Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Kurs niemieckiego dla początkujących – ucz się z Teresą!

W naszym kursie niemieckiego dla początkujących ukazało się już 5 lekcji. Wszystkie osoby, które chcą poznać podstawy języka i wyjechać do pracy w Niemczech zachęcamy do rozpoczęcia nauki z Teresą już teraz!

Myślisz o rozpoczęciu pracy jako opiekun osób starszych w Niemczech? Jeśli chcesz wyjechać w okresie Bożego Narodzenia, kiedy ofert jest szczególnie dużo – to właśnie teraz jest ostatni dzwonek na naukę i opanowanie podstaw niemieckiego!

Z opublikowanych do tej pory lekcji dowiesz się m.in. jak się przywitać, opowiedzieć o sobie i swojej rodzinie oraz jak rozmawiać z podopiecznym podczas codziennej opieki. W kursie znajdziesz podstawowe słownictwo i zwroty, które umożliwią Ci podjęcie pracy w opiece w Niemczech.

Zaczynasz naukę i potrzebujesz motywacji? Kilka rad i sprawdzonych metod jak skutecznie uczyć się niemieckiego zebraliśmy w naszym artykule.

Każda lekcja w kursie dla początkujących składa się z dwóch części. Znajdziesz w nich m.in.:

  • najbardziej przydatne słówka i wyrażenia,
  • typowe dialogi między opiekunem a podopiecznym,
  • ćwiczenia sprawdzające,
  • wskazówki i cenne rady opiekunki Teresy,
  • nagrania audio ułatwiające naukę poprawnej wymowy.

Lekcje w kursie pojawiają się co miesiąc – już niedługo kolejna dawka wiedzy dla początkujących! :)

Zobacz nasze lekcje dla początkujących.

Jeśli nie chcesz przegapić nowych lekcji koniecznie zapisz się na nasz newsletter.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy