Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

NOWOŚĆ! Materiały do pobrania w kursie niemieckiego dla początkujących z Teresą!

kurs-niemieckiego-ATERIMA-MEDDla wszystkich osób, które uczą się z naszym kursem dla początkujących mamy dobrą wiadomość! Od teraz wszystkie materiały z lekcji można pobierać na swój komputer, tablet lub telefon.

Każda lekcja niemieckiego dla początkujących z Teresą dzieli się na dwie części – w pierwszej części lekcji znaleźć można przydatne słówka i wyrażenia, rady dotyczące nauki języka oraz proste ćwiczenia sprawdzające wiedzę razem z odpowiedziami. Drugie części lekcji zawierają natomiast dialogi pomiędzy opiekunką Teresą i jej podopieczną – panią Marie Neumann, przydatne zasady niemieckiej gramatyki w sekcji „Dla dociekliwych językowo” oraz ciekawostki związane z językiem niemieckim w zakładce „Czy wiesz, że…?”.

Dzięki naszym lekcjom w kursie z Teresą, każda osoba, która rozpoczyna naukę języka ma szansę:

  • poznać podstawowe zwroty potrzebne w opiece,
  • nauczyć się poprawnej wymowy z pomocą nagrań audio,
  • utrwalić nową wiedzę rozwiązując ćwiczenia sprawdzające.

Do tej pory w lekcjach można było odsłuchiwać całe dialogi lub pojedyncze wypowiedzi, a także ukrywać niemieckie lub polskie zdania i ćwiczyć ich samodzielne tłumaczenie. Od teraz możliwe jest również pobieranie dialogów, nagrań audio, słowniczków lub ćwiczeń z lekcji na swój komputer, tablet lub telefon lub za pomocą jednego kliknięcia pobieranie od razu wszystkich materiałów z lekcji.

Dzięki temu nauka niemieckiego jest możliwa w każdym miejscu! Pliki audio z dialogami możesz ściągnąć na swój telefon lub tablet, a następnie odsłuchiwać nagrania w dowolnym miejscu i czasie, np. podczas spaceru lub podróży. Jeśli jesteś wzrokowcem, dobrym sposobem będzie wydrukowanie słowniczków lub dialogów – mając je cały czas pod ręką z pewnością szybciej nauczysz się wielu nowych słów i wyrażeń. Więcej rad na temat nauki języka niemieckiego można znaleźć w naszych artykułach, które znajdziesz TUTAJ.

Życzymy miłej nauki! :)

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy