Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
ATERIMA MED to pewna i sprawdzona firma – jesteśmy na rynku opieki już ponad 10 lat!
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki.
Pomagamy w dopasowaniu oferty do potrzeb i możliwości Opiekuna. Porozmawiajmy!
98% Opiekunów i podopiecznych jest zadowolona ze współpracy z nami. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów!
Do grona Opiekunów ATERIMA MED właśnie dołączyła kolejna Opiekunka. Dziękujemy za zaufanie!
Najlepsze oferty schodzą jak świeże bułeczki. Teraz przegląda je 11 osób.
Teraz nasze oferty sprawdza 7 osób.
Nasze oferty weryfikuje teraz 17 osób.
W tej chwili nasi koordynatorzy potwierdzają oferty z 18 Opiekunkami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna 87 Opiekunek.
Świętujemy! Właśnie podpisaliśmy umowę z kolejną Opiekunką!
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmienniczką.
Rok 2022 to rok wyższych stawek za zlecenie. Dobrze zarabiaj z ATERIMA MED.
5 gwarancji bezpieczeństwa – wyjedź na zlecenie ze spokojną głową. Dajemy poczucie bezpieczeństwa w czasie pandemii.
Jesteśmy w razie potrzeby – zapewniamy indywidualną opiekę Koordynatora.
Pomagamy w opiece nad podopiecznym – służymy fachową poradą Zespołu Pielęgniarskiego.
Oferujemy bezpłatne cykle webinarów z certyfikatem „Profesjonalni w opiece”– tylko dla Opiekunów ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna – oferujemy pakiet dodatkowego ubezpieczenia, w tym ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID-19.
Zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem z adresu pod adres.
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do potrzeb i możliwości Opiekuna.
image/svg+xml

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Jubileuszowy rok w ATERIMA MED

Mijające 12 miesięcy było wyjątkowe dla ATERIMA MED – obchodziliśmy w ich trakcie 5 urodziny naszej firmy. Dziękujemy Wam za kolejny rok razem – zobaczcie, jak wiele wydarzyło się w tym czasie! 

2016 rok z ATERIMA MED w pigułce zobaczyć możecie na poniższym filmiku :)

 

Spotkania w całej Polsce

W 2016 roku otworzyliśmy nowe punkty rekrutacyjne – w Toruniu oraz Bydgoszczy. Teraz możemy Was zapraszać na spotkania do 7 biur stacjonarnych oraz 5 mobilnych punktów rekrutacyjnych! Informację o tym, w jakich miastach jesteśmy znajdziecie tutaj.

Poza tym każdego miesiąca odwiedzamy wiele innych miejsc na mapie Polski, by było Wam wygodnie i blisko dotrzeć na spotkania z nami. W minionym roku wzięliśmy udział w 137 targach i giełdach pracy w całym kraju.

Przydatne informacje dla Was

W ciągu ostatnich 12 miesięcy wydaliśmy kolejne 12 numerów „Unter uns” – magazynu przygotowywanego specjalnie dla Opiekunów ATERIMA MED.

Aby w pomóc Wam w dotarciu do interesujących informacji uruchomiliśmy też nową, przyjazną stronę internetową. W 2016 roku opublikowaliśmy na niej 115 aktualności.

Po świeże informacje na temat ATERIMA MED zapraszamy Was także na nasz profil na Facebooku. W ubiegłym roku dołączyło do nas prawie 1500 nowych fanów i teraz jest nas już ponad 11 tysięcy!

Jeszcze bardziej zaopiekowani!

W minionym roku zapytaliśmy naszych Opiekunów o zdanie na temat współpracy z nami w badaniu satysfakcji. Ocenili nas bardzo wysoko!

Odpowiedzi pokazały nam też, co możemy zrobić, aby pracując z nami czuli się jeszcze bardziej zaopiekowani. Udało nam się wprowadzić naprawdę wiele zmian i nowości, o których przeczytać możecie tutaj.

Niemiecki z Basią

Przez ostatnie 12 miesięcy opublikowaliśmy 12 nowych lekcji niemieckiego z Basią. Wprowadziliśmy w nich duże zmiany! Teraz możecie już:

  • odsłuchiwać dialogi z lekcji w całości,
  • pobierać wersje audio wszystkich dialogów na swój,
  • pobrać na swój komputer i wydrukować same słowniczki z naszych lekcji,
  • uczyć się niemieckiego ze wszystkich naszych materiałów czyli dialogów, słowniczków i nagrań audio – pobrać je wszystkie naraz.

Zostaliśmy docenieni

2016 to też dla nas rok wyróżnień. Działania ATERIMA MED zostały kilkakrotnie zauważone i docenione:

Najlepsze życzenia dla Was

A w grudniu… złożyliśmy Wam najlepsze życzenia świąteczne! Cieszymy się, że przypadły Wam do gustu :) Nasz filmik z wesołymi życzeniami został do tej pory odtworzony 9535 razy. Kto jeszcze nie zdążył go obejrzeć, może zrobić to tutaj.

Współpraca z Akademią Opiekunek

Przez ostatnie 12 miesięcy współpracowaliśmy z Akademią Opiekunek. Nasz partner pomaga w rozwijaniu kompetencji językowych i zawodowych naszych Opiekunów. Jak wyglądała nasza współpraca? Zobaczyć możecie w jeszcze jednym filmiku, który dostępny jest tutaj

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7F, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →