Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Sprawdź, jak oceniają nas Opiekunowie osób starszych ATERIMA MED!

Bardzo chcieliśmy się dowiedzieć, jak się u nas pracuje naszym Opiekunom. Dlatego po prostu ich o to zapytaliśmy :) Teraz spieszymy pochwalić się wynikami – bo jest czym! Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z podsumowaniem ankiety.

W ostatnich tygodniach zachęcaliśmy zatrudnionych u nas Opiekunów do udziału w anonimowej ankiecie na temat ATERIMA MED. Zadaliśmy ponad 50 pytań o współpracę między innymi z naszym Działem Rekrutacji, Koordynatorami opiekującymi się Wami w Niemczech, Dział Kadr i Płac czy naszego partnera oferującego kursy poświęcone demencji i j. niemieckiemu – Akademii Opiekunek. Otrzymaliśmy odpowiedzi od 464 osób – gorąco dziękujemy każdej z nich! Wasze zdanie jest dla nas niezwykle ważne.

Współpraca z nami rozpoczyna się od rekrutacji, dlatego szczególnie cieszy nas jej wysoka ocena! Ponad 91% Opiekunów bardzo dobrze lub dobrze ocenia spotkanie, podczas którego podpisuje z rekruterem umowę. Opiekunowie chwalą też rozmowy sprawdzające znajomość niemieckiego – wysoko ocenia je ponad 85%. Uczestnicy badania docenili też m.in. wiedzę i kompetencje pracowników Działu Kadr i Płac – w opinii 76% Opiekunów są one dobre lub bardzo dobre.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z podsumowaniem najważniejszych wyników:

 

 
Każdego dnia wszyscy staramy się, by każdy nasz Opiekun czuł się zaopiekowany. Ogromnie się cieszymy z tego, że to doceniacie. Jesteśmy dumni z faktu, że tak wysoko nas oceniacie. 
 
Jeszcze nie jesteś naszym pracownikiem? W takim razie zapraszamy do dołączenia do najlepiej zaopiekowanych Opiekunów! Sprawdź nasze przykładowe oferty pracy z letnią premią

 

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu pod numerem 12 341 15 15 oraz do naszych biur w całej Polsce.

 

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15