Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Sprawdź oferty z premią wielkanocną!

Myślisz o pracy w Niemczech w czasie Wielkanocy? Zgłoś się do ATERIMA MED już teraz i zyskaj specjalną premię!

W naszej ofercie znajdziesz teraz liczne propozycje z wyjazdem do Niemiec w lutym lub w marcu i powrotem do Polski po okresie wielkanocnym. Ofert jest znacznie więcej niż zazwyczaj, ponieważ wielu naszych pracowników planuje odpoczynek w czasie Wielkanocy w Polsce. Dzięki temu łatwiej będzie nam znaleźć ofertę dopasowaną do Twoich indywidualnych preferencji.

Praca w Święta opłaca się szczególnie, bo za dni świąteczne oferujemy premię wielkanocną. Warto zgłosić się już teraz, kiedy wybór ofert pracy jest największy. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Wyjeżdżając z ATERIMA MED masz gwarancję:

W ATERIMA MED zawsze staramy się przedstawić Ci ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań – skontaktuj się z nami, a na pewno zapytamy Cię, na czym szczególnie Ci zależy.


Po więcej ofert oraz informacji o dodatkowych wynagrodzeniach zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 12 341 15 15, a także z naszymi oddziałami w całej Polsce.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!