Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 9 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 2 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Dziękujemy, że jesteś Opiekunem!

15 maja to dla nas ważny dzień. Dzień Opiekuna Osób Starszych.
W tym dniu wszystkim Opiekunom chcielibyśmy powiedzieć dziękujemy!

Dziękujemy, za każdą godzinę spędzoną w podróży. Za proste gesty i Twoją pomoc każdego dnia! Za ożywianie wspomnień, kiedy pamięć seniorów już nie domaga. Za każdy spacer, gorącą herbatę i poświęcony czas. Za wsparcie i wszystkie chwile radości jakie dajesz podopiecznemu. Dziękujemy!
 Doceniamy pracę Opiekunów – wiemy jak trudny jest to zawód. Doświadczenie pokazuje nam, że podczas każdej, nawet najbardziej troskliwej opieki, mogą nastąpić momenty trudne.

Troska, wsparcie, aktywizowanie podopiecznego, ale nieraz i stres oraz nocne czuwanie – to chleb powszedni opiekunów. „Praca jako opiekun osób starszych to bardzo ważne zajęcie, które z roku na rok staje się coraz bardziej pożądanym zawodem. Opiekunowie to grupa osób, która profesjonalizuje się i ma coraz większe społeczne znaczenie. Dla wielu z nich zawód ten, staje się zawodem przynoszącym olbrzymią satysfakcję w wielu obszarach” – mówi mgr Iwona Przybyło, pielęgniarka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie opieki senioralnej.

Wspieramy Opiekunów, gdy szukają porad w kwestiach związanych z opieką nad seniorem i jego stanem zdrowia. Jednak nie tylko zdrowie podopiecznego jest istotne. Opieka jest dobrze sprawowana tylko wówczas, gdy opiekun jest zdrowy i w pełni sił – zwłaszcza w czasie pandemii.

Zapraszamy na Konferencję on-line

21 maja organizujemy Ogólnopolską Konferencję on-line PROFESJONALNI W OPIECE: ZAWÓD PRZYSZŁOŚCI – OPIEKUN OSÓB STARSZYCH. W trakcie konferencji poruszymy wiele istotnych tematów, m.in. jak ułatwić sobie codzienną pracę, jak dbać o bezpieczeństwo swoje i podopiecznego zwłaszcza w dobie COVID oraz jak w tym wszystkim dbać także o siebie.
Zapraszamy na to spotkanie wszystkich opiekunów – zarówno tych pracujących zawodowo, jak i domowych, czyli opiekujących się np. niesamodzielnym członkiem rodziny.

Prowadzącą Konferencję będzie Pani Iwona Przybyło – mgr Pielęgniarstwa i Kierownik w Zespole Wsparcia Pielęgniarskiego ATERIMA MED.

Opiekun – zawód przyszłości

Zawód opiekuna osoby starszej to zawód przyszłości – według prognoz od roku 2073 na świecie będzie więcej osób w wieku 65+ niż dzieci poniżej 15 roku życia. Co 3 sekundy na całym świecie diagnozowany jest kolejny przypadek demencji. A przecież nie tylko to schorzenie dotyka osoby starsze. Oznacza to, że w przyszłości każdy z nas albo będzie potrzebować wsparcia opiekuna dla siebie albo dla swoich bliskich.

Profesjonalizacja zawodu opiekuna

Konferencja „Profesjonalni w opiece” to szansa na zdobycie nowej wiedzy i umiejętności, poszerzenie horyzontów, a przede wszystkim spojrzenie na zawód opiekuna osoby starszej z nowej perspektywy – jako zawodu potrzebnego i przyszłościowego.Na co dzień spotykam się z wieloma osobami wykonującymi ten zawód w Polsce i za granicą, wiem jak czasami proste podpowiedzi, wskazówki czy techniki przydają się w tej pracy lub zmieniają perspektywę wykonywanego zajęcia. A ponieważ osoby starsze są wśród nas, zachęcam do udziału w konferencji on-line również tych, których bliscy wymagają lub będą wymagali wsparcia w niedługim czasie” – dodaje mgr Iwona Przybyło.

Program konferencji:

  1. Opiekun osób starszych – dlaczego ten zawód jest tak ważny?
  2. Dbaj nie tylko o podopiecznego, ale także o siebie – jak to robić?
  3. Hand-under-hand – co to jest i dlaczego jest tak pomocny w codziennej pracy?
  4. COVID-19 – jak dbać o bezpieczeństwo swoje i podopiecznego?
  5. Pracuj ze spokojną głową – czym się kierować, aby wybrać najlepszą ofertę?

Ogólnopolski Dzień Opiekuna Osób Starszych oraz Ogólnopolska Konferencja on-line PROFESJONALNI W OPIECE: ZAWÓD PRZYSZŁOŚCI – OPIEKUN OSÓB STRSZYCH to wspólna inicjatywa ATERIMA MED – pracodawcy nr 1 w rankingu portalu Opiekunki24 oraz Akademii Opiekunów, która merytorycznie wspiera opiekunów w ich codziennej pracy.

Ogólnopolska Konferencja on-line PROFESJONALNI W OPIECE: ZAWÓD PRZYSZŁOŚCI – OPIEKUN OSÓB STRSZYCH już 21 maja o godz. 19:00

Jak wziąć udział w bezpłatnej konferencji? To bardzo proste: wystarczy zgłosić chęć udziału w wydarzeniu wypełniając formularz na stronie www.profesjonalniwopiece.pl

Liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.