Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Dzwoń 7 dni w tygodniu!

Praca dla opiekunek w Niemczech

O co najczęściej pytają kandydaci?

O co najczęściej pytają kandydaci?

Czy pracując w ATERIMA MED jestem ubezpieczona?
Kto pomoże mi w razie nieprzewidzianych problemów w Niemczech?
Czy ATERIMA MED pokryje moje koszty przejazdu do miejsca pracy i z powrotem?
Jak szybko i na jak długo mogę wyjechać do pracy z ATERIMA MED?
Ile muszę zainwestować na początek?
Jaką formę zatrudnienia oferuje ATERIMA MED i ile mogę zarobić?
Czy w ATERIMA MED mogę samodzielnie wybrać dokąd pojadę?
O jakich wymaganiach muszę pamiętać, by pracować jako opiekun osób starszych w Niemczech z ATERIMA MED?
Co mogę zrobić, jeśli nie spełniam jednego z wymagań?
Co muszę zrobić, aby zacząć pracę w ATERIMA MED?
Czy mężczyzna również może podjąć pracę w ATERIMA MED?
Jak dobrze muszę znać język niemiecki?

Chcesz rozpoznać pracę jako opiekunka?

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie Grupa ATERIMA Sp. z o.o. Sp. k. oraz  ATERIMA Care Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Poradnik
dla Opiekunek

