Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
ATERIMA MED to pewna i sprawdzona firma – jesteśmy na rynku opieki już ponad 10 lat!
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki.
Pomagamy w dopasowaniu oferty do potrzeb i możliwości Opiekuna. Porozmawiajmy!
98% Opiekunów i podopiecznych jest zadowolona ze współpracy z nami. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów!
Do grona Opiekunów ATERIMA MED właśnie dołączyła kolejna Opiekunka. Dziękujemy za zaufanie!
Najlepsze oferty schodzą jak świeże bułeczki. Teraz przegląda je 11 osób.
Teraz nasze oferty sprawdza 7 osób.
Nasze oferty weryfikuje teraz 17 osób.
W tej chwili nasi koordynatorzy potwierdzają oferty z 18 Opiekunkami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna 87 Opiekunek.
Świętujemy! Właśnie podpisaliśmy umowę z kolejną Opiekunką!
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmienniczką.
Rok 2022 to rok wyższych stawek za zlecenie. Dobrze zarabiaj z ATERIMA MED.
5 gwarancji bezpieczeństwa – wyjedź na zlecenie ze spokojną głową. Dajemy poczucie bezpieczeństwa w czasie pandemii.
Jesteśmy w razie potrzeby – zapewniamy indywidualną opiekę Koordynatora.
Pomagamy w opiece nad podopiecznym – służymy fachową poradą Zespołu Pielęgniarskiego.
Oferujemy bezpłatne cykle webinarów z certyfikatem „Profesjonalni w opiece”– tylko dla Opiekunów ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna – oferujemy pakiet dodatkowego ubezpieczenia, w tym ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID-19.
Zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem z adresu pod adres.
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do potrzeb i możliwości Opiekuna.
image/svg+xml

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Jak rozpoznać uczciwą firmę?

Rzetelna firma zatrudniająca opiekunki osób starszych gwarantuje bezpieczeństwo. Wyjeżdżając z nią można spać spokojnie, a w razie ewentualnych problemów można liczyć na pomoc w ich rozwiązaniu.

Nie takie straszne formalności!

Rzetelna firma to szansa na proste załatwienie wszelkich formalności związanych z wyjazdem do pracy za granicę. Jeśli przeraża Cię skomplikowana dokumentacja niezbędna do podjęcia legalnego zatrudnienia – wybierz rzetelną firmę, która pomoże przeprowadzić Cię przez wszelkie formalności niezbędne do podjęcia pracy za granicą. Dobra firma podpowie Ci także, jakimi dokumentami możesz pochwalić się w trakcie rekrutacji (np. referencje od rodzin czy też świadectwa ukończenia kursów, które są dużym atutem na rynku pracy). Pracownicy ATERIMA MED służą pomocą już od pierwszych kroków podejmowanych w zakresie rozpoczęcia pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów ani osób rozpoczynających pracę!

Pieniądze w portfelu

Współpracując z rzetelną firmą nie musisz martwić się o wypłatę. Masz bowiem gwarancję, że wynagrodzenie za Twoją pracę wypłacane będzie terminowo. Pani Teresa współpracuje z ATERIMA MED już od roku:

 –Nie muszę się martwić o to, że pieniądze za moją ciężką pracę nie będą wypłacone w terminie. To bardzo ważne, by mieć taką pewność, szczególnie, że pomagam rodzinie, która jest w Polsce. Troszczę się więc nie tylko o siebie, ale także o nich, dlatego terminowe wypłaty to dla mnie bardzo ważna sprawa.

Spokojna praca

Wyjeżdżając do pracy za granicę z firmą oferującą pracę Opiekunkom osób starszych, która uznawana jest za rzetelną, możesz oczekiwać po niej zapewnienia świadczeń: ubezpieczenia zdrowotnego oraz składek emerytalnych. Spokojną pracę umożliwi Ci także zagwarantowanie wliczenia czasu pracy do tzw. okresu składkowego, co oznacza w przyszłości wyższą emeryturę. Dobra firma, myśląc o bezpiecznej pracy poza granicami kraju powinna dać Ci też możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia prywatnego, obejmującego koszty leczenia, których nie pokrywa karta EKUZ.

Wsparcie i pomoc

Poczucie, że jest ktoś, kto chętnie Ci pomoże jest bezcenne – mówi Pani Zofia, która już trzy razy wyjeżdżała do Niemiec z ATERIMA MED – Czuję się bezpiecznie, bo wiem, że mogę zwrócić się o pomoc, kiedy tylko będzie coś nie tak jak trzeba. Poza tym, miałam już jedną kłopotliwą sytuację, podczas której ATERIMA MED bardzo mi pomogła. Pani, którą się opiekowałam odmówiła w pewnym momencie przyjmowania leków. Nie mogłam jej namówić na to, by zażywała przepisane lekarstwa. Zgłosiłam swój problem agencji, która skontaktowała się z rodziną mojej podopiecznej i przedstawiła problem. Dzięki temu zgłoszeniu i szybkiej interwencji rodziny udało się sprawnie go rozwiązać.

W ATERIMA MED staramy się mieć ciągły kontakt z osobami wyjeżdżającymi do Niemiec i na bieżąco wszystko wyjaśniać. Każda rzetelna firma powinna czuwać nad tym, by opiekunowie czuli się bezpiecznie. To poczucie to podstawa do tego by bez obaw podejmować pracę za granicą.   

Osoba, która rozpoczyna z nami współpracę, może liczyć także na pakiet informacyjny, który wyjaśni wszystkie zasady pracy za granicą, a także ułatwi odnalezienie się w nowej pracy. Zawiera on również porady, jak poradzić sobie z kłopotliwymi sytuacjami związanymi z wyjazdem, oraz z kim kontaktować się w ewentualnych niespodziewanych sytuacjach.

Zamów bezpłatne połączenie →