Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 9 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 2 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Sprawdź, jak oceniają nas Opiekunowie osób starszych ATERIMA MED!

Bardzo chcieliśmy się dowiedzieć, jak się u nas pracuje naszym Opiekunom. Dlatego po prostu ich o to zapytaliśmy :) Teraz spieszymy pochwalić się wynikami – bo jest czym! Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z podsumowaniem ankiety.

W ostatnich tygodniach zachęcaliśmy zatrudnionych u nas Opiekunów do udziału w anonimowej ankiecie na temat ATERIMA MED. Zadaliśmy ponad 50 pytań o współpracę między innymi z naszym Działem Rekrutacji, Koordynatorami opiekującymi się Wami w Niemczech, Dział Kadr i Płac czy naszego partnera oferującego kursy poświęcone demencji i j. niemieckiemu – Akademii Opiekunek. Otrzymaliśmy odpowiedzi od 464 osób – gorąco dziękujemy każdej z nich! Wasze zdanie jest dla nas niezwykle ważne.

Współpraca z nami rozpoczyna się od rekrutacji, dlatego szczególnie cieszy nas jej wysoka ocena! Ponad 91% Opiekunów bardzo dobrze lub dobrze ocenia spotkanie, podczas którego podpisuje z rekruterem umowę. Opiekunowie chwalą też rozmowy sprawdzające znajomość niemieckiego – wysoko ocenia je ponad 85%. Uczestnicy badania docenili też m.in. wiedzę i kompetencje pracowników Działu Kadr i Płac – w opinii 76% Opiekunów są one dobre lub bardzo dobre.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z podsumowaniem najważniejszych wyników:

 

 
Każdego dnia wszyscy staramy się, by każdy nasz Opiekun czuł się zaopiekowany. Ogromnie się cieszymy z tego, że to doceniacie. Jesteśmy dumni z faktu, że tak wysoko nas oceniacie. 
 
Jeszcze nie jesteś naszym pracownikiem? W takim razie zapraszamy do dołączenia do najlepiej zaopiekowanych Opiekunów! Sprawdź nasze przykładowe oferty pracy z letnią premią

 

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu pod numerem 12 341 15 15 oraz do naszych biur w całej Polsce.

 

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.