Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 7 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 4 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Dlaczego Opiekunowie polecają ATERIMA MED?

DSC_7323 (2)Według wyników ankiety o pracy w ATERIMA MED aż 84% Opiekunów poleciłoby pracę w naszej firmie swojej rodzinie i bliskim, a co czwarty pracownik wybrał ATERIMA MED, bo polecił mu nas inny Opiekun. Dlaczego? Postanowiliśmy zapytać o to samych zainteresowanych!

Bezpieczna praca dla opiekunów

W ATERIMA MED bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas priorytetem. Zawsze dbamy o to, aby Opiekunowie wyjeżdżając do pracy w Niemczech czuli się bezpiecznie i pewnie. Koordynatorzy ATERIMA MED są do dyspozycji Opiekunów – zawsze starają się ich wysłuchać, pomóc i doradzić. Bardzo cieszy nas fakt, że jest to przez nich zauważane i doceniane.

Nasza Opiekunka, pani Alicja Krzosek, zapytana dlaczego poleca firmę swoim znajomym, odpowiedziała: „W ATERIMA MED pracuję już długo, czuję się bezpiecznie. Mam dobry kontakt z Koordynatorami, jeszcze mnie nigdy nie zawiedli. Jeśli coś się dzieje – dzwonię, mogę porozmawiać. Jestem gadułą, a tu nikt mi nigdy nie powiedział, żeby nie zawracać mu głowy albo że nie ma dla mnie czasu. No i pensja też jest na czas”. Pani Alicja wyjeżdża z ATERIMA MED już od 5 lat i w ciągu tego czasu poleciła do pracy już kilka osób, które rozpoczęły pracę jako opiekunowie w Niemczech.

Wynagrodzenie zawsze na czas

Terminowa wypłata wynagrodzenia to obowiązek każdego pracodawcy. Wszyscy Opiekunowie ATERIMA MED mają gwarancję, że zarobione pieniądze znajdą się na ich koncie zawsze w terminie. Jeśli dzień wypłaty przypada w sobotę lub niedzielę, wynagrodzenie przesyłamy wcześniej.

Potwierdzają to słowa pani Danuty Frydrych, która poleca pracę w ATERIMA MED właśnie ze względu na terminowe wypłaty. „Dlaczego polecam ATERIMA MED innym? Dlatego, że jest to wiarygodna firma i wypłacalna na czas – to przecież ważne dla opiekunów. Sama kiedyś szukałam wiarygodnej firmy, buszowałam w internecie, sprawdzałam co piszą ludzie, którzy pracowali w Niemczech. Inne firmy nie miały dobrych opinii, bałam się zacząć z nimi pracować, żeby nie zostać oszukaną, nie pracować na darmo. A o ATERIMA MED czytałam same pozytywne opinie, zdecydowałam się na wyjazd i jestem zadowolona”.

Stały kontakt z Koordynatorem ATERIMA MED

Koordynatorzy ATERIMA MED są w stałym kontakcie e-mailowym i telefonicznym z naszymi Opiekunami – zarówno przed wyjazdem, w trakcie, jak i po zakończeniu zlecenia w Niemczech. Koordynatorzy traktują każdego Opiekuna indywidualnie i nigdy nie zostawiają go samego z problemem. „ATERIMA MED to rzetelna firma. Pieniądze są na czas, mam stały kontakt z Koordynatorem, w razie potrzeby mogę liczyć na jego pomoc – to słowa pani Ewy z Brzeska, która wyjeżdża z ATERIMA MED od 4 lat. 

Dodatkowy pakiet ubezpieczenia i składki

Opiekunowie ATERIMA MED objęci są pakietem dodatkowego, prywatnego ubezpieczenia ERGO, które obowiązuje już od momentu wyjazdu – czyli obejmuje również całą podróż do Niemiec oraz drogę powrotną do Polski. Co pokrywa pakiet takiego ubezpieczenia? Wiele informacji na ten temat można znaleźć w naszym artykule.

Nasza Opiekunka, pani Ewa, poleca wyjazdy z ATERIMA MED również z uwagi na ubezpieczenie – „Rozmawiam z koleżankami, ze znajomymi i cały czas polecam firmę, jak tylko ktoś pyta o pracę. Polecam to, że jest ubezpieczenie, że jest miejsce pracy zgodne z opisem”.

W ATERIMA MED odprowadzamy także składki emerytalne.Cały czas aktywnie polecam firmę. Namawiam szczególnie takie osoby, który wyjeżdżają prywatnie – żeby zmieniły pracę na legalną i dorobiły do emerytury. Nawet wracając kiedyś z Niemiec w autobusie, poznałam znajomą, która żaliła się, że nie może znaleźć pracy. Powiedziałam, że mogę jej pomóc dołączyć do ATERIMA MED” – dodaje pani Danuta Frydrych.

Stały program poleceń

Wszyscy Opiekunowie osób starszych zatrudnieni w ATERIMA MED mogą korzystać ze stałego programu poleceń i oprócz wynagrodzenia otrzymywać dodatkową premię. Jak to działa? Wystarczy, że zgłosisz się do swojego Koordynatora i przekażesz dane osoby, którą chcesz polecić do pracy jako opiekun osób starszych w Niemczech. Dzięki temu nie tylko pomożesz koleżance znaleźć dobrą i legalną pracę, ale możesz także zyskać dodatkowe 400 zł za zarekomendowaną osobę. Premię otrzymasz, kiedy rekomendowana osoba wyjedzie do Niemiec z ATERIMA MED i przepracuje jako Opiekunka minimum 30 dni.

Znajoma poprosiła mnie o znalezienie pracy, inną koleżankę namówiłam na to, żeby zaczęła legalną pracę. Poleciłam też moją bratową – jest bardzo zadowolona. Wyjeżdża stale do tej samej rodziny w Niemczech” – mówi na temat programu poleceń pani Danuta.Dziewczyny, które poleciłam się sprawdziły, wyjeżdżają z ATERIMA MED do tej pory i są zadowolone ze współpracy. Jeśli kolejna znajoma mnie zapyta o opinię – na pewno firmę polecę– dodaje pani Alicja Krzosek.

Podziel się z nami swoją opinią!

Bardzo cieszy nas fakt, że nasi Opiekunowie cenią sobie współpracę z nami i są z niej zadowoleni. Cały czas staramy się być lepszym partnerem i pracodawcą, dlatego każdą opinię naszych pracowników bierzemy sobie głęboko do serca.

Chcesz nam podpowiedzieć, co możemy ulepszyć? A może chcesz napisać, z czego jesteś zadowolona? Gorąco zachęcamy do dzielenia się z nami opiniami na temat współpracy pod adresem: unteruns@aterima-med.pl :)

Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.