Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Tu będziemy

NAJNOWSZY POST
Jesteśmy dostępni – napisz lub zadzwoń!
2020-04-15
Dzień otwarty we Wrocławiu
Kiedy: 25.02.2020
Wszystkie osoby zainteresowane tematem opieki nad osobami starszymi serdecznie zapraszamy na spotkanie z ATERIMA MED we Wrocławiu już 25 lutego o godz. 10:30! Podczas spotkania porozmawiamy o metodach wsparcia pielęgniarskiego, na jakie mogą liczyć nasi Opiekunowie. więcej »
Kraków: zapraszamy na Dzień Otwarty ATERIMA MED!
Kiedy: 19.02.2020
, Gdzie: Kraków
Mieszkasz w Krakowie lub okolicach? Zastanawiasz się nad podjęciem pracy w opiece w Niemczech? Przyjdź na Dzień Otwarty do głównego biura ATERIMA MED w Krakowie! Na uczestników spotkania czeka mnóstwo przydatnej wiedzy i… niespodzianki. Zapraszamy już w środę, 19 lutego 2020 r., o godzinie 11:00. więcej »
Biuro ATERIMA MED w Krakowie pod nowym adresem!
Kiedy: 07.01.2020
Na przełomie roku zmieniliśmy adres naszego krakowskiego biura. Nie jest to jednak duża zmiana – przenieśliśmy się do innego budynku, ale w dalszym ciągu będzie można nas znaleźć przy ul. Puszkarskiej, w pobliżu Centrum Handlowego Bonarka. więcej »
Bydgoszcz - biuro regionalne ATERIMA MED w nowej odsłonie!
Kiedy: 20.12.2019
Biuro regionalne ATERIMA MED w Bydgoszczy może pochwalić się nową witryną, obok której nie sposób przejść obojętnie. Zapraszamy! więcej »
„Spotkania z opieką” w październiku!
Kiedy: 17.10.2019
Wszystkie osoby zainteresowane zawodowo tematem opieki nad osobami starszymi serdecznie zapraszamy na „Spotkania z opieką” organizowane w październiku przez Akademię Opiekunów. więcej »
Spotkaj się z ATERIMA MED na targach pracy w październiku!
Kiedy: 08.10.2019
Myślisz o pracy w charakterze opiekunki Niemczech? Spotkaj się z ATERIMA MED podczas spotkań informacyjnych, targów lub giełd pracy i dowiedz się więcej o pracy z nami! Sprawdź, jakie miasta odwiedzimy w październiku! więcej »

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy