Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowy kurs niemieckiego na platformie Akademii Opiekunów!

Dla wszystkich zatrudnionych w ATERIMA MED Opiekunów ze słabszym niemieckim mamy świetną wiadomość – nasz partner, Akademia Opiekunów rozpoczyna nowy internetowy kurs językowy dla osób początkujących.

Nowy kurs języka niemieckiego na platformie Akademii Opiekunów jest skierowany do wszystkich opiekunów, którzy chcą poprawić swój poziom znajomości niemieckiego i wzbogacić słownictwo. Kurs skupia się głównie na nauce potrzebnych w pracy opiekuna słówek i wyrażeń.

W każdej lekcji będzie można znaleźć także wiele prostych ćwiczeń utrwalających wiedzę, m.in.:

  • dialogi do uzupełnienia,
  • rozsypanki wyrazowe,
  • ćwiczenia obrazkowe,
  • proste testy sprawdzające.

Pierwsza lekcja jest już dostępna na platformie Akademii Opiekunów. Można ją znaleźć TUTAJ

Z lekcji dowiecie się m.in.:

  • jak się przedstawić i rozpocząć rozmowę,
  • jak zapytać o samopoczucie,
  • jak zadać proste pytania o pochodzenie,
  • jak porozmawiać o rodzinie.

Kolejne lekcje w kursie będą pojawiać się na platformie w każdy pierwszy czwartek miesiąca.

Do platformy Akademii Opiekunów mają dostęp tylko Opiekunowie zatrudnieni w ATERIMA MED.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!