Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Kursy niemieckiego dla początkujących – ostatnie miejsca!

Kandydatkom zainteresowanym rozpoczęciem pracy w ATERIMA MED polecamy kurs języka niemieckiego, który przygotowuje do wyjazdu do Niemiec jako Opiekunka osób starszych. Szkolenie obejmuje m.in. podstawy komunikacji w j. niemieckim, a także specjalistyczne słownictwo związane z pracą w tym zawodzie.

Lekcje rozpoczną się już na początku października w Szczecinie, Łodzi, Warszawie, Opolu, Nysie, Krakowie i Busku-Zdroju. Ich organizatorem jest ATERIMA MED oraz nasz partner – Akademia Opiekunek

Do wspólnej nauki zapraszamy Panie z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i niesamodzielnymi, które są gotowe do wyjazdu do Niemiec jeszcze w tym roku oraz do pracy w trakcie okresu bożonarodzeniowego. 

Kurs obejmuje 100 godzin nauki języka i jest w 90% finansowany przez organizatorów. Zajęcia odbywają się ok. 2-3 razy w tygodniu w zależności od dyspozycyjności grupy. 

Szczegółowe informacje oraz zapisy pod poniższymi numerami telefonów:

Szczecin – tel. 91 506 55 55
Łódź, Warszawa – tel. 42 306 70 40
Opole, Nysa – tel. 77 506 50 60
Busko-Zdrój, Kraków – tel. 12 341 15 15


Uwaga, decyduje kolejność zgłoszeń! 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy