Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
ATERIMA MED to pewna i sprawdzona firma – jesteśmy na rynku opieki już ponad 10 lat!
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki.
Pomagamy w dopasowaniu oferty do potrzeb i możliwości Opiekuna. Porozmawiajmy!
98% Opiekunów i podopiecznych jest zadowolona ze współpracy z nami. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów!
Do grona Opiekunów ATERIMA MED właśnie dołączyła kolejna Opiekunka. Dziękujemy za zaufanie!
Najlepsze oferty schodzą jak świeże bułeczki. Teraz przegląda je 11 osób.
Teraz nasze oferty sprawdza 7 osób.
Nasze oferty weryfikuje teraz 17 osób.
W tej chwili nasi koordynatorzy potwierdzają oferty z 18 Opiekunkami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna 87 Opiekunek.
Świętujemy! Właśnie podpisaliśmy umowę z kolejną Opiekunką!
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmienniczką.
Rok 2022 to rok wyższych stawek za zlecenie. Dobrze zarabiaj z ATERIMA MED.
5 gwarancji bezpieczeństwa – wyjedź na zlecenie ze spokojną głową. Dajemy poczucie bezpieczeństwa w czasie pandemii.
Jesteśmy w razie potrzeby – zapewniamy indywidualną opiekę Koordynatora.
Pomagamy w opiece nad podopiecznym – służymy fachową poradą Zespołu Pielęgniarskiego.
Oferujemy bezpłatne cykle webinarów z certyfikatem „Profesjonalni w opiece”– tylko dla Opiekunów ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna – oferujemy pakiet dodatkowego ubezpieczenia, w tym ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID-19.
Zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem z adresu pod adres.
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do potrzeb i możliwości Opiekuna.
image/svg+xml

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Aktualności

NAJNOWSZY POST
Wyjedź z nami - w ATERIMA MED w czerwcu dostajesz więcej!
2023-05-19
Zapraszamy na największą w Polsce konferencję on-line dla Opiekunów – „ROZUMIEĆ SIEBIE, czyli partnerstwo w opiece”.
Serdecznie zapraszamy na III edycję bezpłatnej i największej konferencji on-line w Polsce dla Opiekunów pod tytułem: „ROZUMIEĆ SIEBIE, czyli partnerstwo w opiece”. Do udziału w naszym ogólnopolskim wydarzeniu zapraszamy zarówno zawodowych Opiekunów osób starszych, jak i wszystkich na co dzień zaangażowanych w opiekę. Konferencja odbędzie się w czwartek 25 maja 2023 roku o godzinie 19:00. Warto zapisać tę datę w kalendarzu! więcej »
W ATERIMA MED wiosną dostajesz więcej – wyjedź w maju i zyskaj!
W ATERIMA MED dostajesz więcej – wyjeżdżając z nami po majówce, otrzymasz gwarancję podwyżki po pierwszym i drugim zleceniu. W ATERIMA MED nie tylko Ty opiekujesz się Podopiecznym, ale i my opiekujemy się Tobą! Nasi eksperci z Biura Medycznego chętnie udzielą Ci wsparcia merytorycznego, dzieląc się praktycznymi wskazówkami z zakresu opieki. Będąc na zleceniu masz dostęp do stałej i indywidualnej opieki Koordynatora, który pomoże w każdej sytuacji. W ATERIMA MED możesz skorzystać z darmowych porad prawnych oraz rozpocząć naukę języka niemieckiego z indywidualnym lektorem! A to nie wszystko... więcej »
W ATERIMA MED otrzymujesz dostęp do nieodpłatnych telefonicznych konsultacji w zakresie opieki z ekspertem Biura Medycznego.
W ATERIMA MED zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest wsparcie Opiekunów w ich codziennych działaniach. Jak istotne jest to, by mieli oni świadomość, że mogą liczyć zawsze na naszą pomoc. Także w nagłych i nieprzewidzianych okolicznościach. Dokładamy starań, by Opiekunowie czuli się zaopiekowani. Służymy konkretną poradą ekspercką i zawsze jesteśmy gotowi rozwiązać każdą indywidualną sytuację, jakkolwiek nie byłaby ona skomplikowana. więcej »
Spokojnych Świąt Wielkanocnych życzy ATERIMA MED
Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Państwu najszczersze życzenia. Przede wszystkim zdrowia oraz chwil wyciszenia i spokoju dla siebie. więcej »
Na wiosnę zaopiekuj się seniorem i zyskaj więcej w ATERIMA MED!
W ATERIMA MED na wiosnę dostajesz więcej – po świętach zyskaj bonus 100 EURO za wyjazd w kwietniu! Biorąc udział w programie gwarancji podwyżki wynagrodzenia, zyskasz wyższą stawkę po pierwszym i kolejnym zleceniu z ATERIMA MED. Rozwijaj swoje kompetencje językowe, ucząc się niemieckiego z indywidualnym lektorem i korzystaj z fachowej i bezpłatnej pomocy prawnika - nawet w sprawach prywatnych! W ATERIMA MED nie jesteś sam. Możesz czerpać z wiedzy ekspertów naszego Biura Medycznego podczas trudnych chwil na ofercie. W nieoczekiwanych sytuacjach wsparcia chętnie udzieli Ci nasz wieloletni praktyk. A to nie wszystko… więcej »
Weź udział w webinarium przygotowanym w ramach Światowego Tygodnia Mózgu!
Już 16 marca o 19:00 odbędzie się webinarium pod tytułem "Centrum dowodzenia – mózg. Jak pozbyć się złych nawyków i czuć się lepiej?". Spotkanie to zorganizowane zostało w ramach Światowego Tygodnia Mózgu! więcej »

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7F, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
« Powrót do strony głównej
Zamów bezpłatne połączenie →