Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 8 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 2 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Blog Pielęgniarki - Iwona Przybyło

Nazywam się Iwona Przybyło, jestem pielęgniarką i Kierownikiem Zespołu Wsparcia Pielęgniarskiego w Akademii Opiekunów. Każdego dnia podczas dyżurów pielęgniarskich wspieram Opiekunów ATERIMA MED. Na co dzień pracuję również w szpitalu.

Od zawsze chciałam być pielęgniarką. Jeszcze przed studiami przez 2 lata opiekowałam się babcią żyjącą z demencją. Uśmiech, uścisk dłoni babci, niewypowiedziana wdzięczność – to była dla mnie największa satysfakcja. Dlatego wiedziałam, że inny zawód nie wchodzi w grę. W mojej pracy zdarzają się trudniejsze chwile – mimo to wciąż chcę i lubię pomagać. Mam nadzieję, że tak pozostanie do końca moich dni :)

Pracuję jako pielęgniarka od 15 lat. Jestem magistrem pielęgniarstwa, ukończyłam Wydział Nauk o Zdrowiu na kierunku Pielęgniarstwo Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku oraz specjalizację Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki. Jestem również dyplomowanym terapeutą zajęciowym, coachem i trenerem.

Od lat angażuję się w edukację i podnoszenie kompetencji zawodowych opiekunów osób starszych, pielęgniarek i terapeutów zajęciowych. Wierzę, że wiedza w połączeniu z doświadczeniem to niezbędne elementy do tego, aby lepiej opiekować się podopiecznymi.

W mojej pracy kieruję się pasją i szacunkiem do ludzi starszych i wszystkiego tego, co przeżyli. Podziwiam również opiekunów, którzy pracują z zamiłowaniem i oddaniem, bo wiem, że to trudna praca. Największą radość sprawia mi, kiedy moje rady są dla Was przydatne. Uwielbiam, gdy dzwonicie do mnie i mówicie: „Pani Iwonko, podziałało”. Moje serce rośnie wtedy do ogromnych rozmiarów :)

W cyklu „Pielęgniarka radzi” opowiadam o moich dyżurach pielęgniarskich. Stworzyłam ten cykl specjalnie dla Was, czyli dla Opiekunów ATERIMA MED. Zachęcam Was do czytania moich wpisów, gdzie będę dzielić się radami, które ułatwią Wam opiekę nad osobami starszymi. Moją pierwszą poradę na temat tego, co zrobić, gdy podopieczny siada przed talerzem z posiłkiem i nie chce jeść, przeczytacie TUTAJ.

Zapraszam Was bardzo serdecznie do korzystania z dyżurów pielęgniarskich ATERIMA MED – można zadzwonić do mnie i do mojej koleżanki Ani od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00. Numer telefonu znajdziecie np. w Liście wyjazdowym. Postaram się pomóc, najlepiej jak potrafię!

Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.