Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 4 Opiekunki przeglądają oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 3 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Aktualności

NAJNOWSZY POST
Dołącz do akcji 3xZ! ZASZCZEPIONA – ZABEZPIECZONA – ZAOPIEKOWANA!
2021-12-28
Czy wiesz, że w ATERIMA MED możesz już zamówić bezpłatne połączenie?
Czy wiesz, że w ATERIMA MED możesz już zamówić bezpłatne połączenie? Dzięki temu, nie musisz już czekać na linii – oddzwonimy do Ciebie w ciągu 60 sekund od zamówienia. Możesz też zamówić rozmowę w innym, dogodnym dla Ciebie terminie! więcej »
Świąteczny konkurs dla opiekunów nadal trwa. Weź w nim udział koniecznie!
ATERIMA MED aktywnie działa na ryku pracy już dekadę. Chcemy celebrować z Wami ten sukces! Przypominamy, że z tej okazji mamy dla Was NAJWYŻSZE PREMIE ŚWIĄTECZNE do 600 EUR oraz KONKURS Z NAGRODAMI! Jeden z wielu niezwykle atrakcyjnych upominków może być Twój! więcej »
Spotkanie mikołajkowe w ATERIMA MED.
Dnia 7 grudnia naszą firmę odwiedzili Opiekunowie. Spotkanie wigilijne w siedzibie ATERIMA MED było wspaniałą okazją do lepszego poznania się. Sprzyjało wymianie doświadczeń, dzieleniu się przepisami, wspominaniu jakie potrawy Opiekunowie poznali i smakowali w Niemczech z rodzinami Podopiecznych. więcej »
Weź udział w Świątecznym konkursie dla Opiekunów!
ATERIMA MED ma już 10 lat! Pomagamy seniorom oraz osobom niesamodzielnym w Niemczech. Jesteśmy pracodawcą nr 1 – najlepiej ocenianą firmą w rankingu opiekunek24.pl. Na zlecenie do Niemiec wyjechało z nami blisko 100 000 Opiekunów! Dziękujemy za zaufanie! – mamy sprawdzone oferty, a Naszym opiekunom oferujemy , ale i poczucie bezpieczeństwa, wsparcie i pomoc każdego dnia. więcej »
Najwyższe Premie Świąteczne w ATERIMA MED! Nawet do 600 EUR!
Pogoda za oknem udowadnia, że święta zbliżają się wielkimi krokami. Szukasz atrakcyjnej oferty z EXTRA PREMIĄ ZA ŚWIĘTA? Teraz w ATERIMA MED mamy… NAJWYŻSZE PREMIE ŚWIĄTECZNE! Tego jeszcze nie było. Premie nawet do 600 EUR! To najlepszy moment by wyjechać z nami do Niemiec. Decydując się od razu masz pierwszeństwo wyboru najlepszego zlecenia i otrzymasz wyższą PREMIĘ ŚWIĄTECZNĄ. Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert! więcej »
LETNIE PREMIObranie! Pracuj z nami i odbierz sokowirówkę!
W ATERIMA MED lato owocuje promocjami! Niezależnie czy jesteś już wykwalifikowanym Opiekunem osób starszych czy właśnie planujesz zyskać nowe doświadczenie w tym zawodzie – to idealny czas na wyjazd, wysokie zarobki i letnie premie. więcej »

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.