Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Poznaj nas

Akademia Opiekunów
Akademia Opiekunów

Akademia Opiekunów

Stałym partnerem ATERIMA MED jest Akademia Opiekunów, która wspiera opiekunów osób starszych w ich codziennej pracy. Zobacz, jak zyskują na tym nasi pracownicy. 

Dzięki współpracy z Akademią Opiekunów pracownicy ATERIMA MED mogą liczyć m.in. na wsparcie w postaci dyżurów telefonicznych wykwalifikowanych pielęgniarek. Zespół Pielęgniarski udziela konkretnych praktycznych porad ułatwiających opiekę nad seniorem. W ten sposób udało się pomóc wielu naszym pracownikom, którzy np. mieli wątpliwości w zakresie diety seniora, często muszą wstawać w nocy czy nie wiedzą, jak prawidłowo wykonać transfer.  

Zatrudnieni u nas Opiekunowie otrzymują także dostęp do platformy edukacyjnej www.platforma.akademiaopiekunow.pl, gdzie mogą korzystać z materiałów edukacyjnych, takich jak:

  • kurs zawodowy, który pomaga jeszcze lepiej opiekować się seniorami
  • filmy pokazujące typowe sytuacje w opiece nad seniorami z demencją
  • lekcje i ćwiczenia z języka niemieckiego

Akademia Opiekunów wydała również „Elementarz opiekunów zawodowo zajmujących się osobami dotkniętymi otępieniem”. Podręcznik, którego autorem jest dr Michał Gwiżdż to zbiór odpowiedzi na wiele pytań, które bardzo często pojawiają się w trakcie codziennej opieki nad osobami starszymi. Egzemplarze Elementarza trafiają bezpłatnie do wszystkich pracowników ATERIMA MED.

Więcej informacji o Akademii Opiekunów:

telefon: (+48) 12 347 64 90
e-mail: kontakt@akademiaopiekunow.pl
Dostępność: pon.-pt. 9:00-16:00

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15