ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

Zaopiekowani.TV - 3. Odcinek: "Zwyczajnie niezwyczajni, historie Opiekunów"

Słuchaj podcastu!

arrow
mic

Lub oglądaj wideo:

O czym jest 3. odcinek Zaopiekowani.TV?

W naszym studiu gościmy Panią Marzenę, naszą obserwatorkę, która pracuje jako Opiekunka od ponad 10 lat.

Opowiemy o doświadczeniach Pani Marzeny i o tym, jak jej podejście do opieki "z sercem" pomaga jej unikać wypalenia zawodowego, co jest częstym problemem w tej pracy.

Będziemy też mówić o początkach pracy Pani Marzeny w opiece - jak zaczynała ponad 10 lat temu, kiedy to wyjechała do Niemiec z podstawową znajomością niemieckiego i doświadczeniem opieki nad kimś z rodziny. Mimo trudności na starcie, poradziła sobie świetnie i nawet zaprzyjaźniła się z rodziną, z którą ma kontakt do dziś.

Ten odcinek może zainteresować osoby zastanawiające się nad rozpoczęciem pracy w opiece, jak i tych już pracujących, którzy chcą usłyszeć o doświadczeniach innych osób z branży.

Zaprosiliśmy również Panią Iwonę Przybyło, pielęgniarkę i Dyrektor Biura Medycznego Aterima MED. Porozmawiamy z nią o opiece nad osobami z demencją i sposobach radzenia sobie z trudnościami, które towarzyszą tej pracy.

Twórz z nami Zaopiekowani.TV

Chętnie poznamy Wasze pomysły na tematy kolejnych odcinków. Jeżeli jesteście zainteresowani udziałem w naszym programie, napiszcie do nas na Facebooku albo WhatsAppie. Pamiętajcie, aby dodać hashtag #zaopiekowanitv w swojej wiadomości.

Co to jest Zaopiekowani.TV?

Zaopiekowani.TV to talk-show dla osób, które opiekują się seniorami. Tworzymy program razem z Wami, aby wspierać tych, którzy na co dzień zajmują się starszymi osobami, zarówno profesjonalnie, jak i w domowym zaciszu.

W każdym wydaniu skupimy się na określonym zagadnieniu. Pokażemy też "narzędziownię" z użytecznymi wskazówkami dla Opiekunów. Wyjaśnimy powszechne błędne przekonania dotyczące takich czynności jak karmienie, ubieranie, czy dbanie o higienę. Odpowiemy także na pytania dotyczące specyficznych wyzwań w opiece.

Do współtworzenia programu zaprosiliśmy Alinę Kamińską – aktorkę, aktywną społeczniczkę i działaczkę charytatywną. Alina, która sama opiekuje się starszą mamą, mówi: "Cieszę się ogromnie, że mogę prowadzić Zaopiekowani.TV jako wyraz wdzięczności za Wasze zaangażowanie i serce, które wkładacie w pomoc podopiecznym. Wiem, jak to ważne, ponieważ sama opiekuję się mamą w podeszłym wieku z zaawansowaną demencją."

Alina zapowiada, że w programie będą gościć interesujące osoby, w tym eksperci medyczni i specjaliści od opieki nad starszymi, a także Opiekunowie, którzy najlepiej rozumieją tę pracę. "Mamy wiele do nauki od siebie nawzajem, dlatego chcemy razem z Wami tworzyć Zaopiekowani.TV i dawać możliwość dzielenia się Waszym doświadczeniem i historiami" – mówi gospodyni programu.

Na stałe z nami będzie też Iwona Przybyło, której ogromna wiedza i doświadczenie w połączeniu z ciepłem, które przekazuje, na pewno przyciągną widzów szukających sprawdzonych porad.

Skąd pomysł na Zaopiekowani.TV?

Pomysł na Zaopiekowani.TV narodził się po Ogólnopolskiej Konferencji on-line dla Opiekunów pod hasłem "Rozumieć siebie, czyli partnerstwo w opiece", którą prowadziła Alina Kamińska wiosną. Spotkanie to przyciągnęło ponad 1000 uczestników i wygenerowało sporo zapytań o dalsze porady. Opiekunowie podzielili się swoimi doświadczeniami i codziennymi trudnościami, szukając sposobów na ułatwienie sobie pracy i poprawienie sytuacji osób, którymi się opiekują. Te reakcje zainspirowały nas do stworzenia programu, który będzie regularnie podejmować tematy ważne dla Opiekunów, by czuli, że ktoś się nimi również opiekuje.

W ATERIMA MED zawsze podkreślamy, że wsparcie jest kluczowe nie tylko dla osób starszych, ale i dla tych, którzy się nimi zajmują. Każdy dzień pracy opiekuńczej jest inny i pełen wyzwań, dlatego pragniemy być wsparciem w tych codziennych zadaniach, by Opiekunowie także czuli się zaopiekowani i otoczeni troską.

Zamów bezpłatne połączenie →