Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Sprawdź oferty z Premią Wiosenną: nawet 300 EUR brutto!

Myślisz o wyjeździe do pracy na wiosnę? Zaplanuj swój wyjazd z ATERIMA MED już teraz i skorzystaj z atrakcyjnych Premii Wiosennych!

ATERIMA_MED_BANER_DO_NEWSA_190222

Jak podzielić czas na pracę i wypoczynek, by zyskać najwyższe premie?

300 EUR brutto zyskasz, wyjeżdżając na min. 8 tygodni, obejmujących Wielkanoc i długi weekend majowy. Zachęcamy, aby już teraz zarezerwować dla siebie najlepszą ofertę :)

Zależy Ci na krótszym wyjeździe np. w ramach urlopu? Mamy również 4- i 6-tygodniowe zastępstwa wielkanocne. Wybierając taką ofertę, wciąż możesz otrzymać premię w wysokości 120 Euro brutto!

W tym roku chcesz spędzić wiosnę w domu? Nadal możesz wziąć udział w naszym programie poleceń i zyskać:

  • 400 zł brutto za polecenie godnej zaufania opiekunki,
  • nawet 200 EUR netto za polecenie rodziny niemieckiej.

Więcej informacji na temat poleceń uzyskasz dzwoniąc pod numer tel. 12 341 15 15 lub wchodząc na stronę www.aterima-med.pl/polecenia.

Liczba ofert z premią wiosenną jest ograniczona, dlatego zgłoś się już teraz, kiedy wybór ofert pracy jest największy. :)

Wyjeżdżając do pracy z ATERIMA MED masz gwarancję:

ikonki

W puli ogłoszeń czekają oferty o różnej długości pobytu za granicą – możesz je łatwo przeglądać korzystając z naszej wyszukiwarki ofert pracy. Korzystając z wyszukiwarki masz możliwość filtrowania ogłoszeń po kątem m. in. miejsca pracy, płci podopiecznego czy długości wyjazdu.

Jak się do nas zgłosić?

Po więcej szczegółów na temat naszych ofert pracy i warunków zatrudnienia w ATERIMA MED zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji. Zgłosić się można na kilka wygodnych sposobów:

  • wypełniając formularz internetowy na naszej stronie,
  • telefonicznie – dzwoniąc na numer Działu Rekrutacji: 12 341 15 15,
  • stacjonarnie – odwiedzając jedno z naszych biur – wszystkie adresy podane są tutaj.
  • odwiedzając nasze stanowisko podczas targów, giełd pracy i spotkań informacyjnych, o których informujemy na bieżąco na naszej stronie internetowej w sekcji „Tu będziemy” i na naszym profilu na Facebooku.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!