ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W ATERIMA MED dostajesz więcej! W ramach naszego programu „Jesteś z nami dłużej, zarabiasz więcej” zyskujesz gwarancję podwyżki po 1. zleceniu oraz kolejną już po 2. wyjeździe.
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml
+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Dziękujemy, że jesteś Opiekunem!

15 maja to dla nas ważny dzień. Dzień Opiekuna Osób Starszych.
W tym dniu wszystkim Opiekunom chcielibyśmy powiedzieć dziękujemy!

Dziękujemy, za każdą godzinę spędzoną w podróży. Za proste gesty i Twoją pomoc każdego dnia! Za ożywianie wspomnień, kiedy pamięć seniorów już nie domaga. Za każdy spacer, gorącą herbatę i poświęcony czas. Za wsparcie i wszystkie chwile radości jakie dajesz podopiecznemu. Dziękujemy!
 Doceniamy pracę Opiekunów – wiemy jak trudny jest to zawód. Doświadczenie pokazuje nam, że podczas każdej, nawet najbardziej troskliwej opieki, mogą nastąpić momenty trudne.

Troska, wsparcie, aktywizowanie podopiecznego, ale nieraz i stres oraz nocne czuwanie – to chleb powszedni opiekunów. „Praca jako opiekun osób starszych to bardzo ważne zajęcie, które z roku na rok staje się coraz bardziej pożądanym zawodem. Opiekunowie to grupa osób, która profesjonalizuje się i ma coraz większe społeczne znaczenie. Dla wielu z nich zawód ten, staje się zawodem przynoszącym olbrzymią satysfakcję w wielu obszarach” – mówi mgr Iwona Przybyło, pielęgniarka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie opieki senioralnej.

Wspieramy Opiekunów, gdy szukają porad w kwestiach związanych z opieką nad seniorem i jego stanem zdrowia. Jednak nie tylko zdrowie podopiecznego jest istotne. Opieka jest dobrze sprawowana tylko wówczas, gdy opiekun jest zdrowy i w pełni sił – zwłaszcza w czasie pandemii.

Zapraszamy na Konferencję on-line

21 maja organizujemy Ogólnopolską Konferencję on-line PROFESJONALNI W OPIECE: ZAWÓD PRZYSZŁOŚCI – OPIEKUN OSÓB STARSZYCH. W trakcie konferencji poruszymy wiele istotnych tematów, m.in. jak ułatwić sobie codzienną pracę, jak dbać o bezpieczeństwo swoje i podopiecznego zwłaszcza w dobie COVID oraz jak w tym wszystkim dbać także o siebie.
Zapraszamy na to spotkanie wszystkich opiekunów – zarówno tych pracujących zawodowo, jak i domowych, czyli opiekujących się np. niesamodzielnym członkiem rodziny.

Prowadzącą Konferencję będzie Pani Iwona Przybyło – mgr Pielęgniarstwa i Kierownik w Zespole Wsparcia Pielęgniarskiego ATERIMA MED.

Opiekun – zawód przyszłości

Zawód opiekuna osoby starszej to zawód przyszłości – według prognoz od roku 2073 na świecie będzie więcej osób w wieku 65+ niż dzieci poniżej 15 roku życia. Co 3 sekundy na całym świecie diagnozowany jest kolejny przypadek demencji. A przecież nie tylko to schorzenie dotyka osoby starsze. Oznacza to, że w przyszłości każdy z nas albo będzie potrzebować wsparcia opiekuna dla siebie albo dla swoich bliskich.

Profesjonalizacja zawodu opiekuna

Konferencja „Profesjonalni w opiece” to szansa na zdobycie nowej wiedzy i umiejętności, poszerzenie horyzontów, a przede wszystkim spojrzenie na zawód opiekuna osoby starszej z nowej perspektywy – jako zawodu potrzebnego i przyszłościowego.Na co dzień spotykam się z wieloma osobami wykonującymi ten zawód w Polsce i za granicą, wiem jak czasami proste podpowiedzi, wskazówki czy techniki przydają się w tej pracy lub zmieniają perspektywę wykonywanego zajęcia. A ponieważ osoby starsze są wśród nas, zachęcam do udziału w konferencji on-line również tych, których bliscy wymagają lub będą wymagali wsparcia w niedługim czasie” – dodaje mgr Iwona Przybyło.

Program konferencji:

  1. Opiekun osób starszych – dlaczego ten zawód jest tak ważny?
  2. Dbaj nie tylko o podopiecznego, ale także o siebie – jak to robić?
  3. Hand-under-hand – co to jest i dlaczego jest tak pomocny w codziennej pracy?
  4. COVID-19 – jak dbać o bezpieczeństwo swoje i podopiecznego?
  5. Pracuj ze spokojną głową – czym się kierować, aby wybrać najlepszą ofertę?

Ogólnopolski Dzień Opiekuna Osób Starszych oraz Ogólnopolska Konferencja on-line PROFESJONALNI W OPIECE: ZAWÓD PRZYSZŁOŚCI – OPIEKUN OSÓB STRSZYCH to wspólna inicjatywa ATERIMA MED – pracodawcy nr 1 w rankingu portalu Opiekunki24 oraz Akademii Opiekunów, która merytorycznie wspiera opiekunów w ich codziennej pracy.

Ogólnopolska Konferencja on-line PROFESJONALNI W OPIECE: ZAWÓD PRZYSZŁOŚCI – OPIEKUN OSÓB STRSZYCH już 21 maja o godz. 19:00

Jak wziąć udział w bezpłatnej konferencji? To bardzo proste: wystarczy zgłosić chęć udziału w wydarzeniu wypełniając formularz na stronie www.profesjonalniwopiece.pl

Liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!

Szukasz najlepszej oferty
dla Opiekunów osób starszych w Niemczech?

Mamy oferty, które spełnią Twoje oczekiwania.
Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i znajdziemy najlepiej dopasowane zlecenie.

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dodaj pliki
Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →