Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nasze lekcje niemieckiego mają już 3 lata!

Już od trzech lat wspólnie śledzimy losy Basi, która pracuje jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Do tej pory, na podstawie przygód naszej bohaterki, stworzyliśmy aż 43 bezpłatne lekcje języka niemieckiego i 4 testy sprawdzające wiedzę. Kolejna, 44 lekcja już wkrótce!

Basię przedstawiliśmy Wam w 2011 roku, gdy rozpoczęła pracę u pani Doris, jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Opisując jej losy prezentujemy codzienne sytuacje, podczas których Basia porozumiewa się w języku niemieckim. Kurs pomaga w przygotowaniach do przyszłej pracy jako opiekun osób starszych w Niemczech i poszerza zasób niemieckich słów.

Każda z naszych 43 lekcji porusza nowy temat, który jest istotny w pracy opiekunki. Przez trzy lata naszego kursu nauczyliśmy Was między innymi jak: 

  • porozumieć się w sklepie podczas zakupów,
  • odbyć wizytę u lekarza,
  • załatwić sprawę w banku,
  • kupić bilety na pociąg,
  • opowiedzieć o zwyczajach świątecznych. 

W lekcjach znajdziecie między innymi dialogi, zapisy wymowy, nagrania dialogów, ćwiczenia, listy słówek i wersje do pobrania. 

Wszystkim, którzy uczą się z nami języka – dziękujemy! I zachęcamy do przyłączenia się kolejne osoby, które dopiero planują rozpocząć swoją przygodę z niemieckim. Nasze lekcje udostępniamy bezpłatnie i bez ograniczeń na stronie: www.aterima-med.pl/niemiecki

Owocnej nauki! 


z_liczba_43

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15