Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Aktualności

NAJNOWSZY POST
II edycja Konferencji on-line PROFESJONALNI W OPIECE
2021-06-11
Dziękujemy, że jesteś Opiekunem!
15 maja to dla nas ważny dzień. Dzień Opiekuna Osób Starszych. W tym dniu wszystkim Opiekunom chcielibyśmy powiedzieć dziękujemy! więcej »
Szybkie i skuteczne kursy języka niemieckiego
Myślisz o pracy jako Opiekun w Niemczech, ale nie znasz języka? Z nami nauczysz się mówić po niemiecku! Sprawdź, kiedy organizujemy najbliższy kurs on-line! więcej »
5 Gwarancji Bezpieczeństwa ATERIMA MED
Opiekunowie pracujący w czasie pandemii zadają sobie wiele pytań o kwestie bezpieczeństwa. To naturalne – chodzi przecież o wspólne dobro i zdrowie, zarówno opiekuna, jak i podopiecznego. Aby zapewnić naszym Opiekunom maksymalny komfort, stosujemy sprawdzone rozwiązania ukierunkowane na bezpieczeństwo w trakcie podróży i pracy w Niemczech. więcej »
Oferty z Premią Wiosenną 2021 – już teraz zaplanuj swój wyjazd!
Początek wiosny to w ATERIMA MED pula atrakcyjnych ofert pracy w różnych regionach Niemiec, a co za tym idzie – doskonały moment na zaplanowanie wyjazdu. Praca w okresie obejmującym Wielkanoc i majówkę daje możliwość uzyskania wysokich premii, dlatego już teraz warto uwzględnić wyjazd w swoim kalendarzu! więcej »
Zdrowych i spokojnych Świąt!
Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia więcej »
4000 PLN i nawet 500 EUR premii – świąteczna oferta jakiej jeszcze nie było!
W ATERIMA MED zawsze staramy się doceniać Opiekunów, którzy decydują się na podjęcie pracy w okresie świątecznym i są z nami dłużej. Przygotowaliśmy więc w tym roku wyższe stawki za dni świąteczne niż te gwarantowane w umowach, a dodatkowo wyłącznie Ci Opiekunowie, którzy kolejny rok z rzędu zdecydują się na wyjazd w Święta, zyskują extra możliwości! więcej »

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy