Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Jeszcze bardziej zaopiekowani! Nowości w ATERIMA MED

Wsłuchujemy się w prośby i sugestie naszych Opiekunów. Na podstawie tych, które przekazali nam w badaniu satysfakcji wprowadziliśmy w naszej firmie kilka zmian i nowości. Sprawdźcie, co ulepszyliśmy z myślą o Opiekunach ATERIMA MED!

Na początku lata zaprosiliśmy naszych Opiekunów do Badania satysfakcji, w którym oceniali współpracę z naszą firmą. Wyniki (możecie je zobaczyć tutaj) okazały się świetne – Opiekunowie ocenili nas bardzo wysoko! :) 

W badaniu było też miejsce na propozycje, uwagi i prośby. Odpowiedzi pokazały nam, co możemy zrobić dla Opiekunów, aby pracując z nami czuli się jeszcze bardziej zaopiekowani. Postanowiliśmy wdrożyć w życie jak najwięcej sugestii. Mimo chęci nie jesteśmy w stanie zrealizować wszystkich próśb, ale udało nam się naprawdę wiele – sami zobaczcie! Wśród zmian i nowości w ATERIMA MED pojawiły się:

1. LIST WYJAZDOWY

To dokument, dzięki któremu Opiekunowie poznają jeszcze więcej szczegółów o ofercie, na którą wyjeżdżają m.in. o stanie zdrowia seniora czy warunkach mieszkaniowych.

2. NOWE DYŻURY TELEFONICZNE – WSPARCIE W TRUDNYCH CHWILACH

Na telefony od Opiekunów zatrudnionych w ATERIMA MED czeka nasz Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w pracy z seniorami, ich rodzinami i Opiekunami. Chętnie porozmawia o trudnych sytuacjach w pracy za granicą. Więcej na ten temat przeczytać można tutaj

katarzyna-nowak-ATERIMA-MED_2

 

 

 

 

3. DWA RAZY WIĘCEJ SPECJALISTÓW DS. ZAOPIEKOWANYCH

Prosiliście o więcej telefonów na miejsce pracy – teraz możemy pytać Was, czy wszystko w porządku jeszcze częściej, bo o 100% zwiększyliśmy nasz Zespół ds. Zaopiekowanych! Dodatkowo stale poszerzamy również nasz zespół Koordynatorów, którzy są z Wami w stałym kontakcie. 

4. NOWY I BARDZIEJ PRZEJRZYSTY PASEK WYNAGRODZENIA

Wiemy, jak ważne są dla Was wszystkie informacje związane z wynagrodzeniem. Dlatego od kilku miesięcy pracowaliśmy nad nowym paskiem wynagrodzenia, który teraz jest znacznie bardziej prosty, jasny i zrozumiały.

5. JESZCZE WIĘCEJ PRAKTYCZNYCH SZKOLEŃ DLA KOORDYNATORÓW ATERIMA MED

Cały czas się uczymy, by móc jeszcze lepiej Wam pomagać. Dlatego regularnie zdobywamy wiedzę od ekspertów nt. chorób i problemów zwłaszcza wieku starczego oraz zagrożenia handlem ludźmi i o tym, jak dbać o Wasze bezpieczeństwo za granicą. Tutaj przeczytać można więcej o naszych warsztatach z s. Anną Bałchan ze Stowarzyszenia PoMOC i ekspertami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. 

warsztaty-ATERIMA-MED_1

6. FORMULARZ UŁATWIAJĄCY PRZEKAZANIE OBOWIĄZKÓW NA MIEJSCU PRACY

Wiemy, jak ważne i trudne są dla Was pierwsze godziny na miejscu pracy. By je ułatwić, pracujemy teraz nad formularzem, dzięki któremu ważne informacje będą aktualizowane i zebrane w jednym miejscu

 

Mamy nadzieję, że podobają Wam się wprowadzone przez nas zmiany i ulepszenia. Nadal zapraszamy Was do przekazywania swoich opinii o współpracy z ATERIMA MED. Nie musicie czekać do kolejnego badania satysfakcji – dajcie znać swojemu Koordynatorowi lub Specjalistom ds. Zaopiekowanych. 

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy