Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Jubileuszowy rok w ATERIMA MED

Mijające 12 miesięcy było wyjątkowe dla ATERIMA MED – obchodziliśmy w ich trakcie 5 urodziny naszej firmy. Dziękujemy Wam za kolejny rok razem – zobaczcie, jak wiele wydarzyło się w tym czasie! 

2016 rok z ATERIMA MED w pigułce zobaczyć możecie na poniższym filmiku :)

 

Spotkania w całej Polsce

W 2016 roku otworzyliśmy nowe punkty rekrutacyjne – w Toruniu oraz Bydgoszczy. Teraz możemy Was zapraszać na spotkania do 7 biur stacjonarnych oraz 5 mobilnych punktów rekrutacyjnych! Informację o tym, w jakich miastach jesteśmy znajdziecie tutaj.

Poza tym każdego miesiąca odwiedzamy wiele innych miejsc na mapie Polski, by było Wam wygodnie i blisko dotrzeć na spotkania z nami. W minionym roku wzięliśmy udział w 137 targach i giełdach pracy w całym kraju.

Przydatne informacje dla Was

W ciągu ostatnich 12 miesięcy wydaliśmy kolejne 12 numerów „Unter uns” – magazynu przygotowywanego specjalnie dla Opiekunów ATERIMA MED.

Aby w pomóc Wam w dotarciu do interesujących informacji uruchomiliśmy też nową, przyjazną stronę internetową. W 2016 roku opublikowaliśmy na niej 115 aktualności.

Po świeże informacje na temat ATERIMA MED zapraszamy Was także na nasz profil na Facebooku. W ubiegłym roku dołączyło do nas prawie 1500 nowych fanów i teraz jest nas już ponad 11 tysięcy!

Jeszcze bardziej zaopiekowani!

W minionym roku zapytaliśmy naszych Opiekunów o zdanie na temat współpracy z nami w badaniu satysfakcji. Ocenili nas bardzo wysoko!

Odpowiedzi pokazały nam też, co możemy zrobić, aby pracując z nami czuli się jeszcze bardziej zaopiekowani. Udało nam się wprowadzić naprawdę wiele zmian i nowości, o których przeczytać możecie tutaj.

Niemiecki z Basią

Przez ostatnie 12 miesięcy opublikowaliśmy 12 nowych lekcji niemieckiego z Basią. Wprowadziliśmy w nich duże zmiany! Teraz możecie już:

  • odsłuchiwać dialogi z lekcji w całości,
  • pobierać wersje audio wszystkich dialogów na swój,
  • pobrać na swój komputer i wydrukować same słowniczki z naszych lekcji,
  • uczyć się niemieckiego ze wszystkich naszych materiałów czyli dialogów, słowniczków i nagrań audio – pobrać je wszystkie naraz.

Zostaliśmy docenieni

2016 to też dla nas rok wyróżnień. Działania ATERIMA MED zostały kilkakrotnie zauważone i docenione:

Najlepsze życzenia dla Was

A w grudniu… złożyliśmy Wam najlepsze życzenia świąteczne! Cieszymy się, że przypadły Wam do gustu :) Nasz filmik z wesołymi życzeniami został do tej pory odtworzony 9535 razy. Kto jeszcze nie zdążył go obejrzeć, może zrobić to tutaj.

Współpraca z Akademią Opiekunek

Przez ostatnie 12 miesięcy współpracowaliśmy z Akademią Opiekunek. Nasz partner pomaga w rozwijaniu kompetencji językowych i zawodowych naszych Opiekunów. Jak wyglądała nasza współpraca? Zobaczyć możecie w jeszcze jednym filmiku, który dostępny jest tutaj

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy