Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Dużo uśmiechu na Święta!

Wszystkim Opiekunkom i Opiekunom osób starszych z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy dużo spokoju, życzliwości, a przede wszystkim uśmiechu! Aby ten uśmiech wywołać, przygotowaliśmy specjalnie dla Was świąteczny film – zapraszamy do obejrzenia :)

Nasz partner czyli Akademia Opiekunek od roku tworzy dla pracowników ATERIMA MED filmy o gramatyce języka niemieckiego. Sympatyczny pan Tomek w przystępny sposób wyjaśnia m. in. zasady odmiany przymiotników, czasy przeszłe i tryb przypuszczający. W naszym nowym filmie postanowiliśmy ubarwić świąteczne życzenia śmiesznymi sytuacjami z nagrań z ostatnich miesięcy. Mamy nadzieję, że uda nam się zachęcić Was do uśmiechu!

 

Wideo wyjaśniające ideę filmów znajdziecie tutaj, a wszystkie filmy gramatyczne – na stronie Akademii Opiekunek (dostępna tylko dla pracowników ATERIMA MED).

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15