Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Poznaj nas

Zaopiekowani
Zaopiekowani

Czym są Zaopiekowani?

Chodzi tutaj o troskę i opiekę, jaką otaczamy naszych pracowników. Chcemy, by nasi Opiekunowie czuli się z nami bezpiecznie i wiedzieli, że zawsze mogą na nas polegać. To dla całego naszego zespołu zobowiązanie, które traktujemy poważnie i zdajemy sobie sprawę z trudności, jakie przed nami stawia. Codziennie robimy wszystko, co w naszej mocy, by przekazywać opiekunom rzetelne informacje i by stać po Waszej stronie.

Nazwę programu podsunęli nam sami opiekunowie, mówiąc, że w ATERIMA MED czują się zaopiekowani. Ich historie zobaczyć można w filmach na www.zaopiekowani.pl Naszym marzeniem jest, by każdy nasz Opiekun mógł tak o sobie powiedzieć.

Aby tak było, wsłuchujemy się w Wasze prośby i sugestie. W przeprowadzonym latem 2016 r. badaniu satysfakcji nie tylko pytaliśmy o opinie o współpracy ATERIMA MED, ale prosiliśmy też o zgłaszanie własnych pomysłów, propozycji i próśb.

Nasi pracownicy ocenili nas bardzo wysoko – dziękujemy! Odpowiedzi pokazały nam też, co możemy zrobić dla opiekunów, aby czuli się jeszcze bardziej zaopiekowani. Mimo chęci nie jesteśmy w stanie zrealizować wszystkich próśb, ale udało nam się naprawdę wiele! O tym, co ulepszyliśmy opowiadają w filmie pracownicy ATERIMA MED.


Więcej informacji na stronie www.zaopiekowani.pl.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!