Aktualności

Jeszcze bardziej zaopiekowani! Nowości w ATERIMA MED

Wsłuchujemy się w prośby i sugestie naszych Opiekunów. Na podstawie tych, które przekazali nam w badaniu satysfakcji wprowadziliśmy w naszej firmie kilka zmian i nowości. Sprawdźcie, co ulepszyliśmy z myślą o Opiekunach ATERIMA MED!

Na początku lata zaprosiliśmy naszych Opiekunów do Badania satysfakcji, w którym oceniali współpracę z naszą firmą. Wyniki (możecie je zobaczyć tutaj) okazały się świetne – Opiekunowie ocenili nas bardzo wysoko! :) 

W badaniu było też miejsce na propozycje, uwagi i prośby. Odpowiedzi pokazały nam, co możemy zrobić dla Opiekunów, aby pracując z nami czuli się jeszcze bardziej zaopiekowani. Postanowiliśmy wdrożyć w życie jak najwięcej sugestii. Mimo chęci nie jesteśmy w stanie zrealizować wszystkich próśb, ale udało nam się naprawdę wiele – sami zobaczcie! Wśród zmian i nowości w ATERIMA MED pojawiły się:

1. LIST WYJAZDOWY

To dokument, dzięki któremu Opiekunowie poznają jeszcze więcej szczegółów o ofercie, na którą wyjeżdżają m.in. o stanie zdrowia seniora czy warunkach mieszkaniowych.

2. NOWE DYŻURY TELEFONICZNE – WSPARCIE W TRUDNYCH CHWILACH

Na telefony od Opiekunów zatrudnionych w ATERIMA MED czeka nasz Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w pracy z seniorami, ich rodzinami i Opiekunami. Chętnie porozmawia o trudnych sytuacjach w pracy za granicą. Więcej na ten temat przeczytać można tutaj

katarzyna-nowak-ATERIMA-MED_2

 

 

 

 

3. DWA RAZY WIĘCEJ SPECJALISTÓW DS. ZAOPIEKOWANYCH

Prosiliście o więcej telefonów na miejsce pracy – teraz możemy pytać Was, czy wszystko w porządku jeszcze częściej, bo o 100% zwiększyliśmy nasz Zespół ds. Zaopiekowanych! Dodatkowo stale poszerzamy również nasz zespół Koordynatorów, którzy są z Wami w stałym kontakcie. 

4. NOWY I BARDZIEJ PRZEJRZYSTY PASEK WYNAGRODZENIA

Wiemy, jak ważne są dla Was wszystkie informacje związane z wynagrodzeniem. Dlatego od kilku miesięcy pracowaliśmy nad nowym paskiem wynagrodzenia, który teraz jest znacznie bardziej prosty, jasny i zrozumiały.

5. JESZCZE WIĘCEJ PRAKTYCZNYCH SZKOLEŃ DLA KOORDYNATORÓW ATERIMA MED

Cały czas się uczymy, by móc jeszcze lepiej Wam pomagać. Dlatego regularnie zdobywamy wiedzę od ekspertów nt. chorób i problemów zwłaszcza wieku starczego oraz zagrożenia handlem ludźmi i o tym, jak dbać o Wasze bezpieczeństwo za granicą. Tutaj przeczytać można więcej o naszych warsztatach z s. Anną Bałchan ze Stowarzyszenia PoMOC i ekspertami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. 

warsztaty-ATERIMA-MED_1

6. FORMULARZ UŁATWIAJĄCY PRZEKAZANIE OBOWIĄZKÓW NA MIEJSCU PRACY

Wiemy, jak ważne i trudne są dla Was pierwsze godziny na miejscu pracy. By je ułatwić, pracujemy teraz nad formularzem, dzięki któremu ważne informacje będą aktualizowane i zebrane w jednym miejscu

 

Mamy nadzieję, że podobają Wam się wprowadzone przez nas zmiany i ulepszenia. Nadal zapraszamy Was do przekazywania swoich opinii o współpracy z ATERIMA MED. Nie musicie czekać do kolejnego badania satysfakcji – dajcie znać swojemu Koordynatorowi lub Specjalistom ds. Zaopiekowanych.