oferty pracy dla opiekunek - Frankfurt nad Menem

Myślisz o wyjeździe do Niemiec do pracy jako opiekunka osób starszych? Dla wszystkich osób, które wolą pracę w dynamicznym i pełnym życia miejscu, ciekawym kierunkiem jest Frankfurt nad Menem – nowoczesne miasto położone w środkowych Niemczech.

Hesja – land pełen gór i wieżowców

Praca i życie w Hesji to świetna opcja dla miłośników górskich wędrówek – ten region oferuje piękne szlaki, między innymi szlak Limes, wpisany na listę UNESCO. Pomimo, że oficjalną stolicą landu jest urokliwe miasto Wiesbaden, to jednak właśnie Frankfurt nad Menem jest prawdziwą metropolią regionu – jest to także piąte co do wielkości miasto w Niemczech. Frankfurt to spore, stale tętniące życiem miasto położone w środkowych Niemczech. Miasto leży po obu stronach rzeki Men (z niem. Main – właśnie stąd wzięła się nazwa Frankfurt am Main). Frankfurt jest położony u stóp malowniczych gór Taunus, w landzie Hesja.

Europejski Manhattan

W Europie Frankfurt pełni funkcję ważnego ośrodka bankowego, finansowego i handlowego. W ścisłym centrum znajdują się imponujące drapacze chmur, które nadają miastu nowoczesny charakter – właśnie dlatego Frankfurt jest często nazywany „europejskim Manhattanem”. W wieżowcach znajdują się główne siedziby banków znanych na całym świecie. Znajduje się tam też giełda papierów wartościowych. Frankfurt jest także ważnym węzłem komunikacyjnym – miasto otacza świetnie rozbudowana sieć autostrad, znajduje się tam ogromny dworzec kolejowy i nowoczesny port lotniczy – największy w Niemczech, trzeci co do wielkości w Europie i ósmy na świecie. Mimo swojego nowoczesnego i bankowego charakteru, Frankfurt jest także miastem pełnym kultury, turystów i mieszkańców reprezentujących wiele mniejszości etnicznych – mieszka tam zaledwie 48,8% obywateli Niemiec. Słychać tam mieszankę wielu języków – nie tylko europejskich.

Opieka Frankfurt – plusy i minusy

Dla kogo Frankfurt będzie dobrym miejscem do życia i do pracy? Zdecydowanie dla opiekunek osób starszych, które nie boją się życia w dużym, dynamicznym mieście. Osoby, które cenią sobie spokojne życie na przedmieściach mogą poczuć się przytłoczone nowoczesnymi drapaczami chmur, które górują nad miastem.

Ludzie w mieście nad Menem są sympatyczni, niezwykle otwarci, ale dość często są zabiegani i zajęci swoim własnym życiem. Na zatłoczonych ulicach miasta można usłyszeć mieszkankę wielu języków, m.in. angielskiego, francuskiego, tureckiego i oczywiście polskiego. Wielokulturowość jest tu na porządku dziennym.

Komunikacja miejska we Frankfurcie jest bardzo dobrze rozwinięta. Warto jednak wiedzieć, że opóźnienia miejskich środków transportu we Frankfurcie dość często się zdarzają.

Gwara heska

Życie i opieka we Frankfurcie oznacza posługiwanie się na co dzień językiem niemieckim. Utrudnieniem dla wszystkich osób uczących się może być fakt, że mieszkańcy landu Hesja często posługują się dialektem środkowoniemieckim, a dokładniej nietypową gwarą heską. Pocieszeniem może być fakt, ze mieszkańcy, przyzwyczajeni do wielu obcokrajowców, są wyrozumiali i chętnie tłumaczą niezrozumiałe słowa lub po prostu mówią wolniej.

Oferty pracy dla opiekunek – Frankfurt nad Menem

Praca w opiece we Frankfurcie oznacza życie w wielokulturowym środowisku, w mieście, które nigdy nie zwalnia. Dobrą opcją na pracę w Hesji jest także Wiesbaden – stolica landu, jedno z ładniejszych niemieckich miast. W ATERIMA MED mamy wiele ofert pracy w Niemczech – zarówno we Frankfurcie, jak i w Wiesbaden. Sprawdź nasze oferty TUTAJ (link) i wyjedź do Niemiec nawet w ciągu kilku dni!

Oferty pracy opiekunki znajdziesz także w okolicznych miastach, takich jak: Bad Homburg vor der Höhe, Offenbach am Main, Hanau, Wiesbaden, Moguncja, Darmstadt, Aschaffenburg.

Zadzwoń! Tel. (12) 341 15 15

Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.