ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W ATERIMA MED dostajesz więcej! W ramach naszego programu „Jesteś z nami dłużej, zarabiasz więcej” zyskujesz gwarancję podwyżki po 1. zleceniu oraz kolejną już po 2. wyjeździe.
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml
+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Aktualności

NAJNOWSZY POST
Wyjedź do opieki z nami i wróć przed świętami!
2023-09-20
Zaopiekowani.TV - zapraszamy na premierę telewizyjnego "talk-show"
Drodzy Opiekunowie, już za chwilę startujemy z czymś, czego w branży opieki jeszcze nie było! Zapraszamy Was serdecznie na PREMIERĘ pierwszego odcinka z nowej serii Zaopiekowani.TV - która odbędzie się już 26 września o godzinie 18:00, na na stronie aterima-med.pl. więcej »
W ATERIMA MED możesz skorzystać z licznych bezpłatnych kursów i szkoleń podnoszących Twoje kompetencje.
W ATERIMA MED mamy świadomość tego, jak niezwykle istotne jest wsparcie Opiekunów w ich codziennych działaniach na każdym etapie współpracy. Jednym z istotnych elementów realizowania misji niesienia pomocy i wsparcia potrzebującym seniorom, jest zdobywanie nowej wiedzy i poszerzanie posiadanych kompetencji, celem jeszcze lepszego odpowiadania na potrzeby Podopiecznego i właściwego reagowania w przypadku wystąpienia konkretnych zdarzeń podczas sprawowania opieki. Opiekun będąc wyposażonym w konkretny pakiet informacji wie jak postąpić w poszczególnych sytuacjach, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa zarówno dla niego, jak i osoby nad którą sprawuje pieczę. więcej »
Już jutro kolejny webinar otwarty dla Opiekunów - dołącz do ponad 250 zarejestrowanych!
Już jutro o godzinie 19:00 odbędzie się bezpłatny webinar dla Opiekunów pod tytułem „Co smakuje naszym mózgom?”. Dołącz do ponad 250 zarejestrowanych uczestników! W trakcie spotkania on-line porozmawiamy o wpływie zdrowej diety na kondycję mózgu z perspektywy Opiekuna, a także Podopiecznego. więcej »
W ATERIMA MED dostajesz więcej!
W ATERIMA MED dostajesz więcej – po wakacjach zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą! Zdecyduj się na wyjazd i zyskaj gwarancję podwyżki podstawy wynagrodzenia - pierwszą podwyżkę otrzymasz już po pierwszym zleceniu, a kolejną już po drugim wyjeździe. W ATERIMA MED specjalnie dla Ciebie dostępni są Eksperci Biura Medycznego, którzy chętnie udzielą Ci wsparcia merytorycznego, dzieląc się praktycznymi wskazówkami z zakresu opieki. U nas masz dostęp do darmowych webinariów i materiałów edukacyjnych przygotowanych specjalnie z myślą o Opiekunach osób starszych. Z nami możesz rozwijać umiejętności językowe poprzez kursy oraz indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego. Przekonaj się o wszystkich zaletach naszej współpracy - aplikuj, a akceptację otrzymasz już w 24 godziny! więcej »
W ATERIMA MED możesz skorzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego.
W ramach pomocy naszym Opiekunom w trudnych momentach, realizowana jest inicjatywa wsparcia, aby każdy Opiekun miał możliwość skorzystania z indywidualnej pomocy psychologicznej. A także mógł brać udział w webinariach prowadzonych przez psychologa. Ważna jest otwartość i brak lęku w proszeniu o pomoc. Udostępniamy możliwość kontaktu z psychologiem, w trosce o potrzeby Opiekunów. więcej »
Wyjedź z nami latem!
W ATERIMA MED dostajesz więcej – latem zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą! Zdecyduj się na wyjazd w sierpniu i zyskaj gwarancję podwyżki podstawy wynagrodzenia - pierwszą podwyżkę otrzymasz już po pierwszym zleceniu, a kolejną już po drugim wyjeździe. W ATERIMA MED masz dostęp do darmowych webinariów i materiałów edukacyjnych przygotowanych specjalnie z myślą o Opiekunach osób starszych. Z nami możesz rozwijać umiejętności językowe poprzez kursy oraz indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego. Specjalnie dla Ciebie dostępni są Eksperci Biura Medycznego ATERIMA MED, którzy chętnie udzielą Ci wsparcia merytorycznego, dzieląc się praktycznymi wskazówkami z zakresu opieki. więcej »

Szukasz najlepszej oferty
dla Opiekunów osób starszych w Niemczech?

Mamy oferty, które spełnią Twoje oczekiwania. Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i znajdziemy najlepiej dopasowane zlecenie.

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dodaj pliki
Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
« Powrót do strony głównej
Zamów bezpłatne połączenie →