ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

Zaopiekowani.TV - 1. Odcinek: "Zrozumieć starość"

Słuchaj podcastu!

arrow
mic

Lub oglądaj wideo:

O czym jest 1. odcinek Zaopiekowani.TV?

Zapraszamy gorąco do obejrzenia pierwszego odcinka z cyklu Zaopiekowani.TV, którego gospodynią jest Alina Kamińska, aktorka teatralna i telewizyjna oraz ambasadorka naszego programu, na co dzień opiekująca się Mamą z demencją. 

Premierowy odcinek poświęcony jest – jak nietrudno zgadnąć - starości. Często kiedy o niej myślimy to przywołujemy obraz osoby słabszej, mniej sprawnej, powolnie wykonującej proste czynności. To naturalne, a jednak zdarza się, że tracimy cierpliwość. „Dlaczego on tak długo wkłada te buty”; „Czemu ona tak powłóczy nogami i drobi kroczki, w takim tempie na pewno się spóźnimy…”- irytujemy się.

A gdyby tak móc wejść w te „przysłowiowe buty”? I poczuć co to znaczy starość na własnej skórze?

To wyzwanie podejmuje nasza prowadząca i testuje specjalistyczny kombinezon geriatryczny, który symuluje jak to jest być starszym człowiekiem. Z pomocą Iwony Przybyło, pielęgniarki z wieloletnim stażem w zawodzie, a jednocześnie Dyrektorki Biura Medycznego w ATERIMA MED, ma możliwość sprawdzić, jak wiele wysiłku osoba w podeszłym wieku musi włożyć w wykonywanie najprostszych czynności, jak wielu trudnościom musi stawiać czoła.

W #aterimamed czekamy na Wasze opinie i komentarze.

Twórz z nami Zaopiekowani.TV

Czekamy na Wasze pomysły na kolejne odcinki. Jeśli chcecie wystąpić w naszym studiu, zgłaszajcie się do nas na Facebooku lub poprzez WhatsApp. W opisie dodajcie koniecznie: #zaopiekowanitv

Co to jest Zaopiekowani.TV?

Zaopiekowani.TV – nowe telewizyjne „talk-show” powstało specjalnie dla Opiekunów osób starszych. Będzie to cykl odcinków tworzony przy Waszym udziale, aby wspierać osoby, które na co dzień zawodowo zajmują się opieką nad seniorami, ale także te, które trud ten podejmują nieustannie, otaczając troską najbliższych – w swoich domach.

Każdy z odcinków będzie miał swój temat przewodni. Oprócz tego zaproponujemy część, którą nazwaliśmy „narzędziownią”. Jak łatwo się domyślić w „narzędziowni” będziemy przedstawiać proste i praktyczne porady jak radzić sobie w codziennych sytuacjach z podopiecznymi. Odczarujemy także wiele mitów dotyczących podstawowych czynności, jak choćby karmienie, ubieranie czy higiena i co najważniejsze - odpowiemy na Wasze pytania o konkretne sytuacje.

Do pracy nad programem Zaopiekowani.TV ponownie zaprosiliśmy Alinę Kamińską, która poza pracą uczestniczy aktywnie w życiu społecznym i udziela się charytatywnie: „Ogromnie się cieszę, że mogę poprowadzić cykl Zaopiekowani.TV jako podziękowanie za zaangażowanie oraz serce, jakie każdego dnia wkładacie w pomoc podopiecznym. Skąd wiem, jakie to ważne? Sama na co dzień opiekuję się mamą w podeszłym wieku z zaawansowaną demencją” – mówi gospodyni nowego programu.

Trudno o lepszą prowadzącą, która już dziś zapowiada, że do kolejnych odcinków będzie zapraszać ciekawych gości, w tym ekspertów z branży medycznej, specjalistów od opieki senioralnej, a także Was – Opiekunów, którzy o tej wymagającej pracy wiedzą najwięcej. – „Wiele możemy się od siebie nauczyć, dlatego chcemy razem z Wami tworzyć Zaopiekowani.TV i dać możliwość dzielenia się Waszym doświadczeniem i historiami” – dodaje Alina.

W programie na stałe zagości Iwona Przybyło. Jej rozległa wiedza, wieloletni staż pracy w zawodzie, a także naturalna serdeczność z pewnością przyciągną sporo widzów, którzy liczą na profesjonalną i praktyczną pomoc.

Skąd pomysł na Zaopiekowani.TV?

Wiosną odbyła się Ogólnopolska Konferencja on-line dla Opiekunów pod hasłem „Rozumieć siebie, czyli partnerstwo w opiece”, którą poprowadziła Alina Kamińska. Po tym wydarzeniu, w którym udział wzięło ponad 1000 osób, napłynęło do nas całe mnóstwo pytań i próśb o więcej porad. Wielu Opiekunów dzieliło się wówczas swoimi historiami i problemami, z którymi muszą sobie radzić na co dzień. Pytaliście co robić, by było Wam łatwiej, a Podopiecznym lepiej. Nie mogliśmy pozostać obojętni na te wszystkie głosy. Tak właśnie narodziła się myśl – chcemy się z Wami częściej spotykać i poruszać to, co dla Was ważne, żebyście także poczuli się zaopiekowani.

Zawsze podkreślamy, że ATERIMA MED tworzą ludzie, którzy rozumieją, że wsparcie i opieka potrzebna jest zarówno Podopiecznym, jak i Opiekunom, bo w opiece każdy dzień jest inny i przynosi inne wyzwania. Chcemy Wam pomóc podejmować je w poczuciu bycia zaopiekowanym.

Zamów bezpłatne połączenie →