ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

Blog Pielęgniarki - Iwona Przybyło

Nazywam się Iwona Przybyło, jestem pielęgniarką i Kierownikiem Zespołu Wsparcia Pielęgniarskiego w Akademii Opiekunów. Każdego dnia podczas dyżurów pielęgniarskich wspieram Opiekunów ATERIMA MED. Na co dzień pracuję również w szpitalu.

Od zawsze chciałam być pielęgniarką. Jeszcze przed studiami przez 2 lata opiekowałam się babcią żyjącą z demencją. Uśmiech, uścisk dłoni babci, niewypowiedziana wdzięczność – to była dla mnie największa satysfakcja. Dlatego wiedziałam, że inny zawód nie wchodzi w grę. W mojej pracy zdarzają się trudniejsze chwile – mimo to wciąż chcę i lubię pomagać. Mam nadzieję, że tak pozostanie do końca moich dni :)

Pracuję jako pielęgniarka od 15 lat. Jestem magistrem pielęgniarstwa, ukończyłam Wydział Nauk o Zdrowiu na kierunku Pielęgniarstwo Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku oraz specjalizację Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki. Jestem również dyplomowanym terapeutą zajęciowym, coachem i trenerem.

Od lat angażuję się w edukację i podnoszenie kompetencji zawodowych opiekunów osób starszych, pielęgniarek i terapeutów zajęciowych. Wierzę, że wiedza w połączeniu z doświadczeniem to niezbędne elementy do tego, aby lepiej opiekować się podopiecznymi.

W mojej pracy kieruję się pasją i szacunkiem do ludzi starszych i wszystkiego tego, co przeżyli. Podziwiam również opiekunów, którzy pracują z zamiłowaniem i oddaniem, bo wiem, że to trudna praca. Największą radość sprawia mi, kiedy moje rady są dla Was przydatne. Uwielbiam, gdy dzwonicie do mnie i mówicie: „Pani Iwonko, podziałało”. Moje serce rośnie wtedy do ogromnych rozmiarów :)

W cyklu „Pielęgniarka radzi” opowiadam o moich dyżurach pielęgniarskich. Stworzyłam ten cykl specjalnie dla Was, czyli dla Opiekunów ATERIMA MED. Zachęcam Was do czytania moich wpisów, gdzie będę dzielić się radami, które ułatwią Wam opiekę nad osobami starszymi. Moją pierwszą poradę na temat tego, co zrobić, gdy podopieczny siada przed talerzem z posiłkiem i nie chce jeść, przeczytacie TUTAJ.

Zapraszam Was bardzo serdecznie do korzystania z dyżurów pielęgniarskich ATERIMA MED – można zadzwonić do mnie i do mojej koleżanki Ani od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00. Numer telefonu znajdziecie np. w Liście wyjazdowym. Postaram się pomóc, najlepiej jak potrafię!

Zamów bezpłatne połączenie →