Praca dla opiekunek w Niemczech

Zadzwoń do nas
+48 12 341 15 15

Praca dla opiekunek w Niemczech

Tu będziemy

NAJNOWSZY POST
Kraków: zapraszamy na Dzień Otwarty ATERIMA MED!
2020-02-18

Szukasz wydarzenia w swojej okolicy?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie Grupa ATERIMA Sp. z o.o. Sp. k. oraz  ATERIMA Care Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń
Biuro ATERIMA MED w Krakowie pod nowym adresem!
Kiedy: 07.01.2020
Na przełomie roku zmieniliśmy adres naszego krakowskiego biura. Nie jest to jednak duża zmiana – przenieśliśmy się do innego budynku, ale w dalszym ciągu będzie można nas znaleźć przy ul. Puszkarskiej, w pobliżu Centrum Handlowego Bonarka. więcej »
Bydgoszcz - biuro regionalne ATERIMA MED w nowej odsłonie!
Kiedy: 20.12.2019
Biuro regionalne ATERIMA MED w Bydgoszczy może pochwalić się nową witryną, obok której nie sposób przejść obojętnie. Zapraszamy! więcej »
„Spotkania z opieką” w październiku!
Kiedy: 17.10.2019
Wszystkie osoby zainteresowane zawodowo tematem opieki nad osobami starszymi serdecznie zapraszamy na „Spotkania z opieką” organizowane w październiku przez Akademię Opiekunów. więcej »
Spotkaj się z ATERIMA MED na targach pracy w październiku!
Kiedy: 08.10.2019
Myślisz o pracy w charakterze opiekunki Niemczech? Spotkaj się z ATERIMA MED podczas spotkań informacyjnych, targów lub giełd pracy i dowiedz się więcej o pracy z nami! Sprawdź, jakie miasta odwiedzimy w październiku! więcej »
Opole – zapraszamy na spotkanie z ATERIMA MED
Kiedy: 02.10.2019
Wszystkich mieszkańców Opola zainteresowanych pracą jako opiekun osób starszych w Niemczech zapraszamy na spotkanie informacyjne, już 2 października (środa). Przedstawiciele ATERIMA MED bardzo chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania związane z pracą w charakterze opiekuna. więcej »
Zapraszamy na wrześniowe targi pracy z udziałem ATERIMA MED!
Kiedy: 19.09.2019
Myślisz o pracy jako opiekun osób starszych? Przyjdź na wrześniowe targi i giełdy pracy z udziałem ATERIMA MED. Nasi przedstawiciele opowiedzą o pracy opiekuna w Niemczech i przedstawią nasze sprawdzone oferty. więcej »

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15