Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Niemiecki z Basią w 2015 r.

Czwarty rok nauki niemieckiego z Basią za nami! Dziękujemy wszystkim Opiekunom osób starszych, którzy uczą się razem z naszą bohaterką i zapraszamy kolejne osoby do naszego kursu. Zobaczcie, jak wyglądał on w 2015 roku.

Bezpłatny internetowy kurs, który dla Was przygotowujemy, rozwija znajomość niemieckiego i przygotowuje do wyjazdu do pracy. Kolejne lekcje znaleźć możecie na naszej stronie co miesiąc, dlatego zachęcamy do częstego zaglądania na nią lub zapisania się na bezpłatny newsletter informujący o nowych lekcjach: lekcje@aterima-med.pl

Dzięki historiom opiekunki Basi oraz jej podopiecznej Pani Doris, które opublikowaliśmy w ciągu ostatniego roku, mogliście nauczyć się po niemiecku m.in.: 

  • wezwać hydraulika,
  • znaleźć polską mszę w okolicy,
  • dogadać się podczas wizyty u fryzjera,
  • opowiedzieć o planach na wakacje. 

Zobaczcie na poniższej infografice, jak w liczbach wyglądał nasz kurs w 2015 roku:

Lekcje_niemieckiego_2015

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!