Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Ruszają lekcje języka niemieckiego dla Opiekunek

Na naszej stronie pojawiła się nowa zakładka. Jako nieliczni oferujemy w niej multimedialne lekcje języka niemieckiego z lektorem czytającym tekst. Tym projektem chcemy uzupełnić wiedzę, którą możecie uzyskać dzięki artykułom poradnikowym oraz pytaniom zadawanym naszemu ekspertowi.

– Z myślą o kobietach, dla których nieznajomość lub słaba znajomość języka niemieckiego stanowi przeszkodę w podjęciu pracy w Niemczech, zaangażowaliśmy we współpracę doświadczoną opiekunkę – panią Basię. Jej długi staż pracy oraz obycie w kontakcie z niemieckojęzycznym seniorem będą służyć opiekunkom do przygotowania zaplecza pod przyszłą pracę i poszerzenia dotychczasowego zasobu niemieckich słów – tłumaczy Elżbieta Kordaszewska, project manager z agencji Aterima.

Każda lekcja porusza nowy temat, który jest istotny w pracy opiekunki. Mówimy o pierwszym kontakcie z rodziną podopiecznego, o zakupach, sytuacjach alarmowych oraz chorobach seniora. Liczymy, że słownictwo, którego używamy w poszczególnych dialogach, przyda się Wam w codziennej pracy.

Przygotowaliśmy ćwiczenia, które ułatwią zapamiętywanie nowych zwrotów. Pomoże w tym również wydruk każdej z lekcji, by móc stworzyć z nich podręczne rozmówki, niezbędne za granicą.


Lekcje będą publikowane co dwa tygodnie, aby umożliwić wszystkim zainteresowanym Paniom regularną naukę.


Jesteśmy otwarci na pomysły oraz uwagi.
Co sądzicie o naszych lekcjach? Na opinie czekamy pod adresem: opinie@aterima.pl


Zapraszamy do odwiedzin i wspólnej nauki!


Wszystkie lekcje znajdziecie tutaj.

Oprac. MZ

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15