Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja dla początkujących z Teresą: Einkäufe – czyli gdzie Niemcy robią zakupy, cz. II

Druga część lekcji 9 dla początkujących z Teresą jest już dostępna! Kontynuujemy w niej temat robienia zakupów w Niemczech.

W najnowszej lekcji "Einkäufe – czyli gdzie Niemcy robią zakupy" Teresa razem ze swoją podopieczną robi listę rzeczy produktów potrzebnych do przygotowania obiadu, a następnie wybiera się do sklepu na zakupy. W dialogu w sklepie znajdziecie wiele przydatnych słówek i zwrotów. 

W lekcji znajdziecie m.in.:

  • dialog związany z planowaniem i robieniem zakupów,
  • nagrania audio ułatwiające naukę poprawnej wymowy,
  • zasady odmiany czasowników sein i haben w czasie przeszłym Präteritum,
  • materiały z lekcji do pobrania na swój komputer lub telefon,
  • kilka ciekawostek związanych z robieniem zakupów w niemieckich sklepach.

Najnowszą lekcję można znaleźć TUTAJ.

Pierwszą część lekcji dziewiątej można znaleźć TUTAJ

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15