ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

5 Gwarancji Bezpieczeństwa ATERIMA MED

W ATERIMA MED każdy Opiekun może mieć pewność, że wyjazd na ofertę do Niemiec jest zabezpieczony na wszystkich jego etapach. Bezpieczeństwo Opiekunów, Podopiecznych oraz ich bliskich jest dla nas niezwykle ważne. Każdego dnia dokładamy starań, by Opiekunowie czuli się zaopiekowani.  

Ponad 12-letnie doświadczenie naszej firmy na rynku działań opiekuńczych potwierdza jej stabilność, a także legalność i bezpieczeństwo. Ponad 85% naszych Opiekunów poleca współpracę z nami, co świadczy o tym, że większość z nich jest zadowolonych z naszej działalności i wybiera wyjazd do opieki w Niemczech na sprawdzone zlecenia z ATERIMA MED.

 5 Gwarancji Bezpieczeństwa Aterima Med

Sprawdź, jak na każdym etapie współpracy dbamy o Twoje bezpieczeństwo! 

Aby zapewnić naszym Opiekunom maksymalny komfort, stosujemy sprawdzone rozwiązania, ukierunkowane na bezpieczeństwo w trakcie podróży, pobycie na ofercie w Niemczech i podczas powrotu do domu. Nasze kompleksowe rozwiązanie, na które składa się 5 ściśle przestrzeganych zasad, zapewnia dbałość zarówno o zdrowie Opiekuna, jak i Podopiecznego.

Poznaj 5 ściśle przestrzeganych zasad. To nasze Gwarancje Bezpieczeństwa!

Zasada #1

Podróż ATERIMA Busem – bezpiecznie z adresu pod adres.

Dysponujemy własną flotą busów, którymi podróżują wyłącznie Opiekunowie ATERIMA MED. Dzięki temu gwarantujemy komfortowy przejazd prosto do domu Podopiecznego w Niemczech i wygodny powrót do Polski.

Podróże ATERIMA Busem odbywają się z zachowaniem odpowiednich zasad bezpieczeństwa – stosowane w nim standardy sanitarne są opracowane i kontrolowane przez nasz doświadczony zespół Biura Medycznego Zarządzania Jakością i Wiedzą. Między innymi z tego powodu nasi Opiekunowie tak pozytywnie oceniają przejazdy busem ATERIMA MED.

Procedury sanitarne w ATERIMA Busie

  • Podróżują nim tylko Opiekunowie ATERIMA MED.
  • Środki do dezynfekcji dostępne są cały czas na pokładzie ATERIMA Busa
  • Kierowca ATERIMA Busa jest przeszkolony przez ekspertów Biura Medycznego Zarządzania Jakością i Wiedzą.
  • Transport odbywa się z adresu pod adres.
  • Pojazdy są regularnie wietrzone, czyszczone i odpowiednio ozonowane, by Opiekunowie mogli je łatwo zlokalizować.

Zasada #2

Gwarancja dodatkowej prywatnej opieki medycznej zarówno w czasie podróży na zlecenie, jak i całego pobytu na terenie Niemiec.

Opiekunowie ATERIMA MED mają zapewnione wsparcie również w aspekcie opieki medycznej. W zakresie tej gwarancji znajduje się możliwość realizacji zaleconych wizyt lekarskich, pokrycie uzasadnionych medycznie kosztów leczenia, a także wykupienie recept. Możliwy jest również transport medyczny na zlecenie lekarza. Udzielamy także wsparcia przy rozliczaniu kosztów podjętego leczenia. 

Zasada #3

Stałe wsparcie Biura Medycznego Zarządzania Jakością i Wiedzą. 

Zależy nam, aby Opiekunowie mieli dostęp do naszego wsparcia przez cały okres współpracy, dlatego do dyspozycji są nie tylko Koordynatorzy, ale także wykwalifikowany zespół Biura Medycznego Zarządzania Jakością i Wiedzą. Od lat wysoko oceniany przez współpracujących z nami Opiekunów. Na wsparcie doświadczonych pielęgniarek może liczyć każdy zatrudniony w ATERIMA MED Opiekun, korzystając z porady w czasie dyżuru. To właśnie zespół Biura Medycznego Zarządzania Jakością i Wiedzą czuwa nad standardami sanitarnymi, które stosujemy, m.in. zachowaniem zasad higieny w czasie podróży. 

 "W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości związanych z bezpieczeństwem zachęcam do kontaktu z naszym zespołem Biura Medycznego Zarządzania Jakością i Wiedzą. Każdy Opiekun może liczyć na nasze wsparcie i poradę".

Iwona Przybyło, doświadczona pielęgniarka, Dyrektor Biura Medycznego Zarządzania Jakością i Wiedzą.

Zasada #4

Akcja 3xZ – ZASZCZEPIONA – ZABEZPIECZONA – ZAOPIEKOWANA!

Wszystkich Opiekunów, którzy jeszcze nie podjęli decyzji o szczepieniu, zachęcamy do jej rozważenia. Wykonując codzienne obowiązki, każdy Opiekun będzie mieć kontakt z wieloma przypadkowymi osobami – w sklepie czy na spacerze. Osoby podejmujące decyzję o szczepieniu radykalnie zwiększają swoje bezpieczeństwo. Chronią także swoich bliskich – wracając do domu, znacząco minimalizują ryzyko zarażenia najbliższych. Szczepionki są dokładnie badane i rekomendowane przez lekarzy i ekspertów, ponieważ potwierdza się ich skuteczność. Dopuszczenie szczepionek do obrotu jest wnikliwie konsultowane ze specjalistami i zależne od decyzji Europejskiej Agencji Leków (EMA).

Szczepienie jest realną ochroną przed zakażeniem COVID-19, znacznie minimalizuje ryzyko zakażenia i ciężkiego przebiegu choroby. Osoby zaszczepione otrzymują Unijny Certyfikat Covidowy (UCC), który uprawnia do swobodnego przekraczania granicy na terenie UE oraz zwiększają swoje szanse na wybór lepszej oferty i możliwość zatrudnienia w DE.

Zasada #5

Wsparcie w formalnościach związanych z wyjazdem.

Jako odpowiedzialna firma, jesteśmy na bieżąco z wszystkimi oficjalnymi informacjami na temat chorób zakaźnych oraz zaleceniami wiarygodnych instytucji, a pojawiające się rozporządzenia stale analizujemy. Opiekunów, którzy podejmują z nami współpracę, wspieramy we wszelkich formalnościach, które są wymagane podczas wykonywania zlecenia jako Opiekun osoby starszej w Niemczech.

  • Na bieżąco monitorujemy wytyczne niemieckiego Instytutu Roberta Kocha oraz przepisy poszczególnych krajów związkowych w zakresie obowiązków związanych z podróżą do Niemiec.
  • Zapewniamy dokumentację, która potwierdza legalne zatrudnienie, umożliwia przekroczenie granicy oraz swobodne wykonywanie pracy na miejscu.
  • Regularnie przekazujemy naszym Opiekunom aktualne i rzetelne informacje na temat obowiązujących przepisów.

Praktykowane przez nas zasady są wyrazem głębokiej troski o bezpieczeństwo, zdrowie i komfort Opiekunów ATERIMA MED. Dziękujemy za zaufanie i wyrazy uznania wobec stosowanych przez nas procedur.

Dbając o siebie, dbasz o innych!

 

Współpracuj z najlepszą firmą w branży opiekuńczej. Realizujemy nowatorski program „Jesteś z nami dłużej, zarabiasz więcej”, który gwarantuje podwyżkę podstawy wynagrodzenia już po 1. wyjeździe. Wszystkich kandydatów na Opiekunów zachęcamy do kontaktu już teraz! Jeśli jesteś zainteresowany wyjazdem skontaktuj się ze swoim Koordynatorem lub zadzwoń: +48 12 341 15 15. Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego - oddzwonimy!

 

Szukasz najlepszej oferty
dla Opiekunów osób starszych w Niemczech?
Mamy oferty, które spełnią Twoje oczekiwania. Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i znajdziemy najlepiej dopasowane zlecenie.

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dodaj pliki
Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń

 

Szukasz najlepszej oferty
dla Opiekunów osób starszych w Niemczech?
Mamy oferty, które spełnią Twoje oczekiwania.
Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i znajdziemy najlepiej dopasowane zlecenie.

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dodaj pliki
Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →