Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
ATERIMA MED to pewna i sprawdzona firma – jesteśmy na rynku opieki już ponad 10 lat!
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki.
Pomagamy w dopasowaniu oferty do potrzeb i możliwości Opiekuna. Porozmawiajmy!
98% Opiekunów i podopiecznych jest zadowolona ze współpracy z nami. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów!
Do grona Opiekunów ATERIMA MED właśnie dołączyła kolejna Opiekunka. Dziękujemy za zaufanie!
Najlepsze oferty schodzą jak świeże bułeczki. Teraz przegląda je 11 osób.
Teraz nasze oferty sprawdza 7 osób.
Nasze oferty weryfikuje teraz 17 osób.
W tej chwili nasi koordynatorzy potwierdzają oferty z 18 Opiekunkami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna 87 Opiekunek.
Świętujemy! Właśnie podpisaliśmy umowę z kolejną Opiekunką!
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmienniczką.
Rok 2022 to rok wyższych stawek za zlecenie. Dobrze zarabiaj z ATERIMA MED.
5 gwarancji bezpieczeństwa – wyjedź na zlecenie ze spokojną głową. Dajemy poczucie bezpieczeństwa w czasie pandemii.
Jesteśmy w razie potrzeby – zapewniamy indywidualną opiekę Koordynatora.
Pomagamy w opiece nad podopiecznym – służymy fachową poradą Zespołu Pielęgniarskiego.
Oferujemy bezpłatne cykle webinarów z certyfikatem „Profesjonalni w opiece”– tylko dla Opiekunów ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna – oferujemy pakiet dodatkowego ubezpieczenia, w tym ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID-19.
Zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem z adresu pod adres.
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do potrzeb i możliwości Opiekuna.

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Aktualności

NAJNOWSZY POST
Pakiet korzyści w ATERIMA MED – wyjedź w październiku i odbierz BONUS!
2022-09-19
Nowe biuro mobilne ATERIMA MED w Łodzi!
Otworzyliśmy nowe biuro mobilne ATERIMA MED w Łodzi. To szansa na spotkanie z nami dla osób z województwa łódzkiego, które chcą pracować w zawodzie opiekuna osób starszych w Niemczech. więcej »
Powstał Zespół ds. prewencji Covidowej. Troszczymy się o Twoje zdrowie.
Miło nam oznajmić, że mając na uwadze najwyższy standard troski o zdrowie zarówno współpracujących z nami opiekunów, jak i podopiecznych, stworzyliśmy Zespół ds. prewencji Covidowej. więcej »
Wyjedź we wrześniu! Mamy oferty z pakietem korzyści!
Wybierz ofertę z pakietem korzyści i zdecyduj jak długo chcesz pozostać na ofercie! Im dłużej będziesz opiekować się podopiecznym, tym więcej zarobisz. Wraz z BONUSEM WRZEŚNIOWYM za wyjazd na 42 dni zarobisz nawet 2650 euro. Wybierając ofertę na 60 dni, Twoje wynagrodzenie wzrośnie nawet do 3650 euro! Wszystko w Twoich rękach. Oferty z pakietem korzyści to atrakcyjne wynagrodzenie, BONUS WRZEŚNIOWY, dodatki do oferty, BONUS za przejście do ATERIMA MED, możliwość udziału w praktycznych webinariach z poradami w zakresie opieki i telefoniczne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego. Wybierz osobę starszą do opieki i dobrą ofertę na wrzesień! Już za 42 dni zlecenia płacimy nawet 2650 euro! więcej »
COVID w odwrocie – nadal zachowuj zasady bezpieczeństwa, w szczególności przed wyjazdem na zlecenie.
Celem naszych działań jest niesienie pomocy potrzebującym seniorom z jednoczesną dbałością o opiekunów. Dokładamy starań, by opiekunowie także czuli się zaopiekowani. To istotne, by realizowanie misji, jaką jest niesienie pomocy i wsparcia osobą potrzebującym, odbywało się w sposób bezpieczny zarówno dla opiekunów, jak i podopiecznych. Istotnym jest, by pamiętać o zasadach bezpieczeństwa mających na celu uchronienie samego siebie oraz osób nad którymi sprawujemy pieczę przed COVID. Jak dbać o bezpieczeństwo podopiecznych, jednocześnie dbając także o własne? więcej »
Wyjedź w sierpniu! To już ostatnia chwila na BONUS i ekstra pensję wakacyjną!
Opiekunko, chcesz spędzić wakacyjny sierpień w dobrym towarzystwie? Mamy świetną propozycję. BONUS SIERPNIOWY plus ekstra pensja – wybierz seniora i dobrą ofertę na wakacje! To już ostania szansa. Zatroszcz się o siebie i o starszą osobę. Ty otrzymasz ekstra wynagrodzenie a podopieczny niezawodną opiekę! Za zlecenie w Niemczech na min 42 dni płacimy aż 2650 euro w tym BONUS SIERPNIOWY nawet do 450 euro! Zarezerwuj ofertę już teraz. więcej »
Łącz przyjemne z pożytecznym! Wyjedź na wakacje i opiekuj się seniorem – wakacyjna pensja czeka.
Już za chwilę zaczynają się wakacje. Coraz więcej osób łączy przyjemne z pożytecznym i nic w tym dziwnego! Lubimy łączyć to, co dobre. Ty także wybierz się na wakacje i zarabiaj. Wyjedź tam, gdzie chcesz i powiedz – mhm… dobrze mi tu! Wybierz ofertę wakacyjną z bonusem! Za opiekę nad seniorem w Niemczech na min 42 dni płacimy aż 2650 euro w tym lipcowy BONUS nawet do 450 euro!

 więcej »

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7F, 30-644 Kraków KRS 0000725474 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
« Powrót do strony głównej
Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.