Aktualności

Sprawdź oferty z premią wielkanocną!

Myślisz o pracy w Niemczech w czasie Wielkanocy? Zgłoś się do ATERIMA MED już teraz i zyskaj specjalną premię!

W naszej ofercie znajdziesz teraz liczne propozycje z wyjazdem do Niemiec w lutym lub w marcu i powrotem do Polski po okresie wielkanocnym. Ofert jest znacznie więcej niż zazwyczaj, ponieważ wielu naszych pracowników planuje odpoczynek w czasie Wielkanocy w Polsce. Dzięki temu łatwiej będzie nam znaleźć ofertę dopasowaną do Twoich indywidualnych preferencji.

Praca w Święta opłaca się szczególnie, bo za dni świąteczne oferujemy premię wielkanocną. Warto zgłosić się już teraz, kiedy wybór ofert pracy jest największy. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Wyjeżdżając z ATERIMA MED masz gwarancję:

W ATERIMA MED zawsze staramy się przedstawić Ci ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań – skontaktuj się z nami, a na pewno zapytamy Cię, na czym szczególnie Ci zależy.


Po więcej ofert oraz informacji o dodatkowych wynagrodzeniach zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 12 341 15 15, a także z naszymi oddziałami w całej Polsce.

Dodaj komentarz

Na podany adres e-mail zostanie wysłany link potwierdzający dodanie komentarza. Adres e‑mail nie będzie prezentowany na stronie.
Anna Goleń:

A ja poproszę, by mnie ująć w programie premii świątecznej i premii za pobyt w Niemczech powyżej 90 dni. Pozdrawiam serdecznie.

Redakcja serwisu:

Pani Anno, przekażemy wiadomość do Pani Teamu :) Pozdrawiamy serdecznie!

Ewelina:

chcialabym uzyskac wiecej informacji nt. premii

Redakcja serwisu:

Pani Ewelino, zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 12 341 15 15. Pozdrawiamy serdecznie :)