Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 7 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 3 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

NOWOŚĆ! Materiały do pobrania w kursie niemieckiego dla początkujących z Teresą!

kurs-niemieckiego-ATERIMA-MEDDla wszystkich osób, które uczą się z naszym kursem dla początkujących mamy dobrą wiadomość! Od teraz wszystkie materiały z lekcji można pobierać na swój komputer, tablet lub telefon.

Każda lekcja niemieckiego dla początkujących z Teresą dzieli się na dwie części – w pierwszej części lekcji znaleźć można przydatne słówka i wyrażenia, rady dotyczące nauki języka oraz proste ćwiczenia sprawdzające wiedzę razem z odpowiedziami. Drugie części lekcji zawierają natomiast dialogi pomiędzy opiekunką Teresą i jej podopieczną – panią Marie Neumann, przydatne zasady niemieckiej gramatyki w sekcji „Dla dociekliwych językowo” oraz ciekawostki związane z językiem niemieckim w zakładce „Czy wiesz, że…?”.

Dzięki naszym lekcjom w kursie z Teresą, każda osoba, która rozpoczyna naukę języka ma szansę:

  • poznać podstawowe zwroty potrzebne w opiece,
  • nauczyć się poprawnej wymowy z pomocą nagrań audio,
  • utrwalić nową wiedzę rozwiązując ćwiczenia sprawdzające.

Do tej pory w lekcjach można było odsłuchiwać całe dialogi lub pojedyncze wypowiedzi, a także ukrywać niemieckie lub polskie zdania i ćwiczyć ich samodzielne tłumaczenie. Od teraz możliwe jest również pobieranie dialogów, nagrań audio, słowniczków lub ćwiczeń z lekcji na swój komputer, tablet lub telefon lub za pomocą jednego kliknięcia pobieranie od razu wszystkich materiałów z lekcji.

Dzięki temu nauka niemieckiego jest możliwa w każdym miejscu! Pliki audio z dialogami możesz ściągnąć na swój telefon lub tablet, a następnie odsłuchiwać nagrania w dowolnym miejscu i czasie, np. podczas spaceru lub podróży. Jeśli jesteś wzrokowcem, dobrym sposobem będzie wydrukowanie słowniczków lub dialogów – mając je cały czas pod ręką z pewnością szybciej nauczysz się wielu nowych słów i wyrażeń. Więcej rad na temat nauki języka niemieckiego można znaleźć w naszych artykułach, które znajdziesz TUTAJ.

Życzymy miłej nauki! :)

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.