Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego – uważaj na konkursy SMSowe

Już jest najnowsza lekcja niemieckiego w naszym kursie. Tym razem Basia rozwiązuje krzyżówkę po niemiecku i walczy o bardzo wysoką nagrodę. Sprawdź, jak się to skończyło!

W lekcji pod tytułem „Vorsichtig beim Gewinnspiel – czyli uważaj na konkursy“ Basia postanowiła zmierzyć się z krzyżówką po niemiecku. To spore wyzwanie, ale na szczęście trochę pomagała jej pani Doris. Dzięki połączeniu sił, naszym bohaterkom udało się odgadnąć hasło główne, a Basia wysłała SMS w nadziei, że wygra obiecaną nagrodę pienieżną. Co było potem? Sprawdź koniecznie!

W lekcji oprócz dialogów i nagrań audio znajdziecie jak zawsze słowniczek, a w nim trudniejsze i nowe wyrażenia z lekcji, a także inne słówka dotyczące rozwiązywania krzyżówek.

Jeśli szukasz internetowych lekcji niemieckiego dla początkujących, to koniecznie poznaj Teresę! Na naszej stronie znajdziesz nowy kurs dla osób, które dopiero zaczynają naukę – sprawdź go tutaj!

Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla Opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy