Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Niemiecki dla Opiekunek – Jak uczyć się języka?

Nasza najnowsza lekcja j. niemieckiego poświęcona jest... nauce niemieckiego. Basia nadal pilnie uczy się nowych słówek i gramatyki - może i Wam pomogą sprawdzone przez nią sposoby?

Deutsche Sprache, schwere Sprache - czyli jak skutecznie uczyć się niemieckiego opowiada o tym, co wszyscy wierni czytelnicy naszego kursu świetnie znają, czyli o nauce niemieckiego, która wymaga wiele czasu, wysiłku i wyrzeczeń. Dotyczy to również opiekunki pani Doris - Basi Oleksy, która co prawda zna ten język już bardzo dobrze, ale nigdy nie przestała się go uczyć. To, że teraz tak dobrze sobie radzi, zawdzięcza wielu latom nauki i wytrwałych prób porozumiewania się po niemiecku.

Niespodziewanie z pomocą przyszedł Basi Heinz - syn jej podopiecznej, który przekazał opiekunce wiele cennych rad i wskazówek, na temat tego jak szybko i skutecznie uczyć się nowych słówek i rozwijać umiejętność mówienia i rozumienia w języku niemieckim. Heinz podpowiada też, skąd - poza podręcznikiem - można czerpać wiedzę i inspirację do nauki.

W lekcji znajdziecie słownictwo związane między innymi z nauką języków obcych, szkołą i tłumaczeniami. Na koniec nie zapomnijcie zmierzyć się z ćwiczeniami sprawdzającymi!


Mamy nadzieję, że rady Heinza i Basi pomogą również Wam skuteczniej i z większą przyjemnością uczyć się niemieckiego.


Najnowsza lekcja dostępna jest tutaj. Polecamy Wam również nasz artykuł, w którym znajdziecie jeszcze więcej sprawdzonych rad i podpowiedzi dla osób uczących się języka niemieckiego. Możecie go przeczytać tutaj.

Oprac. CA

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy