Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
ATERIMA MED to pewna i sprawdzona firma – jesteśmy na rynku opieki już ponad 10 lat!
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
W opinii Opiekunek24 jesteśmy numerem 1 wśród firm świadczących usługi opieki.
Pomagamy w dopasowaniu oferty do potrzeb i możliwości Opiekuna. Porozmawiajmy!
98% Opiekunów i podopiecznych jest zadowolona ze współpracy z nami. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów!
Do grona Opiekunów ATERIMA MED właśnie dołączyła kolejna Opiekunka. Dziękujemy za zaufanie!
Najlepsze oferty schodzą jak świeże bułeczki. Teraz przegląda je 11 osób.
Teraz nasze oferty sprawdza 7 osób.
Nasze oferty weryfikuje teraz 17 osób.
W tej chwili nasi koordynatorzy potwierdzają oferty z 18 Opiekunkami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna 87 Opiekunek.
Świętujemy! Właśnie podpisaliśmy umowę z kolejną Opiekunką!
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmienniczką.
Rok 2022 to rok wyższych stawek za zlecenie. Dobrze zarabiaj z ATERIMA MED.
5 gwarancji bezpieczeństwa – wyjedź na zlecenie ze spokojną głową. Dajemy poczucie bezpieczeństwa w czasie pandemii.
Jesteśmy w razie potrzeby – zapewniamy indywidualną opiekę Koordynatora.
Pomagamy w opiece nad podopiecznym – służymy fachową poradą Zespołu Pielęgniarskiego.
Oferujemy bezpłatne cykle webinarów z certyfikatem „Profesjonalni w opiece”– tylko dla Opiekunów ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna – oferujemy pakiet dodatkowego ubezpieczenia, w tym ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID-19.
Zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem z adresu pod adres.
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do potrzeb i możliwości Opiekuna.
image/svg+xml

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Jeszcze bardziej zaopiekowani! Nowości w ATERIMA MED

Wsłuchujemy się w prośby i sugestie naszych Opiekunów. Na podstawie tych, które przekazali nam w badaniu satysfakcji wprowadziliśmy w naszej firmie kilka zmian i nowości. Sprawdźcie, co ulepszyliśmy z myślą o Opiekunach ATERIMA MED!

Na początku lata zaprosiliśmy naszych Opiekunów do Badania satysfakcji, w którym oceniali współpracę z naszą firmą. Wyniki (możecie je zobaczyć tutaj) okazały się świetne – Opiekunowie ocenili nas bardzo wysoko! :) 

W badaniu było też miejsce na propozycje, uwagi i prośby. Odpowiedzi pokazały nam, co możemy zrobić dla Opiekunów, aby pracując z nami czuli się jeszcze bardziej zaopiekowani. Postanowiliśmy wdrożyć w życie jak najwięcej sugestii. Mimo chęci nie jesteśmy w stanie zrealizować wszystkich próśb, ale udało nam się naprawdę wiele – sami zobaczcie! Wśród zmian i nowości w ATERIMA MED pojawiły się:

1. LIST WYJAZDOWY

To dokument, dzięki któremu Opiekunowie poznają jeszcze więcej szczegółów o ofercie, na którą wyjeżdżają m.in. o stanie zdrowia seniora czy warunkach mieszkaniowych.

2. NOWE DYŻURY TELEFONICZNE – WSPARCIE W TRUDNYCH CHWILACH

Na telefony od Opiekunów zatrudnionych w ATERIMA MED czeka nasz Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w pracy z seniorami, ich rodzinami i Opiekunami. Chętnie porozmawia o trudnych sytuacjach w pracy za granicą. Więcej na ten temat przeczytać można tutaj

katarzyna-nowak-ATERIMA-MED_2

 

 

 

 

3. DWA RAZY WIĘCEJ SPECJALISTÓW DS. ZAOPIEKOWANYCH

Prosiliście o więcej telefonów na miejsce pracy – teraz możemy pytać Was, czy wszystko w porządku jeszcze częściej, bo o 100% zwiększyliśmy nasz Zespół ds. Zaopiekowanych! Dodatkowo stale poszerzamy również nasz zespół Koordynatorów, którzy są z Wami w stałym kontakcie. 

4. NOWY I BARDZIEJ PRZEJRZYSTY PASEK WYNAGRODZENIA

Wiemy, jak ważne są dla Was wszystkie informacje związane z wynagrodzeniem. Dlatego od kilku miesięcy pracowaliśmy nad nowym paskiem wynagrodzenia, który teraz jest znacznie bardziej prosty, jasny i zrozumiały.

5. JESZCZE WIĘCEJ PRAKTYCZNYCH SZKOLEŃ DLA KOORDYNATORÓW ATERIMA MED

Cały czas się uczymy, by móc jeszcze lepiej Wam pomagać. Dlatego regularnie zdobywamy wiedzę od ekspertów nt. chorób i problemów zwłaszcza wieku starczego oraz zagrożenia handlem ludźmi i o tym, jak dbać o Wasze bezpieczeństwo za granicą. Tutaj przeczytać można więcej o naszych warsztatach z s. Anną Bałchan ze Stowarzyszenia PoMOC i ekspertami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. 

warsztaty-ATERIMA-MED_1

6. FORMULARZ UŁATWIAJĄCY PRZEKAZANIE OBOWIĄZKÓW NA MIEJSCU PRACY

Wiemy, jak ważne i trudne są dla Was pierwsze godziny na miejscu pracy. By je ułatwić, pracujemy teraz nad formularzem, dzięki któremu ważne informacje będą aktualizowane i zebrane w jednym miejscu

 

Mamy nadzieję, że podobają Wam się wprowadzone przez nas zmiany i ulepszenia. Nadal zapraszamy Was do przekazywania swoich opinii o współpracy z ATERIMA MED. Nie musicie czekać do kolejnego badania satysfakcji – dajcie znać swojemu Koordynatorowi lub Specjalistom ds. Zaopiekowanych. 

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?


Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →