Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Poznaj nas

Nasz zespół
Nasz zespół

Nasz zespół stworzyli ludzie, którzy brali udział w kształtowaniu się rynku usług opieki domowej w Polsce. Przez lata zgromadziliśmy ogromną wiedzę i zdobyliśmy cenne doświadczenie. Wielu z nas pracowało wcześniej jako opiekunowie i pielęgniarki w Niemczech i w Polsce. Mamy też wśród nas terapeutów zajęciowych i osoby, które przez lata zajmowały się chorymi rodzicami. Dlatego dobrze rozumiemy, jak ciężką pracą jest opieka nad osobą starszą – zwłaszcza w innym kraju. Dlatego najbardziej jak to możliwe, staramy się ułatwić to zadanie naszym Opiekunom.

Dział Rekrutacji – czyli ATERIMA MED bliżej Ciebie

Specjaliści ds. Rekrutacji w ATERIMA MED to sprawni i doświadczeni profesjonaliści, którzy kładą nacisk przede wszystkim na indywidualne podejście do naszych kandydatów oraz rzetelną pomoc i informację. Każdorazowo staramy się optymalnie dobrać ofertę pracy do oczekiwań i kompetencji każdego opiekuna. Nasi kandydaci to doceniają – 91% ocenia dobrze lub bardzo dobrze spotkanie z podpisaniem umowy z naszym Konsultantem.

Codziennie wychodzimy Wam naprzeciw – stąd liczne biura regionalne i spotkania informacyjne, które organizujemy w całej Polsce. Sprawdź, gdzie można nas spotkać!

Koordynatorzy ATERIMA MED – zawsze możesz na nas liczyć

W trakcie i po zakończeniu pracy jesteśmy w stałym kontakcie e-mailowym i telefonicznym z naszymi Opiekunami. Nasi Koordynatorzy odpowiadają na pytania, reagują na problemy, podpowiadają i jeśli to tylko możliwe spełniają prośby naszych pracowników. Można na nas polegać również w weekendy i święta. Nigdy nie zostawiamy opiekunów samych z problemem.

Stawiamy na rozwój wiedzy – również naszej

O opiece nad osobami w Niemczech i specyfice pracy w tym zawodzie wiemy naprawdę dużo, ale codziennie nadal się uczymy – również dzięki rozmowom z Wami. Nasz zespół bierze też udział w cyklicznych szkoleniach prowadzonych przez ekspertów, którzy przybliżają nam tematy takie jak choroby wieku starczego (przede wszystkim demencja) czy profesjonalna opieka nad seniorem. Szkolimy się po polsku i po niemiecku we współpracy z doświadczonymi pielęgniarkami, lekarzami i psychologami.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15