Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Aktualności

NAJNOWSZY POST
Dołącz do akcji 3xZ! ZASZCZEPIONA – ZABEZPIECZONA – ZAOPIEKOWANA!
2021-10-19
Weź udział w Świątecznym konkursie dla Opiekunów!
ATERIMA MED ma już 10 lat! Pomagamy seniorom oraz osobom niesamodzielnym w Niemczech. Jesteśmy pracodawcą nr 1 – najlepiej ocenianą firmą w rankingu opiekunek24.pl. Na zlecenie do Niemiec wyjechało z nami blisko 100 000 Opiekunów! Dziękujemy za zaufanie! – mamy sprawdzone oferty, a Naszym opiekunom oferujemy , ale i poczucie bezpieczeństwa, wsparcie i pomoc każdego dnia. więcej »
Najwyższe Premie Świąteczne w ATERIMA MED! Nawet do 600 EUR!
Pogoda za oknem udowadnia, że święta zbliżają się wielkimi krokami. Szukasz atrakcyjnej oferty z EXTRA PREMIĄ ZA ŚWIĘTA? Teraz w ATERIMA MED mamy… NAJWYŻSZE PREMIE ŚWIĄTECZNE! Tego jeszcze nie było. Premie nawet do 600 EUR! To najlepszy moment by wyjechać z nami do Niemiec. Decydując się od razu masz pierwszeństwo wyboru najlepszego zlecenia i otrzymasz wyższą PREMIĘ ŚWIĄTECZNĄ. Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert! więcej »
LETNIE PREMIObranie! Pracuj z nami i odbierz sokowirówkę!
W ATERIMA MED lato owocuje promocjami! Niezależnie czy jesteś już wykwalifikowanym Opiekunem osób starszych czy właśnie planujesz zyskać nowe doświadczenie w tym zawodzie – to idealny czas na wyjazd, wysokie zarobki i letnie premie. więcej »
Latem zyskujesz więcej - Wakacyjna kumulacja bonusów
Latem zyskujesz więcej! W ATERIMA MED mamy wielką wakacyjną kumulację bonusów! Wyjeżdżając w wakacje możesz zyskać wynagrodzenie do 12 000 zł na rękę za 49 dni plus bonus x5! Nie czekaj – skorzystaj tu i teraz z wakacyjnej kumulacji! więcej »
KONKURS – poleć opiekuna i wygraj kartę podarunkową ROSSMANN!
W ATERIMA MED ile poleceń tyle bonusów! Wszyscy Opiekunowie zatrudnieni w ATERIMA MED wiedzą, że skuteczne polecenia nagradzamy premią. Tylko teraz za polecenie opiekuna do pracy w Niemczech możesz dodatkowo wygrać jedną z 23 kart podarunkowych ROSSMANN. więcej »
II edycja Konferencji on-line PROFESJONALNI W OPIECE
Wspieram – nie wyręczam! Rola opiekuna w utrzymywaniu sprawności podopiecznego. Zapraszamy na II edycję Ogólnopolskiej Konferencji on-line! więcej »

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15