Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Sprawdź oferty z premią wielkanocną!

Myślisz o pracy w Niemczech w czasie Wielkanocy? Zgłoś się do ATERIMA MED już teraz i zyskaj specjalną premię!

W naszej ofercie znajdziesz teraz liczne propozycje z wyjazdem do Niemiec w lutym lub w marcu i powrotem do Polski po okresie wielkanocnym. Ofert jest znacznie więcej niż zazwyczaj, ponieważ wielu naszych pracowników planuje odpoczynek w czasie Wielkanocy w Polsce. Dzięki temu łatwiej będzie nam znaleźć ofertę dopasowaną do Twoich indywidualnych preferencji.

Praca w Święta opłaca się szczególnie, bo za dni świąteczne oferujemy premię wielkanocną. Warto zgłosić się już teraz, kiedy wybór ofert pracy jest największy. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Wyjeżdżając z ATERIMA MED masz gwarancję:

W ATERIMA MED zawsze staramy się przedstawić Ci ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań – skontaktuj się z nami, a na pewno zapytamy Cię, na czym szczególnie Ci zależy.


Po więcej ofert oraz informacji o dodatkowych wynagrodzeniach zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 12 341 15 15, a także z naszymi oddziałami w całej Polsce.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy