Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Kurs niemieckiego dla początkujących – ucz się z Teresą!

W naszym kursie niemieckiego dla początkujących ukazało się już 5 lekcji. Wszystkie osoby, które chcą poznać podstawy języka i wyjechać do pracy w Niemczech zachęcamy do rozpoczęcia nauki z Teresą już teraz!

Myślisz o rozpoczęciu pracy jako opiekun osób starszych w Niemczech? Jeśli chcesz wyjechać w okresie Bożego Narodzenia, kiedy ofert jest szczególnie dużo – to właśnie teraz jest ostatni dzwonek na naukę i opanowanie podstaw niemieckiego!

Z opublikowanych do tej pory lekcji dowiesz się m.in. jak się przywitać, opowiedzieć o sobie i swojej rodzinie oraz jak rozmawiać z podopiecznym podczas codziennej opieki. W kursie znajdziesz podstawowe słownictwo i zwroty, które umożliwią Ci podjęcie pracy w opiece w Niemczech.

Zaczynasz naukę i potrzebujesz motywacji? Kilka rad i sprawdzonych metod jak skutecznie uczyć się niemieckiego zebraliśmy w naszym artykule.

Każda lekcja w kursie dla początkujących składa się z dwóch części. Znajdziesz w nich m.in.:

  • najbardziej przydatne słówka i wyrażenia,
  • typowe dialogi między opiekunem a podopiecznym,
  • ćwiczenia sprawdzające,
  • wskazówki i cenne rady opiekunki Teresy,
  • nagrania audio ułatwiające naukę poprawnej wymowy.

Lekcje w kursie pojawiają się co miesiąc – już niedługo kolejna dawka wiedzy dla początkujących! :)

Zobacz nasze lekcje dla początkujących.

Jeśli nie chcesz przegapić nowych lekcji koniecznie zapisz się na nasz newsletter.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!