Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Poznaj nas

Kim jesteśmy?
Kim jesteśmy?

ATERIMA MED specjalizuje się w opiece domowej dla osób starszych i niesamodzielnych w Niemczech. Poszukujemy i zatrudniamy zaangażowane opiekunki i opiekunów, którym zapewniamy atrakcyjne zarobki oraz bezpieczne i sprawdzone miejsca pracy w domach prywatnych naszych podopiecznych. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej podstawowej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo oraz właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami.

O nas

Nasza codzienna praca i wszystkie nasze inicjatywy nie byłyby możliwe bez wspaniałego zespołu pracowników, który udało nam się zgromadzić. Dużym wsparciem jest też dla nas współpraca z naszym partnerem – Akademią Opiekunów, która pomaga nam rozwijać kompetencje językowe i zawodowe naszych Opiekunów. Każdego dnia chcemy się uczyć i zachęcamy do tego również naszych Opiekunów!

Co ważne, spełniamy wszystkie wymogi prawa polskiego i europejskiego. Potwierdzeniem wysokiej jakości usług ATERIMA MED jest certyfikat ISO 9001:2008. Został on przyznany naszej firmie przez TŰV Rheinland Polska. Posiadamy również certyfikat potwierdzający wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia.

Nasze wartości

W naszej pracy kierujemy się mottem: „Zaopiekuj się naszym podopiecznym, my zaopiekujemy się Tobą”. Z niego wynikają wszystkie nasze zasady. O wcielanie w życie tych wartości i rozwój naszych inicjatyw dla opiekunów dbamy w ramach projektu Zaopiekowani. Dlaczego? Bo marzymy o tym, by każdy nasz pracownik mógł powiedzieć, że czuje się u nas zaopiekowany.

ATERIMA MED jest częścią GRUPY ATERIMA, która świadczy fachowe usługi na rynku europejskim. Od początku swojego istnienia nasza firma angażuje się społecznie. Jesteśmy dumni, że razem ze Stowarzyszeniem PoMOC siostry Anny Bałchan pomagamy ofiarom handlu ludźmi i zachęcamy Polaków, by zadbali o swoje bezpieczeństwo. Więcej na ten temat piszemy tutaj.

Masz więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu – jesteśmy w całej Polsce!

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15