ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

Dlaczego Opiekunowie polecają ATERIMA MED?

Przeprowadziliśmy ankietę o pracy w ATERIMA MED. Wyniki pokazały jasno, że spełniamy oczekiwania naszych pracowników. Aż 84% Opiekunów poleciłoby pracę w naszej firmie swoim rodzinom i bliskim znajomym. To dla nas wiele znaczy, gdyż jest jasnym dowodem na to, że osoby, z którymi współpracujemy na co dzień darzą nas zaufaniem.

Istotne jest jednak także to, że według wyników ankiety co czwarty nasz pracownik wybrał ATERIMA MED, bo polecił mu nas inny Opiekun, który realizował już w przeszłości jedno z naszych w pełni legalnych, sprawdzonych zleceń. Dlaczego jesteśmy polecani? Postanowiliśmy, że dowiemy się tego od samych zainteresowanych! Przekonaj się, co inni Opiekunowie mają na ten temat do powiedzenia.

Polecanie firmy Aterima Med innej osobie

Opinie o firmie ATERIMA MED - czego dowiedzieliśmy się z ankiet wypełnionych przez naszych pracowników?

Zadowolenie z pracy naszych Opiekunów jest dla nas kluczowe. Właśnie dlatego zachęcaliśmy wszystkich naszych pracowników do udziału w anonimowej ankiecie o pracy w ATERIMA MED. Teraz chcielibyśmy podzielić się z Wami wynikami badania – a jest czym, bo Opiekunowie ocenili nas naprawdę wysoko!

Naszą ankietę wypełniło aż 536 Opiekunów zatrudnionych w ATERIMA MED. W ankiecie pytaliśmy m.in. o opinie na temat rekrutacji, współpracę z Koordynatorami, materiały edukacyjne dla Opiekunów i ogólne warunki zatrudnienia.

Wyniki okazały się bardzo dobre – szczególnie cieszy nas fakt, że aż 84% Opiekunów poleciłoby pracę w naszej firmie swojej rodzinie i bliskim, a co czwarty pracownik wybrał ATERIMA MED, bo polecił mu nas inny Opiekun.

Dobre wyniki dają nam ogromną satysfakcję. Obecnie przyglądamy się dokładnie wszystkim zebranym odpowiedziom i zamierzamy wyciągnąć z nich wnioski na przyszłość.

Nie zamierzamy osiadać na laurach! Wyciągamy wnioski z odpowiedzi, aby już wkrótce, specjalnie dla Was wprowadzić kilka zmian i usprawnień w naszej firmie” – mówi Katarzyna Jędrzejek, Kierownik Działu Koordynacji i Wsparcia Opiekunów – „Każdego dnia wszyscy staramy się, by każdy nasz Opiekun czuł się zaopiekowany. Ogromnie się cieszymy z Waszych wysokich ocen i w imieniu każdego członka naszego zespołu mówimy głośne DZIĘKUJEMY za docenienie naszych starań!

ATERIMA opinie - zobacz, jak nasi Opiekunowie oceniają ATERIMA MED!

Czy są zadowoleni z naszej rekrutacji? Aż 93% Opiekunów ocenia spotkanie rekrutacyjne na żywo lub przez Skype’a na piątkę.

Co mówią o naszych koordynatorach? 85% Opiekunów wysoko ocenia kontakt z Koordynatorem po przyjeździe do Niemiec.

Czy doceniają wsparcie Akademii Opiekunów? 92% Opiekunów docenia fachowe telefoniczne dyżury pielęgniarek Akademii Opiekunów.

ATERIMA MED opinie Opiekunek - bezpieczna praca i legalne zatrudnienie dla osób chcących rozpocząć pracę! 

W ATERIMA MED bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas kwestią priorytetową. Zawsze dbamy o to, aby osoby wyjeżdżające do pracy w Niemczech w charakterze Opiekunów osób w wieku zaawansowanym same czuły się zaopiekowane, czyli bezpiecznie i pewnie, że ktoś dba o ich potrzeby. 

Co daje to poczucie bezpieczeństwa? Przede wszystkim każdorazowo podejmując współpracę zapewniamy legalne i bezpieczne zatrudnienie. Każdy Opiekun osoby w wieku zaawansowanym, z którym podejmujemy współpracę może liczyć na zawarcie umowy. Jest to gwarancją legalności działań, a co za tym idzie - także bezpieczeństwa. Stanowi to podstawę pewności, że zarobione środki zostaną wypłacone w ustalonym terminie oraz w odpowiedniej wysokości. Warto podkreślić, że umowy zawierane są zgodnie z prawem polskim, niemieckim oraz europejskim. Pokazuje to zatem, że działamy całkowicie legalnie w każdym obszarze na wielu rynkach. 

Ponad dziesięć lat doświadczenia w branży opiekuńczej stanowi jasny dowód na to, że jesteśmy godni zaufania. Opinie o ATERIMA MED potwierdzają, że przez wiele lat naszych działań bardzo liczne grono Opiekunek zweryfikowało, że warto wybierać zlecenia, które oferujemy i to właśnie z nami zdecydować się na wyjazd do Niemiec. 

ATERIMA MED opinie - stały kontakt z Koordynatorem. 

Kluczową rolę w procesie roztaczania opieki nad osobami, które zdecydowały się na podjęcie zlecenia odgrywają Koordynatorzy ATERIMA MED. To oni zawsze starają się ich wysłuchać, pomóc i doradzić, ciągle pozostając do dyspozycji Opiekunów. Co ważne, są dostępni 7 dni w tygodniu. W praktyce oznacza to, że na wsparcie koordynatorów można liczyć także w weekendy. 

Możesz liczyć na pomoc na przykład w przypadku zachorowania za granicą. Do Twojej dyspozycji pozostaje w takich okolicznościach wewnętrzny, polskojęzyczny koordynator ds. ubezpieczenia medycznego. Nigdy nie pozostawiamy naszych Opiekunów bez wsparcia. Będąc przezornymi, bazując na latach doświadczenia w branży, wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych zleceniobiorców i organizujemy odpowiednie formy pomocy na wypadek gdyby doszło do nieprzewidzianych zdarzeń losowych. To właśnie Koordynatorzy czuwają nad przebiegiem zleceń, dokładając starań, by pobyt w Niemczech odbył się pomyślnie i dał Ci satysfakcję ze sprawowanych podczas zlecenia obowiązków. Bardzo cieszy nas fakt, że jest to zauważane i doceniane. 

Na pytanie dlaczego poleca firmę swoim znajomym, pani Alicja Krzosek odpowiedziała w sposób następujący: „W ATERIMA MED pracuję już długo, czuję się bezpiecznie. Mam dobry kontakt z Koordynatorami, jeszcze mnie nigdy nie zawiedli. Jeśli coś się dzieje – dzwonię, mogę porozmawiać. Jestem gadułą, a tu nikt mi nigdy nie powiedział, żeby nie zawracać mu głowy albo, że nie ma dla mnie czasu. No i pensja też jest na czas”. 

Warto wspomnieć, że Pani Alicja wyjeżdża z ATERIMA MED już od 5 lat. W ciągu tego czasu poleciła do pracy już kilka zaprzyjaźnionych osób, które rozpoczęły pracę w charakterze Opiekunów osób w wieku zaawansowanym na terenie Niemiec. Zdajemy sobie sprawę, że polecenie sprawdzonego źródła dochodu komuś bliskiemu jest najlepszym sposobem na zadowolenie z pełnionych obowiązków, bo trafia się do firmy, która jest pewna i wypróbowana już przez osobę, którą darzymy zaufaniem. Tym bardziej cieszy nas fakt, że tak duża część podejmujących z nami współpracę osób deklaruje, że dowiedzieli się o nas od kogoś zaprzyjaźnionego.   

Koordynatorzy ATERIMA MED są w stałym kontakcie z osobami, przebywającymi na zleceniach. Jest to kontakt zarówno e-mailowy, jak i telefoniczny. Nawiązywany jest z Opiekunami zarówno przed wyjazdem, w trakcie, jak i już po jego zakończeniu, gdy Opiekun wyjechał z Niemiec. Koordynatorzy traktują każdego Opiekuna indywidualnie, odpowiadając na zgłaszane potrzeby, ale także wychodząc z inicjatywą i podpowiadając pewne dogodne rozwiązania, które warto wdrożyć realizując zlecenie. Nigdy nie zostawiają Opiekuna samego z problemami. Pani Ewa z Brzeska, która wyjeżdża z nami od kilku lat, tak wypowiedziała się na ten temat: „ATERIMA MED to rzetelna firma. Pieniądze są na czas, mam stały kontakt z Koordynatorem, w razie potrzeby mogę liczyć na jego pomoc”

Praca opiekunki osób starszych - polecenie firmy

ATERIMA MED - opinie o firmie - wynagrodzenie zawsze wypłacane w terminie. 

