Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 9 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 4 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Jeszcze bardziej zaopiekowani! Nowości w ATERIMA MED

Wsłuchujemy się w prośby i sugestie naszych Opiekunów. Na podstawie tych, które przekazali nam w badaniu satysfakcji wprowadziliśmy w naszej firmie kilka zmian i nowości. Sprawdźcie, co ulepszyliśmy z myślą o Opiekunach ATERIMA MED!

Na początku lata zaprosiliśmy naszych Opiekunów do Badania satysfakcji, w którym oceniali współpracę z naszą firmą. Wyniki (możecie je zobaczyć tutaj) okazały się świetne – Opiekunowie ocenili nas bardzo wysoko! :) 

W badaniu było też miejsce na propozycje, uwagi i prośby. Odpowiedzi pokazały nam, co możemy zrobić dla Opiekunów, aby pracując z nami czuli się jeszcze bardziej zaopiekowani. Postanowiliśmy wdrożyć w życie jak najwięcej sugestii. Mimo chęci nie jesteśmy w stanie zrealizować wszystkich próśb, ale udało nam się naprawdę wiele – sami zobaczcie! Wśród zmian i nowości w ATERIMA MED pojawiły się:

1. LIST WYJAZDOWY

To dokument, dzięki któremu Opiekunowie poznają jeszcze więcej szczegółów o ofercie, na którą wyjeżdżają m.in. o stanie zdrowia seniora czy warunkach mieszkaniowych.

2. NOWE DYŻURY TELEFONICZNE – WSPARCIE W TRUDNYCH CHWILACH

Na telefony od Opiekunów zatrudnionych w ATERIMA MED czeka nasz Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w pracy z seniorami, ich rodzinami i Opiekunami. Chętnie porozmawia o trudnych sytuacjach w pracy za granicą. Więcej na ten temat przeczytać można tutaj

katarzyna-nowak-ATERIMA-MED_2

 

 

 

 

3. DWA RAZY WIĘCEJ SPECJALISTÓW DS. ZAOPIEKOWANYCH

Prosiliście o więcej telefonów na miejsce pracy – teraz możemy pytać Was, czy wszystko w porządku jeszcze częściej, bo o 100% zwiększyliśmy nasz Zespół ds. Zaopiekowanych! Dodatkowo stale poszerzamy również nasz zespół Koordynatorów, którzy są z Wami w stałym kontakcie. 

4. NOWY I BARDZIEJ PRZEJRZYSTY PASEK WYNAGRODZENIA

Wiemy, jak ważne są dla Was wszystkie informacje związane z wynagrodzeniem. Dlatego od kilku miesięcy pracowaliśmy nad nowym paskiem wynagrodzenia, który teraz jest znacznie bardziej prosty, jasny i zrozumiały.

5. JESZCZE WIĘCEJ PRAKTYCZNYCH SZKOLEŃ DLA KOORDYNATORÓW ATERIMA MED

Cały czas się uczymy, by móc jeszcze lepiej Wam pomagać. Dlatego regularnie zdobywamy wiedzę od ekspertów nt. chorób i problemów zwłaszcza wieku starczego oraz zagrożenia handlem ludźmi i o tym, jak dbać o Wasze bezpieczeństwo za granicą. Tutaj przeczytać można więcej o naszych warsztatach z s. Anną Bałchan ze Stowarzyszenia PoMOC i ekspertami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. 

warsztaty-ATERIMA-MED_1

6. FORMULARZ UŁATWIAJĄCY PRZEKAZANIE OBOWIĄZKÓW NA MIEJSCU PRACY

Wiemy, jak ważne i trudne są dla Was pierwsze godziny na miejscu pracy. By je ułatwić, pracujemy teraz nad formularzem, dzięki któremu ważne informacje będą aktualizowane i zebrane w jednym miejscu

 

Mamy nadzieję, że podobają Wam się wprowadzone przez nas zmiany i ulepszenia. Nadal zapraszamy Was do przekazywania swoich opinii o współpracy z ATERIMA MED. Nie musicie czekać do kolejnego badania satysfakcji – dajcie znać swojemu Koordynatorowi lub Specjalistom ds. Zaopiekowanych. 

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.