Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 6 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 2 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Oferty pracy – Hamburg

Praca dla Opiekunek w Hamburgu, Niemcy

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech wiąże się z wyjazdami w różne miejsca – zarówno do dużych miast jak i na wieś. Dla wszystkich zwolenników pracy w mieście ciekawym kierunkiem jest Hamburg – duże i piękne, portowe miasto położone w północnej części kraju.

Hamburg – miasto na wodzie

Hamburg jest drugim (zaraz po Berlinie) co do wielkości miastem w Niemczech – mieszka tutaj ponad 1,8 mln mieszkańców. Miasto leży niedaleko ujścia rzeki Łaby do Morza Północnego. Hamburg to tętniąca życiem, portowa metropolia, do której przybijają statki z całego świata. W mieście miesza się ogromna ilość różnych kultur i języków – około trzy czwarte mieszkańców to rodowici Niemcy, reszta to mieszanka wielu narodowości.

W Hamburgu świetnie odnajdą się więc osoby, które lubią dynamiczne, miejskie życie oraz nie przeszkadza im różnorodność i międzynarodowe środowisko.

Hamburg nie bez powodu nazywany jest „Dumą Północnych Niemiec” – to najbardziej zielone niemieckie miasto, które słynie z parków, skwerów i ogrodów. Miasto przez swój portowy charakter zyskuje na uroku – port w Hamburgu nazywany jest „bramą na świat” można tam znaleźć znacznie więcej mostów niż w Wenecji i Amsterdamie. Mieszkańcy „miasta na wodzie” szczególnie dbają o czystość i o wygląd otoczenia swoich domów. Właśnie dlatego, mimo szybkiego, miejskiego życia i imponującej liczby dzielnic (aż 104!), Hamburg znajduje się w czołówce najczystszych miast w Europie!

 

Praca w Hamburgu

Dużym plusem dla wszystkich osób, które myślą o pracy w Hamburgu jest fakt, że większość mieszkańców miasta posługuje się klasycznym niemieckim, czyli tzw. „Hochdeutsch”. Wszystkie osoby, które dopiero uczą się języka niemieckiego nie muszą się zatem obawiać trudnych do zrozumienia niemieckich dialektów lub gwar. Poza tym, w związku z wielokulturowym charakterem Hamburga, w mieście słychać mieszkankę języków z całego świata.

Ulubione miasto Niemców

Hamburg jest dla Niemców najbardziej atrakcyjnym miastem do życia. Według jednego z sondaży opinii publicznej co szósty obywatel Niemiec wybrałby „miasto na wodzie” jako stałe miejsce zamieszkania. Hamburg zostawił w tyle takie miasta jak Monachium, Berlin i Essen.

 

 

 

Oferty pracy dla opiekunek w Hamburgu

W Hamburgu mieszka najwięcej zamożnych obywateli Niemiec – miasto wybiera największy procent niemieckich milionerów. Opieka nad osobami starszymi w Hamburgu jest bardzo popularna – zamożni mieszkańcy zwykle decydują się na zatrudnianie opiekunek osób starszych dla swoich bliskich. Ofert pracy w opiece w Hamburgu jest zatem dość sporo. Koszty utrzymania są tu dosyć wysokie, jednak osoby decydujące się na pracę z ATERIMA MED jako opiekunka w Hamburgu mają

 

Myślisz o wyjeździe do pracy jako opiekunka w Hamburgu? W ATERIMA MED znajdziesz wiele ofert pracy w opiece. Sprawdź nasze oferty TUTAJ (link) i wyjedź do Niemiec już w kilka dni!

Oferty pracy opiekunki znajdziesz także w okolicznych miastach, takich jak: Buxtehude, Norderstedt, Ahrensburg, Glinde, Seevatal, Buchholz in der Nordheide, Schwarzenbek.

Zadzwoń! Tel. (12) 341 15 15

Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.