Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Niemiecki dla Opiekunek – Jak uczyć się języka?

Nasza najnowsza lekcja j. niemieckiego poświęcona jest... nauce niemieckiego. Basia nadal pilnie uczy się nowych słówek i gramatyki - może i Wam pomogą sprawdzone przez nią sposoby?

Deutsche Sprache, schwere Sprache - czyli jak skutecznie uczyć się niemieckiego opowiada o tym, co wszyscy wierni czytelnicy naszego kursu świetnie znają, czyli o nauce niemieckiego, która wymaga wiele czasu, wysiłku i wyrzeczeń. Dotyczy to również opiekunki pani Doris - Basi Oleksy, która co prawda zna ten język już bardzo dobrze, ale nigdy nie przestała się go uczyć. To, że teraz tak dobrze sobie radzi, zawdzięcza wielu latom nauki i wytrwałych prób porozumiewania się po niemiecku.

Niespodziewanie z pomocą przyszedł Basi Heinz - syn jej podopiecznej, który przekazał opiekunce wiele cennych rad i wskazówek, na temat tego jak szybko i skutecznie uczyć się nowych słówek i rozwijać umiejętność mówienia i rozumienia w języku niemieckim. Heinz podpowiada też, skąd - poza podręcznikiem - można czerpać wiedzę i inspirację do nauki.

W lekcji znajdziecie słownictwo związane między innymi z nauką języków obcych, szkołą i tłumaczeniami. Na koniec nie zapomnijcie zmierzyć się z ćwiczeniami sprawdzającymi!


Mamy nadzieję, że rady Heinza i Basi pomogą również Wam skuteczniej i z większą przyjemnością uczyć się niemieckiego.


Najnowsza lekcja dostępna jest tutaj. Polecamy Wam również nasz artykuł, w którym znajdziecie jeszcze więcej sprawdzonych rad i podpowiedzi dla osób uczących się języka niemieckiego. Możecie go przeczytać tutaj.

Oprac. CA

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15