Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 9 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 3 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

365 dni w ATERIMA MED

Rok 2017 był dla nas czasem wielu wyzwań, spotkań z Wami i nowych projektów. Dziękujemy Wam, że kolejny rok jesteście z nami! Zobaczcie, co działo się w ATERIMA MED przez ostatnie 12 miesięcy!

12 miesięcy w liczbach

12 860 polubień na FB – jest Was coraz więcej, dziękujemy! Na naszym profilu na Facebooku na bieżąco dzielimy się z Wami wieloma informacjami na temat pracy u nas – zachęcamy do śledzenia! 

160 osób wzięło udział w Sympozjum „Z Tobą dam radę!” zorganizowanym w Krakowie przez Akademię Opiekunów, partnera ATERIMA MED. Głównym celem wydarzenia było przekazanie Opiekunom eksperckiej wiedzy na temat chorób otępiennych w przystępnej formie.

91 targów, giełd pracy oraz spotkań informacyjnych w całej Polsce, które odwiedziliśmy lub zorganizowaliśmy :)

89 osób, które odpowiedziały na fałszywe ogłoszenie o pracę, zamieszczone w internecie przez tajemniczego Zbigniewa. Wszystko w ramach kampanii „Bezpieczna praca w wakacje”, którą zorganizowaliśmy razem z zaprzyjaźnionym Stowarzyszeniem PoMOC. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

80 lekcji niemieckiego z Basią w znanym i lubianym kursie z nagraniami audio.

26 wpisów na „Blogu Opiekunki”, czyli w nowej zakładce na naszej stronie. Autorką wpisów jest pani Henryka, doświadczona opiekunka osób starszych.

23 filmy interaktywne pokazujące rekrutację i współpracę z ATERIMA MED :) Wszystkie filmy zobaczyć można tutaj.

12 numerów magazynu dla Opiekunów Unter uns, który tworzymy co miesiąc specjalnie dla naszych Opiekunów.

8 lekcji z Teresą, czyli w naszym nowym kursie niemieckiego dla osób początkujących.

6 edycja Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”, w której zostały opisane nasze działania, które prowadzimy i rozwijamy nieprzerwanie od kilku lat, czyli: Bezpieczna praca za granicą (od 2011) oraz nasze bezpłatne udźwiękowione lekcje niemieckiego z Basią (od 2012). Raport to przegląd aktywności firm i podsumowanie najbardziej istotnych kwestii związanych z odpowiedzialnym biznesem w danym roku w Polsce. Jest wydawany od 10 lat przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

2 nowe strony internetowe – odświeżony i bardziej funkcjonalny projekt strony www.aterima-med.pl oraz nowa strona programu Zaopiekowani w ATERIMA MED. Znajdziecie na niej m.in. filmy, w których osoby wyjeżdżające z nami do Niemiec opowiadają o swoich doświadczeniach, przeżyciach i emocjach w pracy.

2 cykliczne dyżury telefoniczne, czyli „Wsparcie w trudnych chwilach” oraz dyżury pielęgniarek.

2 partnerów ATERIMA MED zostało docenionych w niemieckim badaniu jakości! Według analizy opracowanej przez fundację Stiftung Warentest współpracujący z ATERIMA MED partnerzy są w czołówce branży opieki nad osobami starszymi w Niemczech!

1 wolontariat – we wrześniu ruszył wolontariat naszych pracowników w Krakowie – „Pamiętaj o mnie, gdy ja o sobie zapomnę”. Pomagamy w nim seniorom cierpiącym na demencję i Alzheimera.

1 statuetka EB Kreator dla ATERIMA MED. Zostaliśmy docenieni otrzymując Nagrodę Jury za nasze starania w byciu jak najlepszym pracodawcą.

1 Elementarz dla Opiekunów – nasz partner, czyli Akademia Opiekunów wydała Elementarz przygotowany z myślą o osobach zajmujących się seniorami z demencją.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.