Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nasze lekcje niemieckiego mają już 3 lata!

Już od trzech lat wspólnie śledzimy losy Basi, która pracuje jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Do tej pory, na podstawie przygód naszej bohaterki, stworzyliśmy aż 43 bezpłatne lekcje języka niemieckiego i 4 testy sprawdzające wiedzę. Kolejna, 44 lekcja już wkrótce!

Basię przedstawiliśmy Wam w 2011 roku, gdy rozpoczęła pracę u pani Doris, jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Opisując jej losy prezentujemy codzienne sytuacje, podczas których Basia porozumiewa się w języku niemieckim. Kurs pomaga w przygotowaniach do przyszłej pracy jako opiekun osób starszych w Niemczech i poszerza zasób niemieckich słów.

Każda z naszych 43 lekcji porusza nowy temat, który jest istotny w pracy opiekunki. Przez trzy lata naszego kursu nauczyliśmy Was między innymi jak: 

  • porozumieć się w sklepie podczas zakupów,
  • odbyć wizytę u lekarza,
  • załatwić sprawę w banku,
  • kupić bilety na pociąg,
  • opowiedzieć o zwyczajach świątecznych. 

W lekcjach znajdziecie między innymi dialogi, zapisy wymowy, nagrania dialogów, ćwiczenia, listy słówek i wersje do pobrania. 

Wszystkim, którzy uczą się z nami języka – dziękujemy! I zachęcamy do przyłączenia się kolejne osoby, które dopiero planują rozpocząć swoją przygodę z niemieckim. Nasze lekcje udostępniamy bezpłatnie i bez ograniczeń na stronie: www.aterima-med.pl/niemiecki

Owocnej nauki! 


z_liczba_43

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy