ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

Zaopiekowani.TV

NAJNOWSZY POST
Zaopiekowani.TV - 4. Odcinek: "Oblicza depresji"
2024-04-08
Zaopiekowani.TV - 3. Odcinek: "Zwyczajnie niezwyczajni, historie Opiekunów"
W naszym studiu gościmy Panią Marzenę, naszą obserwatorkę, która pracuje jako Opiekunka od ponad 10 lat. Opowiemy o doświadczeniach Pani Marzeny i o tym, jak jej podejście do opieki "z sercem" pomaga jej unikać wypalenia zawodowego, co jest częstym problemem w tej pracy. więcej »
Zaopiekowani.TV - 2. Odcinek: "Opieka bez tabu"
W programie pojawi się niezwykły gość. Nasze domowe studio nagrań zostanie ożywione przez prawdziwy wir pozytywnej energii. To postać znana milionom Polaków z popularnego kabaretowego show "Spotkanie z Balladą" - Helusia, którą przez ponad dekadę mieliśmy okazję obserwować w polskiej telewizji. Helusia przyniesie mnóstwo rozrywki, aż do chwili, gdy zdejmie swój kostium, ujawniając przed nami odtwórczynię roli popularnej postaci. To pani Lidia Bogaczówna - utalentowana artystka znana z filmów i teatru, która na co dzień zajmuje się opieką nad bliską osobą starszą. więcej »
Zaopiekowani.TV - 1. Odcinek: "Zrozumieć starość"
Zapraszamy gorąco do obejrzenia pierwszego odcinka z cyklu Zaopiekowani.TV, którego gospodynią jest Alina Kamińska, aktorka teatralna i telewizyjna oraz ambasadorka naszego programu, na co dzień opiekująca się Mamą z demencją. Premierowy odcinek poświęcony jest – jak nietrudno zgadnąć - starości. Z pomocą Iwony Przybyło, pielęgniarki z wieloletnim stażem w zawodzie, a jednocześnie Dyrektorki Biura Medycznego w ATERIMA MED, ma możliwość sprawdzić, jak wiele wysiłku osoba w podeszłym wieku musi włożyć w wykonywanie najprostszych czynności, jak wielu trudnościom musi stawiać czoła. więcej »
Blisko 200 osób wzięło udział w webinarze otwartym dla Opiekunów „Co smakuje naszym mózgom?”. Dziękujemy!
Za nami webinar „Co smakuje naszym mózgom?”. Na wydarzenie zarejestrowało się ponad 350 osób, a za pośrednictwem platform ClickMeeting oraz Facebook uczestniczyło w nim blisko 200 Opiekunów, biorąc czynny udział w transmisji na żywo. Wasze zaangażowanie potwierdziło, że wspólnie tworzymy wyjątkową społeczność zrzeszoną wokół tematu opieki. więcej »
Obejrzyj największą w Polsce konferencję on-line dla Opiekunów „ROZUMIEĆ SIEBIE, czyli partnerstwo w opiece”!
25 maja 2023 roku o godzinie 19:00 odbyła się trzecia edycja bezpłatnej i największej konferencji on-line w Polsce dla Opiekunów pod tytułem: „ROZUMIEĆ SIEBIE, czyli partnerstwo w opiece”. Teraz możesz ją bezpłatnie w całości obejrzeć! więcej »
15 maja – Dzień Opiekuna osób starszych – DZIĘKUJEMY!
Dziękujemy Wam za troskę i wsparcie, którymi na co dzień obdarowujecie Waszych Podopiecznych. Dziękujemy za Wasz czas, obecność i za pomoc, którą udzielacie każdego dnia. Dziękujemy za to, że codziennie otaczacie opieką osoby starsze. Dziękujemy za to, że pomagacie nam pomagać. Dziękujemy, że jesteście! więcej »

Szukasz najlepszej oferty
dla Opiekunów osób starszych w Niemczech?

Mamy oferty, które spełnią Twoje oczekiwania. Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i znajdziemy najlepiej dopasowane zlecenie.

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dodaj pliki
Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →