Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Dzwoń 7 dni w tygodniu!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Aktualności

NAJNOWSZY POST
Jesteśmy dostępni – napisz lub zadzwoń!
2020-04-02

Szukasz wydarzenia w swojej okolicy?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie Grupa ATERIMA Sp. z o.o. Sp. k. oraz  ATERIMA Care Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń
Koronawirus - jak dbamy o Twoje bezpieczeństwo?
Epidemia koronawirusa wpłynęła na różne aspekty naszego życia, także na pracę. Opiekunowie osób starszych zadają sobie teraz wiele pytań o kwestie bezpieczeństwa. W ATERIMA MED opiekujemy się ludźmi, dlatego bezpieczeństwo naszych Opiekunów i podopiecznych jest dla nas bardzo ważne. więcej »
Myślisz o wyjeździe do pracy w Niemczech? Rekrutujemy 7 dni w tygodniu!
Wszystkich kandydatów zainteresowanych pracą jako opiekun osoby starszej w Niemczech zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym Działem Rekrutacji i przypominamy, że jesteśmy dla Was dostępni przez 7 dni w tygodniu! więcej »
Koronawirus - jak dbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo?
Sytuacja związana z koronawirusem może budzić niepokój. Dzielimy się z Wami wskazówkami naszej pielęgniarki z Zespołu Medycznego ATERMA MED. Przygotowaliśmy ważne instrukcje postępowania i porady, jak w tym szczególnym czasie skutecznie zadbać o swoje bezpieczeństwo. Zastosowanie się do proponowanych zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego nie tylko może nas uchronić przed zakażeniem, ale również pomoże czuć się bezpieczniej! więcej »
Ważny komunikat dla Opiekunek i Opiekunów ATERIMA MED
Drogie Opiekunki i Opiekunowie, jesteśmy firmą, która opiekuje się ludźmi. Dlatego, w tym trudnym dla wszystkich okresie, pracujemy na pełnych obrotach, żeby zapewnić Wam wsparcie, bezpieczeństwo i dostęp do rzetelnej wiedzy. Niezależnie od rozwoju sytuacji, nie pozostawimy Was. Dzieli nas odległość, ale jesteśmy z Wami. więcej »
Oferty z Premią Wiosenną 2020 – już teraz zaplanuj swój wyjazd!
Początek wiosny to w ATERIMA MED pula atrakcyjnych ofert pracy w różnych regionach Niemiec, a co za tym idzie – doskonały moment na zaplanowanie wyjazdu. Praca w okresie obejmującym Wielkanoc i majówkę daje możliwość uzyskania wysokich premii, dlatego już teraz warto uwzględnić wyjazd w swoim kalendarzu! więcej »
Wrocław – zapraszamy na spotkanie z ATERIMA MED!
Wszystkie osoby zainteresowane tematem opieki nad osobami starszymi serdecznie zapraszamy na spotkanie z ATERIMA MED we Wrocławiu już 25 lutego o godz. 10:30! Podczas spotkania porozmawiamy o metodach wsparcia pielęgniarskiego, na jakie mogą liczyć nasi Opiekunowie. więcej »

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zostaw swój numer - oddzwonimy