Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 4 Opiekunki przeglądają oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 3 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Aktualności

NAJNOWSZY POST
Ogólnopolska Konferencja on-line OPIEKUN OSÓB STARSZYCH – ZAWÓD MOŻLIWOŚCI
2022-05-16
Dni Otwarte w ATERIMA MED - spotkajmy się!
Rozważasz rozpoczęcie pracy w opiece? A może już pełnisz rolę opiekuna osób w wieku zaawansowanym? Koniecznie weź udział w naszym Dniu Otwartym i dowiedz się więcej na temat pracy w ATERIMA MED. więcej »
O raju! BONUS w maju!
Mówią – W MAJU JAK W RAJU! I chcemy, żeby tak było w ATERIMA MED! Tylko u nas – za wyjazd do opieki nad osobą starszą w maju oferujemy wysoki BONUS! Za 42 dni opieki wraz z BONUSEM ZA MAJ możesz zarobić nawet 2650 €! Współpracuj z ATERIMA MED i czuj się jak w raju! więcej »
W kwietniu zaopiekuj się seniorem - dobre oferty z bonusem 540 EUR na kwiecień.
Każda pora na wyjazd do Niemiec jest dobra, jednak zawsze lepiej mieć więcej niż mniej! Więcej? Tak! Teraz mamy więcej ofert do wyboru, a i w portfelu będzie więcej. Wyjeżdżając do podopiecznego jeszcze w kwietniu z ATERIMA MED zarobisz więcej – za 42 dni opieki możesz otrzymać nawet 2740 EUR na rękę – w tym KWIETNIOWY BONUS aż 540 EUR! Współpracuj z ATERIMA MED i zarabiaj więcej. więcej »
Rozstrzygnięcie Świątecznego konkursu dla Opiekunów!
ATERIMA MED ma już ponad 10 lat! Świętujmy ten czas razem. Z tej okazji został zorganizowany konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, w którym licznie wzięli udział nasi Opiekunowie. więcej »
WielkaMOC w ATERIMA MED
Wiosna zagościła u nas na dobre. W tym czasie w ATERIMA MED mamy… WielkaMoc! Czyli moc bonusów na Święta Wielkanocne! Jeśli myślisz o wyjeździe na zlecenie w Niemczech w czasie Wielkanocy – zgłoś się do ATERIMA MED i zyskaj extra BONUS aż 540 EUR! Wyjazdy w święta opłacają się szczególnie, ponieważ oprócz wyższych stawek za zlecenie jakie oferujemy w 2022 roku, dodatkowo możesz zyskać ekstra pieniądze za dni świąteczne. Warto zgłosić się już teraz, kiedy wybór ofert jest największy. Zaopiekuj się seniorem w te święta – wraz z BONUSEM wielkanocnym za wyjazd na 42 dni możesz zarobić nawet 2740 EUR! więcej »
Jesteśmy razem z Ukrainą!
W związku z obecną sytuacją w Ukrainie, każdy z nas odczuwa niepokój. Jednak wobec wielu niepewności, jedno jest pewne – nie wolno się nam poddawać! Powinniśmy żyć i pracować dalej, jak zawsze. więcej »

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.