ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

365 dni w ATERIMA MED

Rok 2017 był dla nas czasem wielu wyzwań, spotkań z Wami i nowych projektów. Dziękujemy Wam, że kolejny rok jesteście z nami! Zobaczcie, co działo się w ATERIMA MED przez ostatnie 12 miesięcy!

12 miesięcy w liczbach

12 860 polubień na FB – jest Was coraz więcej, dziękujemy! Na naszym profilu na Facebooku na bieżąco dzielimy się z Wami wieloma informacjami na temat pracy u nas – zachęcamy do śledzenia! 

160 osób wzięło udział w Sympozjum „Z Tobą dam radę!” zorganizowanym w Krakowie przez Akademię Opiekunów, partnera ATERIMA MED. Głównym celem wydarzenia było przekazanie Opiekunom eksperckiej wiedzy na temat chorób otępiennych w przystępnej formie.

91 targów, giełd pracy oraz spotkań informacyjnych w całej Polsce, które odwiedziliśmy lub zorganizowaliśmy :)

89 osób, które odpowiedziały na fałszywe ogłoszenie o pracę, zamieszczone w internecie przez tajemniczego Zbigniewa. Wszystko w ramach kampanii „Bezpieczna praca w wakacje”, którą zorganizowaliśmy razem z zaprzyjaźnionym Stowarzyszeniem PoMOC. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

80 lekcji niemieckiego z Basią w znanym i lubianym kursie z nagraniami audio.

26 wpisów na „Blogu Opiekunki”, czyli w nowej zakładce na naszej stronie. Autorką wpisów jest pani Henryka, doświadczona opiekunka osób starszych.

23 filmy interaktywne pokazujące rekrutację i współpracę z ATERIMA MED :) Wszystkie filmy zobaczyć można tutaj.

12 numerów magazynu dla Opiekunów Unter uns, który tworzymy co miesiąc specjalnie dla naszych Opiekunów.

8 lekcji z Teresą, czyli w naszym nowym kursie niemieckiego dla osób początkujących.

6 edycja Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”, w której zostały opisane nasze działania, które prowadzimy i rozwijamy nieprzerwanie od kilku lat, czyli: Bezpieczna praca za granicą (od 2011) oraz nasze bezpłatne udźwiękowione lekcje niemieckiego z Basią (od 2012). Raport to przegląd aktywności firm i podsumowanie najbardziej istotnych kwestii związanych z odpowiedzialnym biznesem w danym roku w Polsce. Jest wydawany od 10 lat przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

2 nowe strony internetowe – odświeżony i bardziej funkcjonalny projekt strony www.aterima-med.pl oraz nowa strona programu Zaopiekowani w ATERIMA MED. Znajdziecie na niej m.in. filmy, w których osoby wyjeżdżające z nami do Niemiec opowiadają o swoich doświadczeniach, przeżyciach i emocjach w pracy.

2 cykliczne dyżury telefoniczne, czyli „Wsparcie w trudnych chwilach” oraz dyżury pielęgniarek.

2 partnerów ATERIMA MED zostało docenionych w niemieckim badaniu jakości! Według analizy opracowanej przez fundację Stiftung Warentest współpracujący z ATERIMA MED partnerzy są w czołówce branży opieki nad osobami starszymi w Niemczech!

1 wolontariat – we wrześniu ruszył wolontariat naszych pracowników w Krakowie – „Pamiętaj o mnie, gdy ja o sobie zapomnę”. Pomagamy w nim seniorom cierpiącym na demencję i Alzheimera.

1 statuetka EB Kreator dla ATERIMA MED. Zostaliśmy docenieni otrzymując Nagrodę Jury za nasze starania w byciu jak najlepszym pracodawcą.

1 Elementarz dla Opiekunów – nasz partner, czyli Akademia Opiekunów wydała Elementarz przygotowany z myślą o osobach zajmujących się seniorami z demencją.

Szukasz najlepszej oferty
dla Opiekunów osób starszych w Niemczech?
Mamy oferty, które spełnią Twoje oczekiwania.
Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i znajdziemy najlepiej dopasowane zlecenie.

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dodaj pliki
Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →