Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Dużo uśmiechu na Święta!

Wszystkim Opiekunkom i Opiekunom osób starszych z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy dużo spokoju, życzliwości, a przede wszystkim uśmiechu! Aby ten uśmiech wywołać, przygotowaliśmy specjalnie dla Was świąteczny film – zapraszamy do obejrzenia :)

Nasz partner czyli Akademia Opiekunek od roku tworzy dla pracowników ATERIMA MED filmy o gramatyce języka niemieckiego. Sympatyczny pan Tomek w przystępny sposób wyjaśnia m. in. zasady odmiany przymiotników, czasy przeszłe i tryb przypuszczający. W naszym nowym filmie postanowiliśmy ubarwić świąteczne życzenia śmiesznymi sytuacjami z nagrań z ostatnich miesięcy. Mamy nadzieję, że uda nam się zachęcić Was do uśmiechu!

 

Wideo wyjaśniające ideę filmów znajdziecie tutaj, a wszystkie filmy gramatyczne – na stronie Akademii Opiekunek (dostępna tylko dla pracowników ATERIMA MED).

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!