ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W ATERIMA MED dostajesz więcej! W ramach naszego programu „Jesteś z nami dłużej, zarabiasz więcej” zyskujesz gwarancję podwyżki po 1. zleceniu oraz kolejną już po 2. wyjeździe.
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml
+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Oferty pracy dla Opiekunek w Niemczech – Frankfurt

Oferty pracy dla opiekunek - Frankfurt nad Menem

Myślisz o wyjeździe do Niemiec do pracy jako opiekunka osób starszych? Dla wszystkich osób, które wolą pracę w dynamicznym i pełnym życia miejscu, ciekawym kierunkiem jest Frankfurt nad Menem – nowoczesne miasto położone w środkowych Niemczech.

Hesja – land pełen gór i wieżowców

Praca i życie w Hesji to świetna opcja dla miłośników górskich wędrówek – ten region oferuje piękne szlaki, między innymi szlak Limes, wpisany na listę UNESCO. Pomimo, że oficjalną stolicą landu jest urokliwe miasto Wiesbaden, to jednak właśnie Frankfurt nad Menem jest prawdziwą metropolią regionu – jest to także piąte co do wielkości miasto w Niemczech. Frankfurt to spore, stale tętniące życiem miasto położone w środkowych Niemczech. Miasto leży po obu stronach rzeki Men (z niem. Main – właśnie stąd wzięła się nazwa Frankfurt am Main). Frankfurt jest położony u stóp malowniczych gór Taunus, w landzie Hesja.

Europejski Manhattan

W Europie Frankfurt pełni funkcję ważnego ośrodka bankowego, finansowego i handlowego. W ścisłym centrum znajdują się imponujące drapacze chmur, które nadają miastu nowoczesny charakter – właśnie dlatego Frankfurt jest często nazywany „europejskim Manhattanem”. W wieżowcach znajdują się główne siedziby banków znanych na całym świecie. Znajduje się tam też giełda papierów wartościowych. Frankfurt jest także ważnym węzłem komunikacyjnym – miasto otacza świetnie rozbudowana sieć autostrad, znajduje się tam ogromny dworzec kolejowy i nowoczesny port lotniczy – największy w Niemczech, trzeci co do wielkości w Europie i ósmy na świecie. Mimo swojego nowoczesnego i bankowego charakteru, Frankfurt jest także miastem pełnym kultury, turystów i mieszkańców reprezentujących wiele mniejszości etnicznych – mieszka tam zaledwie 48,8% obywateli Niemiec. Słychać tam mieszankę wielu języków – nie tylko europejskich.

Opieka Frankfurt – plusy i minusy

Dla kogo Frankfurt będzie dobrym miejscem do życia i do pracy? Zdecydowanie dla opiekunek osób starszych, które nie boją się życia w dużym, dynamicznym mieście. Osoby, które cenią sobie spokojne życie na przedmieściach mogą poczuć się przytłoczone nowoczesnymi drapaczami chmur, które górują nad miastem.

Ludzie w mieście nad Menem są sympatyczni, niezwykle otwarci, ale dość często są zabiegani i zajęci swoim własnym życiem. Na zatłoczonych ulicach miasta można usłyszeć mieszkankę wielu języków, m.in. angielskiego, francuskiego, tureckiego i oczywiście polskiego. Wielokulturowość jest tu na porządku dziennym.

Komunikacja miejska we Frankfurcie jest bardzo dobrze rozwinięta. Warto jednak wiedzieć, że opóźnienia miejskich środków transportu we Frankfurcie dość często się zdarzają.

Gwara heska

Życie i opieka we Frankfurcie oznacza posługiwanie się na co dzień językiem niemieckim. Utrudnieniem dla wszystkich osób uczących się może być fakt, że mieszkańcy landu Hesja często posługują się dialektem środkowoniemieckim, a dokładniej nietypową gwarą heską. Pocieszeniem może być fakt, ze mieszkańcy, przyzwyczajeni do wielu obcokrajowców, są wyrozumiali i chętnie tłumaczą niezrozumiałe słowa lub po prostu mówią wolniej.

Oferty pracy dla opiekunek – Frankfurt nad Menem

Praca w opiece we Frankfurcie oznacza życie w wielokulturowym środowisku, w mieście, które nigdy nie zwalnia. Dobrą opcją na pracę w Hesji jest także Wiesbaden – stolica landu, jedno z ładniejszych niemieckich miast. W ATERIMA MED mamy wiele ofert pracy w Niemczech – zarówno we Frankfurcie, jak i w Wiesbaden. Sprawdź nasze oferty TUTAJ (link) i wyjedź do Niemiec nawet w ciągu kilku dni!

Oferty pracy opiekunki znajdziesz także w okolicznych miastach, takich jak: Bad Homburg vor der Höhe, Offenbach am Main, Hanau, Wiesbaden, Moguncja, Darmstadt, Aschaffenburg.

Zadzwoń! Tel. (12) 341 15 15

Zamów bezpłatne połączenie →