Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Aktualności

NAJNOWSZY POST
Grupa ATERIMA ponownie doceniona w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu
2020-06-23

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Care Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń
Praca ze wsparciem w j. niemieckim
Szukasz dobrej i stabilnej pracy jako Opiekun seniora w Niemczech, masz doświadczenie w opiece, ale obawiasz się, że za słabo znasz j. niemiecki? Nie wahaj się, zaaplikuj. ATERIMA MED pomoże Ci w nauce języka zarówno przed wyjazdem, jak i w trakcie pracy. więcej »
Jak zadbać o bezpieczeństwo w czasie podróży do Niemiec i na miejscu pracy? Obejrzyj filmy ATERIMA MED!
Praca w roli Opiekuna osoby starszej w Niemczech jest bezpieczna, jeśli dba on o zasady higieny i ograniczenie kontaktu z innymi osobami, a także zmniejsza liczbę wyjść do minimum i pozostaje z seniorem w domu. Zachęcamy do obejrzenia naszych filmów, które obfitują w praktyczne porady jak spokojnie podróżować i odpowiedzialnie opiekować się seniorem na miejscu pracy. więcej »
15 maja – Dzień Opiekuna Osób Starszych z ATERIMA MED
15 maja już po raz trzeci obchodzimy Dzień Opiekuna Osób Starszych, święto zainicjowane w 2018 roku przez ATERIMA MED i Akademię Opiekunów. Co przygotowaliśmy dla wszystkich opiekunów w tym roku i jaki ważny temat poruszymy tym razem? Zachęcamy do sprawdzenia i udziału! więcej »
Jak rozliczyć PIT przez internet?
Drodzy Opiekunowie, dziś ostatni dzień na złożenie deklaracji podatkowej PIT. Spokojnie – przypominamy, że istnieje możliwość złożenia deklaracji w formie elektronicznej. :) Jak to zrobić? Już wyjaśniamy! więcej »
ATERIMA MED w reportażu niemieckiej telewizji ARD Das Erste!
W tym trudnym czasie opiekunowie osób starszych z Polski są wciąż niezwykle potrzebni niemieckim seniorom. Podejmując współpracę z ATERIMA MED, mogą legalnie pracować w Niemczech, podróżować w komfortowych warunkach i korzystać z oferowanego przez nas wsparcia Zespołu Pielęgniarskiego. Aktualna sytuacja w opiece nad seniorami zainteresowała niemiecką telewizję ARD Das Erste, której przedstawiciele odwiedzili nasze biuro w Krakowie. więcej »
Stabilna praca w Niemczech – wybierz odpowiedzialnego pracodawcę
Epidemia koronawirusa wpłynęła na różne aspekty naszego życia, także na pracę. Opiekunowie osób starszych zadają sobie teraz wiele pytań o kwestie bezpieczeństwa. W ATERIMA MED opiekujemy się ludźmi, dlatego bezpieczeństwo naszych Opiekunów i podopiecznych jest dla nas bardzo ważne. więcej »

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15