Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Poradnik dla Opiekunek

Przygotowania do wyjazdu
Mój pierwszy wyjazd do Niemiec
Zastanawiasz się nad zmianą pracy i szukasz nowych wyzwań? A może przechodzisz na emeryturę i dysponujesz sporą ilością czasu wolnego? Masz ochotę poznać nową kulturę, a także nauczyć się niemieckiego? A może po prostu chcesz dorobić do rodzinnego budżetu, bo zbierasz właśnie na remont mieszkania? więcej »
2019-09-27
Najlepsze rady, które pomogą Ci się przygotować do wyjazdu na nowe miejsce pracy
Właśnie zadzwonił do Ciebie Koordynator ATERIMA MED z informacją, że znalazł dla Ciebie ofertę? Przedstawił szczegóły dotyczące podopiecznego oraz zakresu obowiązków? Okazuje się, że wyjazd jest już za tydzień? Jedziesz w nowe, nieznane Ci dotąd miejsce?! więcej »
2019-02-28
6 sposobów na szybsze oswojenie się z nowym miejscem pracy
Rozłąka z rodziną, obcy kraj, różnice kulturowe – wyjazd do pracy w Niemczech może być stresujący nawet dla doświadczonego opiekuna. Przeczytaj, jak szybciej zaaklimatyzować się w nowym miejscu pracy w Niemczech. więcej »
2019-02-08
Co oprócz kwoty netto, czyli jak czytać oferty pracy dla opiekunów osób starszych?
Każdego dnia w Internecie pojawia się wiele ogłoszeń z ofertami pracy w opiece. Jakie informacje powinny się w nich znaleźć, aby mieć pewność, że dana propozycja jest wiarygodna i opłacalna? więcej »
2018-10-10
Jak wygląda organizacja podróży opiekunów do Niemiec
W ATERIMA MED zapewniamy zwrot kosztów podróży dla naszych Opiekunów. O szczegółach organizacji transportu opowiedziała nam Aleksandra Warchał z Zespołu Koordynacji i Wsparcia Opiekunów. Zapraszamy do przeczytania na rozmowy! więcej »
2018-10-01
Przewodnik opiekuna po płatnościach w Niemczech
Czy moja karta do bankomatu zadziała za granicą? Czy zapłacę dodatkową prowizję za płatność kartą w Niemczech? W jaki sposób przelać pieniądze z Niemiec do Polski? Jeśli wyjeżdżasz do pracy, jako opiekunka osób starszych i nurtują Cię te pytania – przeczytaj nasz artykuł. więcej »
2018-09-19
Jak przygotować się do pierwszego dnia pracy jako Opiekunka?
Pierwsze godziny spędzone w nowym miejscu pracy bywają stresujące. Praca w opiece nad osobami starszymi nie jest wyjątkiem. Sprawdź, o czym warto pamiętać na samym początku i jak przygotować się do pierwszego dnia pracy jako Opiekunka osób starszych w Niemczech. więcej »
2017-10-03
Jak wybrać bezpieczną ofertę pracy w Niemczech?
Wakacje to czas, w którym jeszcze większym zainteresowaniem cieszą się oferty pracy za granicą. Szczególnie popularnym zawodem jest praca opiekunki w Niemczech, którą wybiera coraz więcej Polek. Szukając idealnej oferty pracy należy zwrócić szczególną uwagę na swoje bezpieczeństwo. więcej »
2017-07-07

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15