Dodaj komentarz

Komentarze

Ani
Witam chciałabym podjąć prace jako opiekunka mam doświadczeni w pracy język komunikatywny mam pytanie według uni europejskiej opiekuna ma prawo do 2 godzin wolnych codziennie i 1 całego dnia w miesiącu czy Respektujecie ten przepis i czy w umówie jest to zawarte
Redakcja serwisu
@Ani bardzo nam miło, już odpowiadamy :) Z uwagi na rodzaj i zakres pracy opiekunów, zatrudniono u nas osoby otrzymują pewną autonomię w zakresie czasu pracy, powinni jednak zwracać uwagę, aby usługi nie były świadczone dłużej niż to wynika z powszechnie przyjętych norm. Jeśli opiekun uważa, że jest potrzeba świadczenia usług w większym wymiarze, powinien skontaktować się z Koordynatorem ATERIMA MED, który pomoże znaleźć odpowiednie rozwiązania :)
Anna
Witam. Znam język niemiecki na podstawowym poziomie. Mam 67 lat, czy w tym wieku mogę wyjechać do Niemiec jako opiekunka?. Będe wdzięczna za odpowiedz. Pozdrawiam
Redakcja serwisu
Pani Anno, w ATERIMA MED nie ma ograniczeń wiekowych. W naszej bazie mamy aktualnie oferty dla opiekunów z podstawową znajomością niemieckiego. Jeśli jest Pani zainteresowana, zachęcamy do kontaktu pod numerem tel. 12 341 15 15 :) Pozdrawiamy!
Elżbieta
Witam Mam pytanie czy w Białymstoku jest organizowany kurs niemieckiego. Umiem czytać pisać i troszeczkę mówić, ale chciałabym się sprawdzić. Jestem osobą starszą i chciałabym zostać opiekunką osób starszych. Pozdrawiam
Redakcja serwisu
Pani Elżbieto, aktualnie nie planujemy kursu niemieckiego w Białymstoku. O organizowanych przez nas wydarzeniach i kursach informujemy na bieżąco na naszej stronie internetowej - zachęcamy do śledzenia :) Pozdrawiamy serdecznie!
Redakcja serwisu
@Gogusława - ważniejsze pytania z komentarzy staramy się na bieżąco przenosić do pytań i odpowiedzi, więc mamy tutaj już komplet wszystkich kluczowych informacji. Może dlatego od jakiegoś czasu nie ma nowych pytań :) Pozdrawiamy!
Gogusława
Dziwię się dlaczego nie ma tu żadnych komentarzy z bieżącego roku czy ta firma aby naprawdę istnieje jeszcze?
Anna Switanowska
ten kurs jest super wlasnie podjela jego nauke
jola gawin
Konkretne i rzeczowe odpowiedzi.Mozna nad tym pomyslec.Szczegoly wymagają dopracowania.
Redakcja serwisu
@Teresa póki co w tych miejscowościach nie planujemy kursów, ale możemy pomóc w nauce niemieckiego na wiele sposobów - prosimy o kontakt :)
teresa fronczuk
Witam chce zapytac czy w Bialej Podl lub w Parczewie w woj lubelskim so oranizowane takie kursy.J
Redakcja serwisu
@Urszula - jak najbardziej zatrudniamy osoby po szkołach policealnych związanych z opieką :) Drugim warunkiem jest przynajmniej komunikatywna znajomość niemieckiego. Pozdrawiamy!
Urszula
Dzien Dobry\nMam pytanie odnosnie wyksztalcenia.Od wrzesnia ide do szkoly policealnej, o kierunku opiekun medyczny, od sierpnia planuje poduczyc sie jezyka.Mam 34 lata kiedys dosc dobrze umialam..niestety z czasem zapomnialam.Czy po opiekunie medycznym tez znajde prace w waszej firmie?\npozdrawiam serdecznie.\n
Ewa 1980
Witam:) chciala bym sie zapytać.. w jakim stopiniu trzeba znać język, by zostac opiekunka osób starszych? umiem podstawowe potrzebne zwrotu w danym jezyku.. czy moge juz sie do Was odezwac? czy to za mało? te przykładowe zwroty to opowiedzenie o sobie w bardzo obszerny sposób..:) czemu chce wyjechac, dlaczego. czy mam doswiadczenie.dzwonienie po karetkę..czy to wystarczy? pozdrawiam!
Gabrysia
Witam tak właśnie mi chodziło o kurs języka niemieckiego w Stargardzie bo chciałabym podjąć pracę jako opiekunka w waszej firmie a ja jednak języka nie znam
Redakcja serwisu
Gabrysia - nasze stacjonarne kursy niemieckiego organizowane są w ramach Akademii Opiekunek. Wszystkie informacje udzielane są pod numerem telefonu: 12 347 64 90. Pozdrawiamy!
Gabrysia
Gabrysia: Witam czy organizujecie kurs języka niemieckiego w Stargardzie bo jestem bardzo zainteresowana
Redakcja serwisu
Anna - oczywiście że masz szansę! Najważniejsze, że ma Pani doświadczenie i już Pani pracowała w języku niemieckim – z pewnością szybko odświeży Pani swoją znajomość języka :) Zapraszamy do wysłania nam swojego telefonu albo kontakt pod numerem 12 297 66 55.
Anna
Witam,znalam kiedys j.niemiecki w dobrym stopniu,pracowalm w Wiedniu,ale pozniej 6lat pracowalam w Anglii i musialam sie przestawic z jezykiem,wiem,ze szybko jestem w stanie sobie przypomniec tak bylo w Wieniu po 2tyg.juz potrafilam sie dobrze porozumiec,ale obecnie myle te dwa jezyki,rozumiem co sie do mnie mowi,ale gorzej z odpowiedzia,czy w zwiazku z moja sytuacja mam mozliwosc wyjazdu z Wasza firma.
Redakcja serwisu
Stasia - tak, planujemy taki kurs w Rzeszowie i czekamy aż zbierze się pełna grupa. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 12 347 64 90. Pozdrawiamy!
stasia1100@o2.pl
Stasia,,, mam pytanie czy organizujecie kurs jezyka w Rzeszowie , jestem zainteresowana
Redakcja serwisu
Ewa - prosimy o telefon, sprawdzimy Pani język i wtedy będziemy w stanie odpowiedzieć na Pani pytania :)

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zostaw swój numer - oddzwonimy