Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 7 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 4 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Grupa ATERIMA po raz piąty w raporcie o odpowiedzialnym biznesie!

raport2015Forum Odpowiedzialnego Biznesu opublikowało wczoraj kolejną edycję raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. W publikacji już po raz piąty opisane zostały projekty prowadzone przez Grupę ATERIMA. W raporcie za 2015 rok opisano aż trzy działania CSR naszej firmy.

W prestiżowym rozdziale poświęconym prawom człowieka znalazł się stworzony przez Grupę ATERIMA i zaprzyjaźnione Stowarzyszenie PoMOC casebook dla polskich pracodawców delegujących pracowników za granicę. To jedyna przedstawiona w raporcie praktyka, która dotyczy walki z handlem ludźmi!

Publikacja „Przeciwdziałanie handlowi ludźmi wśród pracowników delegowanych do pracy za granicą. Casebook dla pracodawców” to przede wszystkim zbiór konkretnych historii – studiów przypadku, na przykładzie których pokazano sugerowane scenariusze działania i praktyczne wskazówki. Merytoryczną bazą dla treści zawartych w casebooku są warsztaty dla pracowników ATERIMA MED, które przygotowali i poprowadzili eksperci ze Stowarzyszenia PoMOC i Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji

Bardzo nas cieszy wyróżnienie w raporcie, w szczególności to, które dotyczy wydanego niedawno casebooka – mówi Wojciech Rzepka, Członek Zarządu ATERIMA. – Chcemy, by merytoryczna wiedza dotarła za jego pośrednictwem do jak największego grona pracodawców. Mamy nadzieję, że dzięki niej choć jedna obecna lub potencjalna ofiara handlu ludźmi uniknie zniewolenia lub otrzyma odpowiednie wsparcie.

W gronie wyróżnionych praktyk długoletnich, znalazły się inne nasze projekty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu:

  • bezpłatne udźwiękowione lekcje niemieckiego, które opracowujemy i bezpłatnie udostępniamy na jednej z naszych stron internetowych: www.aterima-med.pl/niemiecki. Praktyka opisana została w publikacji  w rozdziale o zaangażowaniu społecznym i rozwoju społeczności lokalnej.

  • Bezpieczna praca za granicą (www.bezpieczny-wyjazd.eu), czyli projekt tworzony wspólnie ze Stowarzyszeniem PoMOC. W jego ramach podejmujemy szereg działań, których celem jest zwrócenie uwagi na zjawisko handlu ludźmi i popularyzacja idei bezpiecznej pracy za granicą. 


Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2015. Dobre praktyki” w formacie PDF można pobrać tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.