Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Poznaj nas

Nasze wartości
Nasze wartości

Naszym działaniom przyświeca motto: „Zaopiekuj się naszym podopiecznym, my zaopiekujemy się Tobą”. Takie podejście owocuje! Dzięki niemu możemy poszczycić się współpracą z najlepszymi niemieckimi partnerami i zaufaniem, jakim darzą nas klienci i pracownicy.

NASZE ZASADY

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

U nas pracownicy mogą czuć się zaopiekowani. Sprawdzamy każde nowe miejsce pracy i zawsze upewniamy się, że oczekiwania i umiejętności opiekunki są dobrze dopasowane do potrzeb podopiecznego. Gdy mamy co do tego wątpliwości – rezygnujemy ze zlecenia.

Z 98% naszych Opiekunów rozmawiamy m. in. o miejscu pracy do 4 dni po przyjeździe do Niemiec. Gwarantujemy bezpieczne zatrudnienie oraz wypłatę wynagrodzenia na czas. Dla nas odpowiedzialność jest rzeczą normalną.

JAWNOŚĆ INFORMACJI

Zawsze przekazujemy jasne i pełne informacje o ofertach, warunkach pracy i wynagrodzeniu. Robimy to po to, by każda ze stron czuła się pewnie i bezpiecznie w przyszłej współpracy. W zakresie ofert na zastępstwo w 100% przypadków aktualizujemy informacje o warunkach i podopiecznym z Opiekunką, która jest na miejscu w Niemczech. W ATERIMA MED wszystko, co najważniejsze masz na piśmie – każdy nasz Opiekun otrzymuje przed wyjazdem szczegółowe informacje o miejscu pracy i podopiecznym na swój e-mail.

Nigdy nie ulegamy pokusie pomijania niewygodnych faktów. Dlatego nie mamy nic do ukrycia.

LOJALNOŚĆ

Wierzymy, że nasi Opiekunowie oceniają firmę nie po stronie internetowej czy reklamie w gazecie, a poprzez kontakty z naszymi pracownikami. Dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do codziennych spraw – rozmowy, przesłania na czas obiecanych materiałów czy wysłuchania Waszych trosk.

Z małych gestów chcemy budować trwałe relacje. Zawsze możesz na nas liczyć.

DBAŁOŚĆ O STANDARDY ETYCZNE

Jesteśmy firmą, która chce być uczciwa wobec wszystkich naszych pracowników, kandydatów do pracy, partnerów i klientów. Staramy się też robić coś więcej niż tylko dobrze wykonywać naszą pracę – dlatego angażujemy się w przeciwdziałanie handlowi ludźmi i edukację osób zagrożonych pracą przymusową.

Jeśli choć jedna osoba dzięki nam uniknęła niebezpieczeństwa – to osiągnęliśmy sukces.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!