Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Niemiecki z Basią w 2015 r.

Czwarty rok nauki niemieckiego z Basią za nami! Dziękujemy wszystkim Opiekunom osób starszych, którzy uczą się razem z naszą bohaterką i zapraszamy kolejne osoby do naszego kursu. Zobaczcie, jak wyglądał on w 2015 roku.

Bezpłatny internetowy kurs, który dla Was przygotowujemy, rozwija znajomość niemieckiego i przygotowuje do wyjazdu do pracy. Kolejne lekcje znaleźć możecie na naszej stronie co miesiąc, dlatego zachęcamy do częstego zaglądania na nią lub zapisania się na bezpłatny newsletter informujący o nowych lekcjach: lekcje@aterima-med.pl

Dzięki historiom opiekunki Basi oraz jej podopiecznej Pani Doris, które opublikowaliśmy w ciągu ostatniego roku, mogliście nauczyć się po niemiecku m.in.: 

  • wezwać hydraulika,
  • znaleźć polską mszę w okolicy,
  • dogadać się podczas wizyty u fryzjera,
  • opowiedzieć o planach na wakacje. 

Zobaczcie na poniższej infografice, jak w liczbach wyglądał nasz kurs w 2015 roku:

Lekcje_niemieckiego_2015

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy