ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

Oferty pracy dla Opiekunek w Niemczech – Hamburg

Praca dla Opiekunek w Hamburgu, Niemcy

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech wiąże się z wyjazdami w różne miejsca – zarówno do dużych miast jak i na wieś. Dla wszystkich zwolenników pracy w mieście ciekawym kierunkiem jest Hamburg – duże i piękne, portowe miasto położone w północnej części kraju.

Hamburg – miasto na wodzie

Hamburg jest drugim (zaraz po Berlinie) co do wielkości miastem w Niemczech – mieszka tutaj ponad 1,8 mln mieszkańców. Miasto leży niedaleko ujścia rzeki Łaby do Morza Północnego. Hamburg to tętniąca życiem, portowa metropolia, do której przybijają statki z całego świata. W mieście miesza się ogromna ilość różnych kultur i języków – około trzy czwarte mieszkańców to rodowici Niemcy, reszta to mieszanka wielu narodowości.

W Hamburgu świetnie odnajdą się więc osoby, które lubią dynamiczne, miejskie życie oraz nie przeszkadza im różnorodność i międzynarodowe środowisko.

Hamburg nie bez powodu nazywany jest „Dumą Północnych Niemiec” – to najbardziej zielone niemieckie miasto, które słynie z parków, skwerów i ogrodów. Miasto przez swój portowy charakter zyskuje na uroku – port w Hamburgu nazywany jest „bramą na świat” można tam znaleźć znacznie więcej mostów niż w Wenecji i Amsterdamie. Mieszkańcy „miasta na wodzie” szczególnie dbają o czystość i o wygląd otoczenia swoich domów. Właśnie dlatego, mimo szybkiego, miejskiego życia i imponującej liczby dzielnic (aż 104!), Hamburg znajduje się w czołówce najczystszych miast w Europie!

 

Praca w Hamburgu

Dużym plusem dla wszystkich osób, które myślą o pracy w Hamburgu jest fakt, że większość mieszkańców miasta posługuje się klasycznym niemieckim, czyli tzw. „Hochdeutsch”. Wszystkie osoby, które dopiero uczą się języka niemieckiego nie muszą się zatem obawiać trudnych do zrozumienia niemieckich dialektów lub gwar. Poza tym, w związku z wielokulturowym charakterem Hamburga, w mieście słychać mieszkankę języków z całego świata.

Ulubione miasto Niemców

Hamburg jest dla Niemców najbardziej atrakcyjnym miastem do życia. Według jednego z sondaży opinii publicznej co szósty obywatel Niemiec wybrałby „miasto na wodzie” jako stałe miejsce zamieszkania. Hamburg zostawił w tyle takie miasta jak Monachium, Berlin i Essen.

 

 

 

Oferty pracy dla opiekunek w Hamburgu

W Hamburgu mieszka najwięcej zamożnych obywateli Niemiec – miasto wybiera największy procent niemieckich milionerów. Opieka nad osobami starszymi w Hamburgu jest bardzo popularna – zamożni mieszkańcy zwykle decydują się na zatrudnianie opiekunek osób starszych dla swoich bliskich. Ofert pracy w opiece w Hamburgu jest zatem dość sporo. Koszty utrzymania są tu dosyć wysokie, jednak osoby decydujące się na pracę z ATERIMA MED jako opiekunka w Hamburgu mają

 

Myślisz o wyjeździe do pracy jako opiekunka w Hamburgu? W ATERIMA MED znajdziesz wiele ofert pracy w opiece. Sprawdź nasze oferty TUTAJ (link) i wyjedź do Niemiec już w kilka dni!

Oferty pracy opiekunki znajdziesz także w okolicznych miastach, takich jak: Buxtehude, Norderstedt, Ahrensburg, Glinde, Seevatal, Buchholz in der Nordheide, Schwarzenbek.

Zadzwoń! Tel. (12) 341 15 15

Zamów bezpłatne połączenie →