ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

Jeszcze bardziej zaopiekowani! Nowości w ATERIMA MED

Wsłuchujemy się w prośby i sugestie naszych Opiekunów. Na podstawie tych, które przekazali nam w badaniu satysfakcji wprowadziliśmy w naszej firmie kilka zmian i nowości. Sprawdźcie, co ulepszyliśmy z myślą o Opiekunach ATERIMA MED!

Na początku lata zaprosiliśmy naszych Opiekunów do Badania satysfakcji, w którym oceniali współpracę z naszą firmą. Wyniki (możecie je zobaczyć tutaj) okazały się świetne – Opiekunowie ocenili nas bardzo wysoko! :) 

W badaniu było też miejsce na propozycje, uwagi i prośby. Odpowiedzi pokazały nam, co możemy zrobić dla Opiekunów, aby pracując z nami czuli się jeszcze bardziej zaopiekowani. Postanowiliśmy wdrożyć w życie jak najwięcej sugestii. Mimo chęci nie jesteśmy w stanie zrealizować wszystkich próśb, ale udało nam się naprawdę wiele – sami zobaczcie! Wśród zmian i nowości w ATERIMA MED pojawiły się:

1. LIST WYJAZDOWY

To dokument, dzięki któremu Opiekunowie poznają jeszcze więcej szczegółów o ofercie, na którą wyjeżdżają m.in. o stanie zdrowia seniora czy warunkach mieszkaniowych.

2. NOWE DYŻURY TELEFONICZNE – WSPARCIE W TRUDNYCH CHWILACH

Na telefony od Opiekunów zatrudnionych w ATERIMA MED czeka nasz Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w pracy z seniorami, ich rodzinami i Opiekunami. Chętnie porozmawia o trudnych sytuacjach w pracy za granicą. Więcej na ten temat przeczytać można tutaj

katarzyna-nowak-ATERIMA-MED_2

 

 

 

 

3. DWA RAZY WIĘCEJ SPECJALISTÓW DS. ZAOPIEKOWANYCH

Prosiliście o więcej telefonów na miejsce pracy – teraz możemy pytać Was, czy wszystko w porządku jeszcze częściej, bo o 100% zwiększyliśmy nasz Zespół ds. Zaopiekowanych! Dodatkowo stale poszerzamy również nasz zespół Koordynatorów, którzy są z Wami w stałym kontakcie. 

4. NOWY I BARDZIEJ PRZEJRZYSTY PASEK WYNAGRODZENIA

Wiemy, jak ważne są dla Was wszystkie informacje związane z wynagrodzeniem. Dlatego od kilku miesięcy pracowaliśmy nad nowym paskiem wynagrodzenia, który teraz jest znacznie bardziej prosty, jasny i zrozumiały.

5. JESZCZE WIĘCEJ PRAKTYCZNYCH SZKOLEŃ DLA KOORDYNATORÓW ATERIMA MED

Cały czas się uczymy, by móc jeszcze lepiej Wam pomagać. Dlatego regularnie zdobywamy wiedzę od ekspertów nt. chorób i problemów zwłaszcza wieku starczego oraz zagrożenia handlem ludźmi i o tym, jak dbać o Wasze bezpieczeństwo za granicą. Tutaj przeczytać można więcej o naszych warsztatach z s. Anną Bałchan ze Stowarzyszenia PoMOC i ekspertami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. 

warsztaty-ATERIMA-MED_1

6. FORMULARZ UŁATWIAJĄCY PRZEKAZANIE OBOWIĄZKÓW NA MIEJSCU PRACY

Wiemy, jak ważne i trudne są dla Was pierwsze godziny na miejscu pracy. By je ułatwić, pracujemy teraz nad formularzem, dzięki któremu ważne informacje będą aktualizowane i zebrane w jednym miejscu

 

Mamy nadzieję, że podobają Wam się wprowadzone przez nas zmiany i ulepszenia. Nadal zapraszamy Was do przekazywania swoich opinii o współpracy z ATERIMA MED. Nie musicie czekać do kolejnego badania satysfakcji – dajcie znać swojemu Koordynatorowi lub Specjalistom ds. Zaopiekowanych. 

 

Szukasz najlepszej oferty
dla Opiekunów osób starszych w Niemczech?
Mamy oferty, które spełnią Twoje oczekiwania.
Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i znajdziemy najlepiej dopasowane zlecenie.

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dodaj pliki
Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →