Aktualności

NOWOŚĆ! Materiały do pobrania w kursie niemieckiego dla początkujących z Teresą!

kurs-niemieckiego-ATERIMA-MEDDla wszystkich osób, które uczą się z naszym kursem dla początkujących mamy dobrą wiadomość! Od teraz wszystkie materiały z lekcji można pobierać na swój komputer, tablet lub telefon.

Każda lekcja niemieckiego dla początkujących z Teresą dzieli się na dwie części – w pierwszej części lekcji znaleźć można przydatne słówka i wyrażenia, rady dotyczące nauki języka oraz proste ćwiczenia sprawdzające wiedzę razem z odpowiedziami. Drugie części lekcji zawierają natomiast dialogi pomiędzy opiekunką Teresą i jej podopieczną – panią Marie Neumann, przydatne zasady niemieckiej gramatyki w sekcji „Dla dociekliwych językowo” oraz ciekawostki związane z językiem niemieckim w zakładce „Czy wiesz, że…?”.

Dzięki naszym lekcjom w kursie z Teresą, każda osoba, która rozpoczyna naukę języka ma szansę:

  • poznać podstawowe zwroty potrzebne w opiece,
  • nauczyć się poprawnej wymowy z pomocą nagrań audio,
  • utrwalić nową wiedzę rozwiązując ćwiczenia sprawdzające.

Do tej pory w lekcjach można było odsłuchiwać całe dialogi lub pojedyncze wypowiedzi, a także ukrywać niemieckie lub polskie zdania i ćwiczyć ich samodzielne tłumaczenie. Od teraz możliwe jest również pobieranie dialogów, nagrań audio, słowniczków lub ćwiczeń z lekcji na swój komputer, tablet lub telefon lub za pomocą jednego kliknięcia pobieranie od razu wszystkich materiałów z lekcji.

Dzięki temu nauka niemieckiego jest możliwa w każdym miejscu! Pliki audio z dialogami możesz ściągnąć na swój telefon lub tablet, a następnie odsłuchiwać nagrania w dowolnym miejscu i czasie, np. podczas spaceru lub podróży. Jeśli jesteś wzrokowcem, dobrym sposobem będzie wydrukowanie słowniczków lub dialogów – mając je cały czas pod ręką z pewnością szybciej nauczysz się wielu nowych słów i wyrażeń. Więcej rad na temat nauki języka niemieckiego można znaleźć w naszych artykułach, które znajdziesz TUTAJ.

Życzymy miłej nauki! :)