Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Sprawdź, jak oceniają nas Opiekunowie osób starszych ATERIMA MED!

Bardzo chcieliśmy się dowiedzieć, jak się u nas pracuje naszym Opiekunom. Dlatego po prostu ich o to zapytaliśmy :) Teraz spieszymy pochwalić się wynikami – bo jest czym! Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z podsumowaniem ankiety.

W ostatnich tygodniach zachęcaliśmy zatrudnionych u nas Opiekunów do udziału w anonimowej ankiecie na temat ATERIMA MED. Zadaliśmy ponad 50 pytań o współpracę między innymi z naszym Działem Rekrutacji, Koordynatorami opiekującymi się Wami w Niemczech, Dział Kadr i Płac czy naszego partnera oferującego kursy poświęcone demencji i j. niemieckiemu – Akademii Opiekunek. Otrzymaliśmy odpowiedzi od 464 osób – gorąco dziękujemy każdej z nich! Wasze zdanie jest dla nas niezwykle ważne.

Współpraca z nami rozpoczyna się od rekrutacji, dlatego szczególnie cieszy nas jej wysoka ocena! Ponad 91% Opiekunów bardzo dobrze lub dobrze ocenia spotkanie, podczas którego podpisuje z rekruterem umowę. Opiekunowie chwalą też rozmowy sprawdzające znajomość niemieckiego – wysoko ocenia je ponad 85%. Uczestnicy badania docenili też m.in. wiedzę i kompetencje pracowników Działu Kadr i Płac – w opinii 76% Opiekunów są one dobre lub bardzo dobre.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z podsumowaniem najważniejszych wyników:

 

 
Każdego dnia wszyscy staramy się, by każdy nasz Opiekun czuł się zaopiekowany. Ogromnie się cieszymy z tego, że to doceniacie. Jesteśmy dumni z faktu, że tak wysoko nas oceniacie. 
 
Jeszcze nie jesteś naszym pracownikiem? W takim razie zapraszamy do dołączenia do najlepiej zaopiekowanych Opiekunów! Sprawdź nasze przykładowe oferty pracy z letnią premią

 

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu pod numerem 12 341 15 15 oraz do naszych biur w całej Polsce.

 

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy