Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 8 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 5 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Jubileuszowy rok w ATERIMA MED

Mijające 12 miesięcy było wyjątkowe dla ATERIMA MED – obchodziliśmy w ich trakcie 5 urodziny naszej firmy. Dziękujemy Wam za kolejny rok razem – zobaczcie, jak wiele wydarzyło się w tym czasie! 

2016 rok z ATERIMA MED w pigułce zobaczyć możecie na poniższym filmiku :)

 

Spotkania w całej Polsce

W 2016 roku otworzyliśmy nowe punkty rekrutacyjne – w Toruniu oraz Bydgoszczy. Teraz możemy Was zapraszać na spotkania do 7 biur stacjonarnych oraz 5 mobilnych punktów rekrutacyjnych! Informację o tym, w jakich miastach jesteśmy znajdziecie tutaj.

Poza tym każdego miesiąca odwiedzamy wiele innych miejsc na mapie Polski, by było Wam wygodnie i blisko dotrzeć na spotkania z nami. W minionym roku wzięliśmy udział w 137 targach i giełdach pracy w całym kraju.

Przydatne informacje dla Was

W ciągu ostatnich 12 miesięcy wydaliśmy kolejne 12 numerów „Unter uns” – magazynu przygotowywanego specjalnie dla Opiekunów ATERIMA MED.

Aby w pomóc Wam w dotarciu do interesujących informacji uruchomiliśmy też nową, przyjazną stronę internetową. W 2016 roku opublikowaliśmy na niej 115 aktualności.

Po świeże informacje na temat ATERIMA MED zapraszamy Was także na nasz profil na Facebooku. W ubiegłym roku dołączyło do nas prawie 1500 nowych fanów i teraz jest nas już ponad 11 tysięcy!

Jeszcze bardziej zaopiekowani!

W minionym roku zapytaliśmy naszych Opiekunów o zdanie na temat współpracy z nami w badaniu satysfakcji. Ocenili nas bardzo wysoko!

Odpowiedzi pokazały nam też, co możemy zrobić, aby pracując z nami czuli się jeszcze bardziej zaopiekowani. Udało nam się wprowadzić naprawdę wiele zmian i nowości, o których przeczytać możecie tutaj.

Niemiecki z Basią

Przez ostatnie 12 miesięcy opublikowaliśmy 12 nowych lekcji niemieckiego z Basią. Wprowadziliśmy w nich duże zmiany! Teraz możecie już:

  • odsłuchiwać dialogi z lekcji w całości,
  • pobierać wersje audio wszystkich dialogów na swój,
  • pobrać na swój komputer i wydrukować same słowniczki z naszych lekcji,
  • uczyć się niemieckiego ze wszystkich naszych materiałów czyli dialogów, słowniczków i nagrań audio – pobrać je wszystkie naraz.

Zostaliśmy docenieni

2016 to też dla nas rok wyróżnień. Działania ATERIMA MED zostały kilkakrotnie zauważone i docenione:

Najlepsze życzenia dla Was

A w grudniu… złożyliśmy Wam najlepsze życzenia świąteczne! Cieszymy się, że przypadły Wam do gustu :) Nasz filmik z wesołymi życzeniami został do tej pory odtworzony 9535 razy. Kto jeszcze nie zdążył go obejrzeć, może zrobić to tutaj.

Współpraca z Akademią Opiekunek

Przez ostatnie 12 miesięcy współpracowaliśmy z Akademią Opiekunek. Nasz partner pomaga w rozwijaniu kompetencji językowych i zawodowych naszych Opiekunów. Jak wyglądała nasza współpraca? Zobaczyć możecie w jeszcze jednym filmiku, który dostępny jest tutaj

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.