Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

365 dni w ATERIMA MED

Rok 2017 był dla nas czasem wielu wyzwań, spotkań z Wami i nowych projektów. Dziękujemy Wam, że kolejny rok jesteście z nami! Zobaczcie, co działo się w ATERIMA MED przez ostatnie 12 miesięcy!

12 miesięcy w liczbach

12 860 polubień na FB – jest Was coraz więcej, dziękujemy! Na naszym profilu na Facebooku na bieżąco dzielimy się z Wami wieloma informacjami na temat pracy u nas – zachęcamy do śledzenia! 

160 osób wzięło udział w Sympozjum „Z Tobą dam radę!” zorganizowanym w Krakowie przez Akademię Opiekunów, partnera ATERIMA MED. Głównym celem wydarzenia było przekazanie Opiekunom eksperckiej wiedzy na temat chorób otępiennych w przystępnej formie.

91 targów, giełd pracy oraz spotkań informacyjnych w całej Polsce, które odwiedziliśmy lub zorganizowaliśmy :)

89 osób, które odpowiedziały na fałszywe ogłoszenie o pracę, zamieszczone w internecie przez tajemniczego Zbigniewa. Wszystko w ramach kampanii „Bezpieczna praca w wakacje”, którą zorganizowaliśmy razem z zaprzyjaźnionym Stowarzyszeniem PoMOC. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

80 lekcji niemieckiego z Basią w znanym i lubianym kursie z nagraniami audio.

26 wpisów na „Blogu Opiekunki”, czyli w nowej zakładce na naszej stronie. Autorką wpisów jest pani Henryka, doświadczona opiekunka osób starszych.

23 filmy interaktywne pokazujące rekrutację i współpracę z ATERIMA MED :) Wszystkie filmy zobaczyć można tutaj.

12 numerów magazynu dla Opiekunów Unter uns, który tworzymy co miesiąc specjalnie dla naszych Opiekunów.

8 lekcji z Teresą, czyli w naszym nowym kursie niemieckiego dla osób początkujących.

6 edycja Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”, w której zostały opisane nasze działania, które prowadzimy i rozwijamy nieprzerwanie od kilku lat, czyli: Bezpieczna praca za granicą (od 2011) oraz nasze bezpłatne udźwiękowione lekcje niemieckiego z Basią (od 2012). Raport to przegląd aktywności firm i podsumowanie najbardziej istotnych kwestii związanych z odpowiedzialnym biznesem w danym roku w Polsce. Jest wydawany od 10 lat przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

2 nowe strony internetowe – odświeżony i bardziej funkcjonalny projekt strony www.aterima-med.pl oraz nowa strona programu Zaopiekowani w ATERIMA MED. Znajdziecie na niej m.in. filmy, w których osoby wyjeżdżające z nami do Niemiec opowiadają o swoich doświadczeniach, przeżyciach i emocjach w pracy.

2 cykliczne dyżury telefoniczne, czyli „Wsparcie w trudnych chwilach” oraz dyżury pielęgniarek.

2 partnerów ATERIMA MED zostało docenionych w niemieckim badaniu jakości! Według analizy opracowanej przez fundację Stiftung Warentest współpracujący z ATERIMA MED partnerzy są w czołówce branży opieki nad osobami starszymi w Niemczech!

1 wolontariat – we wrześniu ruszył wolontariat naszych pracowników w Krakowie – „Pamiętaj o mnie, gdy ja o sobie zapomnę”. Pomagamy w nim seniorom cierpiącym na demencję i Alzheimera.

1 statuetka EB Kreator dla ATERIMA MED. Zostaliśmy docenieni otrzymując Nagrodę Jury za nasze starania w byciu jak najlepszym pracodawcą.

1 Elementarz dla Opiekunów – nasz partner, czyli Akademia Opiekunów wydała Elementarz przygotowany z myślą o osobach zajmujących się seniorami z demencją.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy