Niemiecki dla Opiekunek

Najlepszy w Polsce kurs języka niemieckiego
z nagraniami AUDIO dla Opiekunek

Aby wyświetlić pełną wersję strony, uruchom ją na swoim tablecie lub komputerze.
Nowa lekcja! lekcja 100

Lekcja nr 100: Jeder macht Fehler, czyli każdy popełnia błędy!

Wiem, jak ważny jest język niemiecki w pracy Opiekunki, dlatego wspólnie z ATERIMA MED stworzyliśmy bezpłatny internetowy kurs, który rozwinie Twoją znajomość niemieckiego. W każdej naszej lekcji znajdziesz dialogi, ćwiczenia, słowniczki i nagrania audio. Miłej nauki!

BasiaRozpocznij kurs
Lista lekcji

Język niemiecki dla Opiekunek

Język niemiecki dla Opiekunek osób starszych jest kluczowy podczas codziennej pracy w Niemczech. Opiekunowie wyjeżdżający do Niemiec powinni potrafić bez problemu porozumiewać się ze swoimi podopiecznymi w ich ojczystym języku. Dlatego też w ATERIMA MED tworzymy i udostępniamy materiały edukacyjne, które przybliżają Opiekunom przydatne słownictwo.

Specjalnie z myślą o naszych pracownikach przygotowaliśmy bezpłatny, internetowy kurs języka niemieckiego dla Opiekunek osób starszych. Co miesiąc pojawia się nowa lekcja, w której przedstawiamy kolejną historię z życia Opiekunki, Basi Oleksy i jej podopiecznej, pani Doris Schulz.

Nasz kurs niemieckiego dla Opiekunek osób starszych cieszy się dużą popularnością i jest uważany za najlepszy w Polsce! Każda lekcja zawiera dialogi, zapisy wymowy, nagrania audio, ćwiczenia, słowniczek oraz radę na temat nauki języka. Materiały z lekcji można wielokrotnie odsłuchiwać, a osobne pliki z dialogami, słowniczkiem oraz pliki audio można pobrać na swój komputer, tablet lub telefon.

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech jest nierozerwalnie związana z koniecznością mówienia i rozumienia po niemiecku, a korzyści ze znajomości języka niemieckiego dla Opiekunek jest mnóstwo! Nie chodzi tylko o rozumienie seniora i ułatwienie sobie codziennego życia w Niemczech, ale też o budowanie relacji i sprawną komunikację z podopiecznym i jego rodziną.

Zachęcamy do rozpoczęcia nauki z ATERIMA MED już dzisiaj! Tutaj znajdziesz pierwszą lekcję w naszym kursie.

Dowiedz się więcej