Aktualności

Sprawdź oferty z Premią Wiosenną: nawet 300 EUR brutto!

Myślisz o wyjeździe do pracy na wiosnę? Zaplanuj swój wyjazd z ATERIMA MED już teraz i skorzystaj z atrakcyjnych Premii Wiosennych!

ATERIMA_MED_BANER_DO_NEWSA_190222

Jak podzielić czas na pracę i wypoczynek, by zyskać najwyższe premie?

300 EUR brutto zyskasz, wyjeżdżając na min. 8 tygodni, obejmujących Wielkanoc i długi weekend majowy. Zachęcamy, aby już teraz zarezerwować dla siebie najlepszą ofertę :)

Zależy Ci na krótszym wyjeździe np. w ramach urlopu? Mamy również 4- i 6-tygodniowe zastępstwa wielkanocne. Wybierając taką ofertę, wciąż możesz otrzymać premię w wysokości 120 Euro brutto!

W tym roku chcesz spędzić wiosnę w domu? Nadal możesz wziąć udział w naszym programie poleceń i zyskać:

  • 400 zł brutto za polecenie godnej zaufania opiekunki,
  • nawet 200 EUR netto za polecenie rodziny niemieckiej.

Więcej informacji na temat poleceń uzyskasz dzwoniąc pod numer tel. 12 341 15 15 lub wchodząc na stronę www.aterima-med.pl/polecenia.

Liczba ofert z premią wiosenną jest ograniczona, dlatego zgłoś się już teraz, kiedy wybór ofert pracy jest największy. :)

Wyjeżdżając do pracy z ATERIMA MED masz gwarancję:

ikonki

W puli ogłoszeń czekają oferty o różnej długości pobytu za granicą – możesz je łatwo przeglądać korzystając z naszej wyszukiwarki ofert pracy. Korzystając z wyszukiwarki masz możliwość filtrowania ogłoszeń po kątem m. in. miejsca pracy, płci podopiecznego czy długości wyjazdu.

Jak się do nas zgłosić?

Po więcej szczegółów na temat naszych ofert pracy i warunków zatrudnienia w ATERIMA MED zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji. Zgłosić się można na kilka wygodnych sposobów:

  • wypełniając formularz internetowy na naszej stronie,
  • telefonicznie – dzwoniąc na numer Działu Rekrutacji: 12 341 15 15,
  • stacjonarnie – odwiedzając jedno z naszych biur – wszystkie adresy podane są tutaj.
  • odwiedzając nasze stanowisko podczas targów, giełd pracy i spotkań informacyjnych, o których informujemy na bieżąco na naszej stronie internetowej w sekcji „Tu będziemy” i na naszym profilu na Facebooku.