ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

Jubileuszowy rok w ATERIMA MED

Mijające 12 miesięcy było wyjątkowe dla ATERIMA MED – obchodziliśmy w ich trakcie 5 urodziny naszej firmy. Dziękujemy Wam za kolejny rok razem – zobaczcie, jak wiele wydarzyło się w tym czasie! 

2016 rok z ATERIMA MED w pigułce zobaczyć możecie na poniższym filmiku :)

 

Spotkania w całej Polsce

W 2016 roku otworzyliśmy nowe punkty rekrutacyjne – w Toruniu oraz Bydgoszczy. Teraz możemy Was zapraszać na spotkania do 7 biur stacjonarnych oraz 5 mobilnych punktów rekrutacyjnych! Informację o tym, w jakich miastach jesteśmy znajdziecie tutaj.

Poza tym każdego miesiąca odwiedzamy wiele innych miejsc na mapie Polski, by było Wam wygodnie i blisko dotrzeć na spotkania z nami. W minionym roku wzięliśmy udział w 137 targach i giełdach pracy w całym kraju.

Przydatne informacje dla Was

W ciągu ostatnich 12 miesięcy wydaliśmy kolejne 12 numerów „Unter uns” – magazynu przygotowywanego specjalnie dla Opiekunów ATERIMA MED.

Aby w pomóc Wam w dotarciu do interesujących informacji uruchomiliśmy też nową, przyjazną stronę internetową. W 2016 roku opublikowaliśmy na niej 115 aktualności.

Po świeże informacje na temat ATERIMA MED zapraszamy Was także na nasz profil na Facebooku. W ubiegłym roku dołączyło do nas prawie 1500 nowych fanów i teraz jest nas już ponad 11 tysięcy!

Jeszcze bardziej zaopiekowani!

W minionym roku zapytaliśmy naszych Opiekunów o zdanie na temat współpracy z nami w badaniu satysfakcji. Ocenili nas bardzo wysoko!

Odpowiedzi pokazały nam też, co możemy zrobić, aby pracując z nami czuli się jeszcze bardziej zaopiekowani. Udało nam się wprowadzić naprawdę wiele zmian i nowości, o których przeczytać możecie tutaj.

Niemiecki z Basią

Przez ostatnie 12 miesięcy opublikowaliśmy 12 nowych lekcji niemieckiego z Basią. Wprowadziliśmy w nich duże zmiany! Teraz możecie już:

  • odsłuchiwać dialogi z lekcji w całości,
  • pobierać wersje audio wszystkich dialogów na swój,
  • pobrać na swój komputer i wydrukować same słowniczki z naszych lekcji,
  • uczyć się niemieckiego ze wszystkich naszych materiałów czyli dialogów, słowniczków i nagrań audio – pobrać je wszystkie naraz.

Zostaliśmy docenieni

2016 to też dla nas rok wyróżnień. Działania ATERIMA MED zostały kilkakrotnie zauważone i docenione:

Najlepsze życzenia dla Was

A w grudniu… złożyliśmy Wam najlepsze życzenia świąteczne! Cieszymy się, że przypadły Wam do gustu :) Nasz filmik z wesołymi życzeniami został do tej pory odtworzony 9535 razy. Kto jeszcze nie zdążył go obejrzeć, może zrobić to tutaj.

Współpraca z Akademią Opiekunek

Przez ostatnie 12 miesięcy współpracowaliśmy z Akademią Opiekunek. Nasz partner pomaga w rozwijaniu kompetencji językowych i zawodowych naszych Opiekunów. Jak wyglądała nasza współpraca? Zobaczyć możecie w jeszcze jednym filmiku, który dostępny jest tutaj

Szukasz najlepszej oferty
dla Opiekunów osób starszych w Niemczech?
Mamy oferty, które spełnią Twoje oczekiwania.
Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i znajdziemy najlepiej dopasowane zlecenie.

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dodaj pliki
Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →