Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Oferty pracy w Niemczech dla opiekunów bez znajomości języka niemieckiego!

Chcesz wyjechać do pracy jako opiekun w Niemczech, ale Twoim problemem jest język? Teraz możesz zgłosić się do ATERIMA MED, nawet jeśli dopiero planujesz naukę języka niemieckiego.

Oferty pracy bez języka

Szukasz dobrej pracy? Masz doświadczenie w opiece, ale nie znasz języka? Zgłoś się do nas właśnie teraz – mamy sporo sprawdzonych ofert pracy z wyjazdem do Niemiec w listopadzie i grudniu.

Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby, które są gotowe na pracę w Niemczech w okresie świątecznym oraz mają motywację do nauki języka od podstaw.

Wsparcie w nauce niemieckiego

Na początek wystarczy znajomość prostych zdań i słownictwa, które przyda się w opiece i życiu codziennym w Niemczech. Martwisz się, że sobie nie poradzisz? Opiekunom, którzy zdecydują się na wyjazd oferujemy wsparcie w nauce niemieckiego w formie wygodnych zajęć niemieckiego online z lektorem (np. na komunikatorze Skype lub przez telefon) jeszcze przed wyjazdem do Niemiec. Tematyka lekcji będzie dostosowana do potrzeb każdego opiekuna, a terminy będą ustalane indywidualnie.

Wyjazd do Niemiec to szansa na naukę języka, a także zdobycie doświadczenia w opiece nad osobą starszą w Niemczech i cennych referencji. Wynagrodzenie dla osób z podstawami języka wynosi około 1000 Euro netto (na rękę). Wszystkim naszym pracownikom zapewniamy opiekę Koordynatora oraz wiele materiałów edukacyjnych. Warto dodać, że wszyscy nasi Opiekunowie mają wiele możliwości rozwoju języka niemieckiego, a co za tym idzie otrzymania podwyżki. Im lepsza znajomość języka, tym wyższe wynagrodzenie.

Oferty pracy w ATERIMA MED

W puli ogłoszeń czekają oferty o różnej długości pobytu za granicą – możesz je łatwo przeglądać korzystając z naszej wyszukiwarki ofert pracy. Korzystając z wyszukiwarki masz możliwość filtrowania ogłoszeń po kątem m. in. miejsca pracy, płci podopiecznego czy długości wyjazdu.

sprawdź nasze oferty pracy

Jak się do nas zgłosić?

Po więcej szczegółów na temat naszych ofert pracy i warunków zatrudnienia w ATERIMA MED zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji. Zgłosić się można na kilka wygodnych sposobów:

  • wypełniając formularz internetowy na naszej stronie,
  • telefonicznie – dzwoniąc na numer Działu Rekrutacji: 12 341 15 15,
  • stacjonarnie – odwiedzając jedno z naszych biur – wszystkie adresy podane są tutaj.
  • odwiedzając nasze stanowisko podczas targów, giełd pracy i spotkań informacyjnych, o których informujemy na bieżąco na naszej stronie internetowej w sekcji „Tu będziemy” i na naszym profilu na Facebooku.

Wolisz naukę z lektorem? Akademia Opiekunów we współpracy z ATERIMA MED organizuje w Krakowie, Szczecinie i Łodzi stacjonarne kursy językowe „Niemiecki dla opiekunów”, dla osób zainteresowanych pracą w opiece w Niemczech. Jeśli nie możesz dołączyć do kursu stacjonarnego, wypróbuj kurs przez Internet lub przez telefon. To szybki i wygodny sposób na opanowanie podstaw niemieckiego i szansa na atrakcyjną ofertę.

Więcej informacji na temat kursów otrzymasz pod numerem telefonu 12 347 64 64.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy