Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Sprawdź oferty z Premią Wiosenną: nawet 300 EUR brutto!

Myślisz o wyjeździe do pracy na wiosnę? Zaplanuj swój wyjazd z ATERIMA MED już teraz i skorzystaj z atrakcyjnych Premii Wiosennych!

ATERIMA_MED_BANER_DO_NEWSA_190222

Jak podzielić czas na pracę i wypoczynek, by zyskać najwyższe premie?

300 EUR brutto zyskasz, wyjeżdżając na min. 8 tygodni, obejmujących Wielkanoc i długi weekend majowy. Zachęcamy, aby już teraz zarezerwować dla siebie najlepszą ofertę :)

Zależy Ci na krótszym wyjeździe np. w ramach urlopu? Mamy również 4- i 6-tygodniowe zastępstwa wielkanocne. Wybierając taką ofertę, wciąż możesz otrzymać premię w wysokości 120 Euro brutto!

W tym roku chcesz spędzić wiosnę w domu? Nadal możesz wziąć udział w naszym programie poleceń i zyskać:

  • 400 zł brutto za polecenie godnej zaufania opiekunki,
  • nawet 200 EUR netto za polecenie rodziny niemieckiej.

Więcej informacji na temat poleceń uzyskasz dzwoniąc pod numer tel. 12 341 15 15 lub wchodząc na stronę www.aterima-med.pl/polecenia.

Liczba ofert z premią wiosenną jest ograniczona, dlatego zgłoś się już teraz, kiedy wybór ofert pracy jest największy. :)

Wyjeżdżając do pracy z ATERIMA MED masz gwarancję:

ikonki

W puli ogłoszeń czekają oferty o różnej długości pobytu za granicą – możesz je łatwo przeglądać korzystając z naszej wyszukiwarki ofert pracy. Korzystając z wyszukiwarki masz możliwość filtrowania ogłoszeń po kątem m. in. miejsca pracy, płci podopiecznego czy długości wyjazdu.

Jak się do nas zgłosić?

Po więcej szczegółów na temat naszych ofert pracy i warunków zatrudnienia w ATERIMA MED zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji. Zgłosić się można na kilka wygodnych sposobów:

  • wypełniając formularz internetowy na naszej stronie,
  • telefonicznie – dzwoniąc na numer Działu Rekrutacji: 12 341 15 15,
  • stacjonarnie – odwiedzając jedno z naszych biur – wszystkie adresy podane są tutaj.
  • odwiedzając nasze stanowisko podczas targów, giełd pracy i spotkań informacyjnych, o których informujemy na bieżąco na naszej stronie internetowej w sekcji „Tu będziemy” i na naszym profilu na Facebooku.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy