Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Atrakcyjne oferty na kwiecień i ostatnie zastępstwa wielkanocne

Mamy ostatnie miejsca na zastępstwa wielkanocne – jeszcze w marcu. Osoby, które chciałyby wyjechać w kwietniu, zapraszamy do skorzystania z dużej puli ofert poświątecznych!

Dobra wiadomość dla osób, które są zainteresowane pracą jako Opiekun osób starszych w Niemczech po świętach. Jest już dostępna duża pula ofert na wyjazdy od kwietnia!

To także ostatnia szansa, by skorzystać z ofert pracy jeszcze w marcu! Przypominamy, że wyjeżdżając w czasie okołoświątecznym można zyskać:

  • nowe doświadczenie, referencje i możliwość podszkolenia języka
  • dodatkowe 100 Euro premii, a także…
  • nieco cieplejsze Święta! :)


Wszystkie oferty pracy od ATERIMA MED – zarówno świąteczne jak i poświąteczne znaleźć można tutaj.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami dzwoniąc na nr 12 297 66 55 lub przesyłając swój numer telefonu na adres opiekunki@aterima-med.pl  – oddzwonimy. 

UWAGA! Zyskaj dodatkowe 400 zł brutto polecając nam Kandydata! Informacje o systemie polecania przeczytać można TUTAJ.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy