Aktualności

Jubileuszowy rok w ATERIMA MED

Mijające 12 miesięcy było wyjątkowe dla ATERIMA MED – obchodziliśmy w ich trakcie 5 urodziny naszej firmy. Dziękujemy Wam za kolejny rok razem – zobaczcie, jak wiele wydarzyło się w tym czasie! 

2016 rok z ATERIMA MED w pigułce zobaczyć możecie na poniższym filmiku :)

 

Spotkania w całej Polsce

W 2016 roku otworzyliśmy nowe punkty rekrutacyjne – w Toruniu oraz Bydgoszczy. Teraz możemy Was zapraszać na spotkania do 7 biur stacjonarnych oraz 5 mobilnych punktów rekrutacyjnych! Informację o tym, w jakich miastach jesteśmy znajdziecie tutaj.

Poza tym każdego miesiąca odwiedzamy wiele innych miejsc na mapie Polski, by było Wam wygodnie i blisko dotrzeć na spotkania z nami. W minionym roku wzięliśmy udział w 137 targach i giełdach pracy w całym kraju.

Przydatne informacje dla Was

W ciągu ostatnich 12 miesięcy wydaliśmy kolejne 12 numerów „Unter uns” – magazynu przygotowywanego specjalnie dla Opiekunów ATERIMA MED.

Aby w pomóc Wam w dotarciu do interesujących informacji uruchomiliśmy też nową, przyjazną stronę internetową. W 2016 roku opublikowaliśmy na niej 115 aktualności.

Po świeże informacje na temat ATERIMA MED zapraszamy Was także na nasz profil na Facebooku. W ubiegłym roku dołączyło do nas prawie 1500 nowych fanów i teraz jest nas już ponad 11 tysięcy!

Jeszcze bardziej zaopiekowani!

W minionym roku zapytaliśmy naszych Opiekunów o zdanie na temat współpracy z nami w badaniu satysfakcji. Ocenili nas bardzo wysoko!

Odpowiedzi pokazały nam też, co możemy zrobić, aby pracując z nami czuli się jeszcze bardziej zaopiekowani. Udało nam się wprowadzić naprawdę wiele zmian i nowości, o których przeczytać możecie tutaj.

Niemiecki z Basią

Przez ostatnie 12 miesięcy opublikowaliśmy 12 nowych lekcji niemieckiego z Basią. Wprowadziliśmy w nich duże zmiany! Teraz możecie już:

  • odsłuchiwać dialogi z lekcji w całości,
  • pobierać wersje audio wszystkich dialogów na swój,
  • pobrać na swój komputer i wydrukować same słowniczki z naszych lekcji,
  • uczyć się niemieckiego ze wszystkich naszych materiałów czyli dialogów, słowniczków i nagrań audio – pobrać je wszystkie naraz.

Zostaliśmy docenieni

2016 to też dla nas rok wyróżnień. Działania ATERIMA MED zostały kilkakrotnie zauważone i docenione:

Najlepsze życzenia dla Was

A w grudniu… złożyliśmy Wam najlepsze życzenia świąteczne! Cieszymy się, że przypadły Wam do gustu :) Nasz filmik z wesołymi życzeniami został do tej pory odtworzony 9535 razy. Kto jeszcze nie zdążył go obejrzeć, może zrobić to tutaj.

Współpraca z Akademią Opiekunek

Przez ostatnie 12 miesięcy współpracowaliśmy z Akademią Opiekunek. Nasz partner pomaga w rozwijaniu kompetencji językowych i zawodowych naszych Opiekunów. Jak wyglądała nasza współpraca? Zobaczyć możecie w jeszcze jednym filmiku, który dostępny jest tutaj