Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Blog Pielęgniarki - Iwona Przybyło

Nazywam się Iwona Przybyło, jestem pielęgniarką i Kierownikiem Zespołu Wsparcia Pielęgniarskiego w Akademii Opiekunów. Każdego dnia podczas dyżurów pielęgniarskich wspieram Opiekunów ATERIMA MED. Na co dzień pracuję również w szpitalu.

Od zawsze chciałam być pielęgniarką. Jeszcze przed studiami przez 2 lata opiekowałam się babcią żyjącą z demencją. Uśmiech, uścisk dłoni babci, niewypowiedziana wdzięczność – to była dla mnie największa satysfakcja. Dlatego wiedziałam, że inny zawód nie wchodzi w grę. W mojej pracy zdarzają się trudniejsze chwile – mimo to wciąż chcę i lubię pomagać. Mam nadzieję, że tak pozostanie do końca moich dni :)

Pracuję jako pielęgniarka od 15 lat. Jestem magistrem pielęgniarstwa, ukończyłam Wydział Nauk o Zdrowiu na kierunku Pielęgniarstwo Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku oraz specjalizację Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki. Jestem również dyplomowanym terapeutą zajęciowym, coachem i trenerem.

Od lat angażuję się w edukację i podnoszenie kompetencji zawodowych opiekunów osób starszych, pielęgniarek i terapeutów zajęciowych. Wierzę, że wiedza w połączeniu z doświadczeniem to niezbędne elementy do tego, aby lepiej opiekować się podopiecznymi.

W mojej pracy kieruję się pasją i szacunkiem do ludzi starszych i wszystkiego tego, co przeżyli. Podziwiam również opiekunów, którzy pracują z zamiłowaniem i oddaniem, bo wiem, że to trudna praca. Największą radość sprawia mi, kiedy moje rady są dla Was przydatne. Uwielbiam, gdy dzwonicie do mnie i mówicie: „Pani Iwonko, podziałało”. Moje serce rośnie wtedy do ogromnych rozmiarów :)

W cyklu „Pielęgniarka radzi” opowiadam o moich dyżurach pielęgniarskich. Stworzyłam ten cykl specjalnie dla Was, czyli dla Opiekunów ATERIMA MED. Zachęcam Was do czytania moich wpisów, gdzie będę dzielić się radami, które ułatwią Wam opiekę nad osobami starszymi. Moją pierwszą poradę na temat tego, co zrobić, gdy podopieczny siada przed talerzem z posiłkiem i nie chce jeść, przeczytacie TUTAJ.

Zapraszam Was bardzo serdecznie do korzystania z dyżurów pielęgniarskich ATERIMA MED – można zadzwonić do mnie i do mojej koleżanki Ani od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00. Numer telefonu znajdziecie np. w Liście wyjazdowym. Postaram się pomóc, najlepiej jak potrafię!

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!