ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

Zaopiekowani.TV - 4. Odcinek: "Oblicza depresji"

Oglądaj video:

O czym jest 4. odcinek Zaopiekowani.TV?

Depresja stanowi coraz większy problem zdrowotny i społeczny. Szacuje się, że w Polsce na depresję cierpi ok. 1,5 mln osób, a na świecie ok. 350 mln. Światowa Organizacja Zdrowia przewiduje, że do 2030 roku depresja będzie najczęstszą chorobą na świecie. Temat ten staje się coraz ważniejszy zarówno w kontekście zdrowia publicznego, jak i opieki.

W tym wyjątkowym odcinku nasza prowadząca, Alina Kamińska, będzie rozmawiać z dr. Michałem Gwiżdżem – doświadczonym psychologiem i specjalistą terapii środowiskowej, który na co dzień pomaga osobom zmagającym się z demencją. Wspólnie zgłębimy temat depresji, rozpracujemy metody jej rozpoznawania oraz omówimy, jak efektywnie wspierać osoby doświadczające kryzysu psychicznego.

Depresja może dotknąć każdego – bez względu na wiek, płeć czy status społeczny. Dlatego zachęcamy wszystkich do obejrzenia programu, który dostarcza wiedzę na temat opieki nad osobami z problemami psychicznymi.

Do dyskusji dołączy również mgr Iwona Przybyło, doświadczona pielęgniarka i Dyrektor Biura Medycznego ATERIMA MED, z którą porozmawiamy o wyzwaniach związanych z opieką nad osobami cierpiącymi na demencję i depresję.

Twórz z nami Zaopiekowani.TV

Zachęcamy Was do dzielenia się pomysłami na treści przyszłych odcinków. Jeśli chcielibyście dołączyć do naszego projektu, skontaktujcie się przez Facebooka lub WhatsAppa, nie zapominając o hashtagu #zaopiekowanitv w wiadomości.

Co to jest Zaopiekowani.TV?

Jest to talk-show skierowane do wszystkich zajmujących się opieką nad seniorami. Program tworzymy wspólnie, aby dostarczać wsparcie dla Opiekunów zarówno profesjonalnych, jak i tych domowych.

Każdy odcinek poświęcimy na omówienie konkretnego tematu, przedstawimy także praktyczne narzędzia i porady w ramach „Narzędziowni”, które ułatwią opiekę nad seniorami. Będziemy również obalać mity związane z codziennymi czynnościami opiekuńczymi oraz odpowiadać na pytania dotyczące wyzwań w tej pracy.

Do współprowadzenia Zaopiekowani.TV zaprosiliśmy Alinę Kamińską, aktorkę i aktywistkę, która dzieli się swoim doświadczeniem w opiece nad swoją mamą. Alina podkreśla, że program jest wyrazem uznania dla zaangażowania Opiekunów i ma na celu wymianę doświadczeń i wiedzy.

W odcinkach regularnie występuje również mgr Iwona Przybyło, dzieląc się swoim bogatym doświadczeniem i ciepłem, co na pewno przyciągnie tych, którzy szukają niezawodnych porad.

Skąd pomysł na Zaopiekowani.TV?

Inspiracją do stworzenia Zaopiekowani.TV była Ogólnopolska Konferencja on-line dla Opiekunów "Rozumieć siebie, czyli partnerstwo w opiece", którą poprowadziła Alina Kamińska. Spotkanie to, przyciągając ponad 1000 uczestników, wygenerowało liczne prośby o dalsze porady i stało się platformą wymiany doświadczeń. To skłoniło nas do stworzenia cyklicznego programu adresowanego do Opiekunów, oferującego regularne wsparcie i porady.

W ATERIMA MED wierzymy, że wsparcie jest niezbędne nie tylko dla seniorów, ale również dla Opiekunów. Każdy dzień w tej pracy przynosi nowe wyzwania, dlatego pragniemy oferować pomoc i wsparcie, aby każdy Opiekun czuł się doceniony i otoczony troską.

Zamów bezpłatne połączenie →