Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 3 Opiekunki przeglądają oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 3 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Praca opiekunki w Niemczech z ATERIMA MED – możliwości dojazdu do Niemiec

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech to praca, która wiąże się z częstymi podróżami za naszą zachodnią granicę. Warto wtedy zadbać o swój komfort w trakcie podróży – z pewnością ułatwi to dobry start w pracy jako opiekunka osób starszych.

dojazd-do-Niemiec-z-ATERIMA-MEDWyjazd do Niemiec z ATERIMA MED

Wyjazd do pracy jako opiekunka w Niemczech – szczególnie po raz pierwszy – to spore przedsięwzięcie. Aby zminimalizować stres związany z podróżą, zapewnić komfort oraz sprawić, by nasi Opiekunowie czuli się w pełni Zaopiekowani w ATERIMA MED przejmujemy trudy planowania dojazdu do Niemiec i kompleksowo organizujemy podróż wszystkich naszych pracowników.

Autokar – sprawdzona opcja na podróż

Najpopularniejszym i najczęściej wybieranym przez opiekunki środkiem lokomocji jest autokar. Wyjazd opiekunki jest możliwy już w kilka dni po podpisaniu umowy. ATERIMA MED kompleksowo organizuje przejazd Opiekunki osób starszych do Niemiec – zapewnia bilety i pokrywa koszty podróży w obie strony przy minimum jednomiesięcznych wyjazdach. Dzięki temu, nasi pracownicy wyjeżdżający do pracy za granicę nie muszą martwić się rezerwacją biletów i płatnościami. Nasi Opiekunowie najczęściej podróżują autokarami firmy Sindbad – jednego z największych przewoźników autokarowych w Polsce, który rocznie obsługuje ponad milion pasażerów.

Jak ułatwić sobie kilkugodzinną podróż autokarem? Koniecznie sprawdź nasz artykuł, w którym znajdziesz wiele przydatnych rad od doświadczonych Opiekunów ATERIMA MED!

A może bus?

Wszyscy Opiekunowie, którzy podróżują do Niemiec autokarem są odbierani z dworca przez rodzinę podopiecznego lub też na miejscu czeka na nich taksówka. Dojazd Opiekuna mini-busem jest organizowany najczęściej w sytuacji, gdy rodzina nie jest w stanie odebrać Opiekunki z dworca. W takim wypadku pokrywamy koszty dojazdu busem pod dom podopiecznego w 100% przy min. miesięcznym wyjeździe.

Podróżując mini-busem ciężko określić dokładną godzinę dotarcia Opiekunki pod adres osoby podopiecznej. Właśnie dlatego, bardzo ważne jest, aby Opiekunka godzinę przed planowanym dojazdem wysłała wiadomość SMS do rodziny lub do zmienniczki. Numer kontaktowy przed wyjazdem zawsze podaje Koordynator ATERIMA MED.

Przejazd Opiekunki na terenie Niemiec

Warto wiedzieć, że Opiekunowie ATERIMA MED, którzy z różnych powodów muszą zmienić miejsce pracy przed ustalonym terminem (np. w przypadku nagłego pobytu w szpitalu podopiecznego), mają zorganizowany i opłacony przejazd pomiędzy poprzednim i nowym miejscem zlecenia na terenie Niemiec. Podczas takich podróży nasi Opiekunowie najczęściej korzystają z popularnej niemieckiej sieci busów FlixBus, kolei Deutsche Bahn, szybkiej kolei miejskiej S-Bahn lub taksówek. Koszt przejazdu na terenie Niemiec jest w 100% pokrywany przez ATERIMA MED.

Samochód czy samolot?

Podróż autobusem to najczęściej wybierany sposób dojazdu na ofertę pracy w Niemczech. Nie jest to jednak Twoja jedyna opcja! Jeśli masz swój samochód i uważasz, że dojazd na własną rękę będzie dla Ciebie wygodniejszy, możesz wybrać taki środek transportu – zwracamy koszty podróży w wysokości ustalonej z Koordynatorem kwoty ryczałtowej.

Często najwygodniejszym i najszybszym środkiem lokomocji dla osób wyjeżdżających do Niemiec jest samolot. W dzisiejszych czasach bilety lotnicze można kupić za coraz mniejsze kwoty – szczególnie w przypadku tanich linii lotniczych. Rezerwując bilet odpowiednio wcześniej lub korzystając z cyklicznych promocji za podróż samolotem można zapłacić nawet mniej niż 100 zł! Jest to naprawdę niewielka cena za kilkukrotnie krótszą podróż. Podobnie jak w przypadku dojazdu samochodem, za podróż do Niemiec drogą lotniczą ATERIMA MED zwraca koszty w wysokości ustalonej wcześniej z Koordynatorem kwoty ryczałtowej. Warto wiedzieć, że w sytuacji wyboru samolotu jako formy transportu, Opiekun samodzielnie organizuje swój transfer z lotniska do miejsca zamieszkania podopiecznego, a ATERIMA MED oferuje wsparcie logistyczne.

Wyjazd do Niemiec z ATERIMA MED

W ATERIMA MED dla wszystkich naszych pracowników dobieramy najlepszą formę dotarcia na miejsce pracy w Niemczech. Większość naszych Opiekunów wybiera autobusy, a my zawsze kompleksowo organizujemy przejazd i opłacamy ich bilety. Jesteśmy elastyczni i zależy nam, aby podróż wszystkich naszych pracowników przebiegała jak najsprawniej i w miłej atmosferze.

O wszystkich sposobach dotarcia na miejsce zlecenia szczegółowych informacji udziela Koordynator ATERIMA MED. W razie pytań zachęcamy do kontaktu!

 

SPRAWDŹ NASZE OFERTY!SPRAWDŹ NASZE OFERTY!

 

Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.