Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Kursy niemieckiego dla początkujących – ostatnie miejsca!

Kandydatkom zainteresowanym rozpoczęciem pracy w ATERIMA MED polecamy kurs języka niemieckiego, który przygotowuje do wyjazdu do Niemiec jako Opiekunka osób starszych. Szkolenie obejmuje m.in. podstawy komunikacji w j. niemieckim, a także specjalistyczne słownictwo związane z pracą w tym zawodzie.

Lekcje rozpoczną się już na początku października w Szczecinie, Łodzi, Warszawie, Opolu, Nysie, Krakowie i Busku-Zdroju. Ich organizatorem jest ATERIMA MED oraz nasz partner – Akademia Opiekunek

Do wspólnej nauki zapraszamy Panie z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i niesamodzielnymi, które są gotowe do wyjazdu do Niemiec jeszcze w tym roku oraz do pracy w trakcie okresu bożonarodzeniowego. 

Kurs obejmuje 100 godzin nauki języka i jest w 90% finansowany przez organizatorów. Zajęcia odbywają się ok. 2-3 razy w tygodniu w zależności od dyspozycyjności grupy. 

Szczegółowe informacje oraz zapisy pod poniższymi numerami telefonów:

Szczecin – tel. 91 506 55 55
Łódź, Warszawa – tel. 42 306 70 40
Opole, Nysa – tel. 77 506 50 60
Busko-Zdrój, Kraków – tel. 12 341 15 15


Uwaga, decyduje kolejność zgłoszeń! 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15