Terminowa wypłata wynagrodzenia to bezapelacyjnie obowiązek każdego pracodawcy. Wszyscy Opiekunowie ATERIMA MED mają gwarancję, że zarobione podczas zlecenia pieniądze znajdą się na ich koncie zawsze na czas. Oczywiście jeśli dzień wypłaty przypada w sobotę lub niedzielę, wynagrodzenie przesyłamy odpowiednio wcześniej. 

Tak wypowiedziała się na ten temat Pani Danuty Frydrych, która poleca pracę w ATERIMA MED właśnie ze względu na terminowe wypłaty: „Dlaczego polecam ATERIMA MED innym? Dlatego, że jest to wiarygodna firma i wypłacalna na czas – to przecież ważne dla Opiekunów. Sama kiedyś szukałam wiarygodnej firmy, buszowałam w Internecie, sprawdzałam co piszą ludzie, którzy pracowali w Niemczech. Inne firmy nie miały dobrych opinii, bałam się zacząć z nimi pracować, żeby nie zostać oszukaną, nie pracować na darmo. A o ATERIMA MED czytałam same pozytywne opinie, zdecydowałam się na wyjazd i jestem zadowolona”. 

Podejmując zlecenie w Niemczech warto zdawać sobie także sprawę, że nasza firma daje możliwość wyboru waluty, w której Opiekunowie otrzymują wynagrodzenie za swoją pracę na terenie Niemiec. Przelew może być realizowany w euro lub złotówkach. Opiekun sam decyduje, które rozwiązanie jest dla niego w danym momencie korzystniejsze. Jakie korzyści płyną z takiego rozwiązania i po co je wprowadziliśmy? Jest to niezwykle wygodne zwłaszcza dla osób, które chcą zarabiać pieniądze w walucie kraju, w którym realizują zlecenie. Staramy się odpowiadać na potrzeby Opiekunów także w takich szczegółach, co potwierdza, że współpraca z nami to gwarancja zadowolenia z realizowanego zlecenia. 

Opinie naszych Opiekunów - dodatkowy pakiet ubezpieczenia i składki. 

Opiekunowie ATERIMA MED objęci są pakietem dodatkowego, prywatnego ubezpieczenia. Obowiązuje ono już od momentu wyjazdu. W praktyce oznacza to, że obejmuje również całą podróż do Niemiec oraz drogę powrotną do naszego kraju. 

Wyjazd z nami jest przez jedną z Opiekunek – Panią Ewę – polecany między innymi ze względu na rzeczone ubezpieczenie. Tak oto wypowiada się na ten temat: „Rozmawiam z koleżankami, ze znajomymi i cały czas polecam firmę, jak tylko ktoś pyta o pracę. Polecam to, że jest ubezpieczenie, że jest miejsce pracy zgodne z opisem”. 

Podkreślić należy, że w ATERIMA MED odprowadzamy także składki emerytalne. Oto co na ten temat dodaje Pani Danuta Frydrych: „Cały czas aktywnie polecam firmę. Namawiam szczególnie takie osoby, który wyjeżdżają prywatnie – żeby zmieniły pracę na legalną i dorobiły do emerytury. Nawet wracając kiedyś z Niemiec w autobusie, poznałam znajomą, która żaliła się, że nie może znaleźć pracy. Powiedziałam, że mogę jej pomóc dołączyć do ATERIMA MED”.

 ATERIMA MED opinie - stały program poleceń.

Doceniamy, że szerzycie wiedzę o naszej firmie w środowisku osób zajmujących się misją, jaką jest niesienie pomocy i wsparcia osobom w wieku zaawansowanym. Opiekunowie zatrudnieni w ATERIMA MED mogą skorzystać ze stałego programu poleceń! Co to oznacza? Prócz wynagrodzenia otrzymywać mogą dodatkową korzystną premię.

Nie od dziś wiadomo, że dobrego pracodawcę warto polecać! Każde udane polecenie – zarówno w zakresie kandydatów do pracy Opiekunki, jak i nowej rodziny w Niemczech – nagradzane jest przez nas premią, którą możesz wydać na swoje potrzeby. To dzięki systemowi poleceń możesz zarobić jeszcze więcej! Wystarczy, że zgłosisz się do swojego Koordynatora i przekażesz dane osoby, którą chcesz polecić do pracy jako Opiekun osób starszych w Niemczech. To nie tylko sposób na niesienie pomocy osobom Ci bliskim, które dzięki Tobie mogą znaleźć dobrą i legalną pracę. To także szansa na zyskanie premii za zarekomendowaną osobę. Premię tę otrzymasz, wówczas, gdy zarekomendowana osoba wyjedzie do Niemiec z ATERIMA MED i przepracuje jako Opiekunka minimum 30 dni.

Znajoma poprosiła mnie o znalezienie pracy, inną koleżankę namówiłam na to, żeby zaczęła legalną pracę. Poleciłam też moją bratową – jest bardzo zadowolona. Wyjeżdża stale do tej samej rodziny w Niemczech” – mówi na temat programu poleceń pani Danuta.

 „Dziewczyny, które poleciłam się sprawdziły, wyjeżdżają z ATERIMA MED do tej pory i są zadowolone ze współpracy. Jeśli kolejna znajoma mnie zapyta o opinię – na pewno firmę polecę” – dodaje w tym temacie pani Alicja Krzosek. 

Podziel się swoją opinią o ATERIMA MED i pomóż nam zmieniać się na lepsze!

Bardzo cieszy nas fakt, że Opiekunowie nieustająco cenią sobie współpracę z nami. Każdą opinię otrzymaną od naszych pracowników bierzemy sobie do serca i staramy się wciąż wdrażać nowe rozwiązania, które sprawiają, że ATERIMA MED wyróżnia się na rynku pracy.

Daj znać innym dlaczego warto z nami współpracować! W trosce o coraz wyższe standardy naszych działań chcemy poznać Twoje zdanie na temat ATERIMA MED. Twoja opinia na temat naszych działań jest dla nas drogowskazem. Taka informacja zwrotna pozytywnie wpływa na rozwój firmy, będąc jasnym komunikatem co jest dla Ciebie satysfakcjonujące. Tworząc opinię na jednym z portali dajesz znać innym zainteresowanym, dlaczego warto podjąć z nami współpracę, by nieść pomoc potrzebującym seniorom. Pomóż nam w tworzeniu wspierającej się społeczności zrzeszonej wokół ATERIMA MED, której przyświeca wspólny cel – wsparcie osób w wieku zaawansowanym.

Możesz podzielić się z nami swoją opinią na Facebooku, portalu GoWork lub w Google. Możliwości jest wiele, a każda z nich wygodna i prosta w obsłudze.

Aby polecić nasze konto na Facebooku wyszukaj profil ATERIMA MED, a następnie wejść do zakładki „Więcej” i wybrać opcję „Recenzje”. Po lewej stronie pojawi się zapytanie „Czy polecasz stronę ATERIMA MED – Opiekunki w Niemczech?”. Po kliknięciu w „Tak” pojawi się pole, w którym możesz zanotować treść swojej opinii. Kliknij „Opublikuj” i gotowe. To niezwykle proste!

By dodać opinię na GoWork nie trzeba nawet posiadać tam konta! Wystarczy wyszukać ATERIMA MED na tym portalu i kliknąć w przycisk „Dodaj merytoryczną opinię”, znajdujący się w prawym dolnym rogu strony. Uzupełnij formularz, który się pojawi: napisz opinię, zaznacz, czy dana opinia jest pozytywna oraz potwierdź zapoznanie się z regulaminem. Ostatni krok to ocenienie pracodawcy. Gotowe! Zajmuje to zaledwie kilka chwil.

Jeśli chodzi o dodawanie opinii w Google, po wpisaniu hasła "ATERIMA MED" w wyszukiwarkę internetową, z której korzystasz na co dzień, skieruj swój wzrok na prawą stronę ekranu, gdzie widnieje przycisk „Dodaj opinię”. Następnie logując się do swojego konta Google możesz stworzyć treść i ocenić firmę. W tych prostych krokach możesz dać nam znać co myślisz. Będziemy wdzięczni za podzielenie się z nami Twoją opinią. Dziękujemy za każdą z nich! 

Zamów bezpłatne połączenie →