Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
ATERIMA MED to pewna i sprawdzona firma – jesteśmy na rynku opieki już ponad 10 lat!
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki.
Pomagamy w dopasowaniu oferty do potrzeb i możliwości Opiekuna. Porozmawiajmy!
98% Opiekunów i podopiecznych jest zadowolona ze współpracy z nami. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów!
Do grona Opiekunów ATERIMA MED właśnie dołączyła kolejna Opiekunka. Dziękujemy za zaufanie!
Najlepsze oferty schodzą jak świeże bułeczki. Teraz przegląda je 11 osób.
Teraz nasze oferty sprawdza 7 osób.
Nasze oferty weryfikuje teraz 17 osób.
W tej chwili nasi koordynatorzy potwierdzają oferty z 18 Opiekunkami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna 87 Opiekunek.
Świętujemy! Właśnie podpisaliśmy umowę z kolejną Opiekunką!
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmienniczką.
Rok 2022 to rok wyższych stawek za zlecenie. Dobrze zarabiaj z ATERIMA MED.
5 gwarancji bezpieczeństwa – wyjedź na zlecenie ze spokojną głową. Dajemy poczucie bezpieczeństwa w czasie pandemii.
Jesteśmy w razie potrzeby – zapewniamy indywidualną opiekę Koordynatora.
Pomagamy w opiece nad podopiecznym – służymy fachową poradą Zespołu Pielęgniarskiego.
Oferujemy bezpłatne cykle webinarów z certyfikatem „Profesjonalni w opiece”– tylko dla Opiekunów ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna – oferujemy pakiet dodatkowego ubezpieczenia, w tym ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID-19.
Zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem z adresu pod adres.
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do potrzeb i możliwości Opiekuna.

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Dlaczego warto wyjechać z ATERIMA MED? Stała opieka Koordynatorów

Wszyscy zatrudnieni w ATERIMA MED Opiekunowie osób starszych mają pewność, że podczas pracy w Niemczech zawsze mogą polegać na swoich Koordynatorach.

Stałe wsparcie dla opiekunów osób starszych

stala-opieka-Koordynatorow-ATERIMA-MED_1Wyjazd do pracy w Niemczech może być stresujący, zarówno dla nowych pracowników, jak i Opiekunek osób starszych z doświadczeniem, które wyjeżdżają na nowe miejsce pracy. Zadaniem Koordynatorów ATERIMA MED jest stałe wspieranie Opiekunek. Odpowiadają oni na pytania, reagują na ewentualne problemy, doradzają i jeśli to możliwe – spełniają prośby pracowników.

Rekruterzy ATERIMA MED składają opiekunom propozycje wyjazdu, dopasowaną do ich kompetencji, czyli znajomości języka niemieckiego oraz posiadanego doświadczenia w opiece nad osobami starszymi lub niesamodzielnymi. Wyjazd na ofertę pracy w Niemczech jest możliwy już w ciągu 2-3 dni od podpisania umowy. Warto jednak wiedzieć, że czas oczekiwania na ofertę jest w dużej mierze uzależniony od kwalifikacji i dyspozycyjności opiekuna.

Opieka od samego początku

Koordynatorzy na bieżąco przekazują Opiekunkom wiele informacji – podają wszelkie szczegóły dotyczące potencjalnego podopiecznego, jego stanie zdrowia, informują o zakresie obowiązków na miejscu pracy i szczegółach dotyczących wynagrodzenia w opiece seniora. Wszystkie oferty pracy w Niemczech w ATERIMA MED są stale aktualizowane i sprawdzane.

Po zaakceptowaniu oferty przez Opiekuna, jego profil jest przekazywany rodzinie podopiecznego. Przed wyjazdem do Niemiec, Koordynator przekazuje Opiekunowi wszystkie niezbędne informacje w tzw. liście wyjazdowym. Jest to o dokument, dzięki któremu Opiekunowie poznają jeszcze więcej szczegółów o ofercie, na którą wyjeżdżają m.in. o stanie zdrowia seniora czy warunkach mieszkaniowych. Więcej informacji na temat pierwszego dnia na nowym miejscu pracy w Niemczech znajdziesz w naszym artykule.

Masz problem? Zadzwoń!

Koordynatorzy są z Opiekunami w stałym kontakcie telefonicznym i e-mailowym – w trakcie oraz już po zakończeniu pracy w Niemczech. Twój Koordynator jest zawsze do Twojej dyspozycji. Ważne jest, aby zawsze kontaktować się z nim w następujących sytuacjach:

  • masz wątpliwości lub pytania związane z umową, wynagrodzeniem lub zakresem obowiązków w opiece nad osobami starszymi,
  • chcesz ustalić termin wcześniejszego wyjazdu do Polski,
  • stan zdrowia podopiecznego nagle się pogorszył – należy pamiętać, że opieka nad osobami starszymi to praca dynamiczna, w której stan podopiecznego może ulec zmianie (np. w przypadku podopiecznych z demencją lub chorobą Alzheimera),
  • masz problemy związane z komunikacją z podopiecznym lub jego rodziną (np. w sprawach związanych z domowym budżetem Opiekunki)

Jeśli czujesz potrzebę podzielenia się z kimś swoimi problemami i troskami – zadzwoń do nas! Twój Koordynator wysłucha i doradzi najlepiej jak potrafi. Pamiętaj, że każda Opiekunka osób starszych zatrudniona w ATERIMA MED może również skorzystać z dyżurów ekspertów: doświadczonej pielęgniarki oraz dyżuru „Wsparcie w trudnych chwilach”.

Jak Opiekunowie oceniają kontakt z Koordynatorem?

W czerwcu 2016 roku przeprowadziliśmy anonimowe badanie, do którego zaprosiliśmy wszystkich Opiekunów osób starszych ATERIMA MED. W ramach badania, zadaliśmy ponad 50 pytań. Kilka z nich dotyczyło współpracy z Koordynatorami opiekującymi się Opiekunami w Niemczech. Otrzymaliśmy odpowiedzi od 464 osób – nasi pracownicy ocenili nas bardzo wysoko! 70% Opiekunów wysoko ocenia zaangażowanie Koordynatorów ATERIMA MED, a 86% pracowników ceni nas za kulturę osobistą i uprzejmość. Więcej informacji na temat badania satysfakcji Opiekunów osób starszych ATERIMA MED znajdziesz tutaj.

Zespół ATERIMA MED tworzą ludzie, którzy brali udział w kształtowaniu się rynku usług opieki nad osobami starszymi w Polsce. Od początku naszej działalności udało nam się zgromadzić ogromną wiedzę i zdobyć cenne doświadczenie, które pomaga nam w lepszym rozumieniu wszystkich naszych Opiekunów! Koordynatorzy ATERIMA MED nigdy nie zostawiają Opiekunów samych z problemem – można na nich liczyć również w weekendy i święta.

SPRAWDŹ NASZE OFERTY!SPRAWDŹ NASZE OFERTY!

Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.