Wyjedź do Niemiec bezpiecznie i komfortowo ATERIMA Busem.
Rekrutacja i zatrudnienie on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Aplikuj
Najlepsze oferty od pracodawcy nr 1 w rankingu Opiekunek24.pl
Aż 98% zadowolonych Opiekunów ze współpracy z nami – dołącz do nas!
Bezpieczna praca w pandemii w ATERIMA MED – mamy 6 gwarancji bezpieczeństwa!
W tym momencie 6 Opiekunek przegląda oferty pracy ATERIMA MED
Mamy dopasowane oferty - wyjedź na zlecenie do Niemiec na jak długo chcesz!
W ciągu ostatnich 2 godzin godzin aplikowało już 3 Opiekunów.
Współpracując z nami otrzymasz możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach.
Oferujemy dedykowany program szkolenia tylko dla Opiekunów ATERIMA MED
Dołącz do grona najlepszych Opiekunek i odbieraj premie do wynagrodzenia.
Tylko dla Opiekunów ATERIMA MED - profesjonalne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego!
Rozwijaj kompetencje językowe i zarabiaj więcej! Korzystaj z kursów języka niemieckiego!
ATERIMA MED – numer 1 wśród firm z branży opieki na seniorami w rankingu Opiekunek24.pl
Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów ATERIMA MED.
Blisko 1000 sprawdzonych ofert czeka na Ciebie. Aplikuj
Teraz najwyższe premie – sprawdź oferty i wyjedź z ATERIMA MED.
U nas to Ty wybierasz zlecenie! Blisko 1000 ofert czeka na Ciebie. Aplikuj Z nami zyskasz wysokie zarobki + PREMIE. Zawsze terminowe wypłaty. Aplikuj

Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nasi partnerzy docenieni w niemieckim badaniu jakości

Według najnowszej analizy opracowanej przez fundację Stiftung Warentest współpracujący z ATERIMA MED partnerzy są w czołówce branży opieki nad osobami starszymi w Niemczech!

Dla Niemców ważna jest jakość produktów i usług i przywiązują dużą wagę do jej rzetelnego badania. Zajmują się tym liczne niezależne organizacje, z których największa to Stiftung Warentest. Jest to niezależna fundacja, która powstała ponad 70 lat temu z inicjatywy niemieckiego rządu. Jej zadaniem jest dostarczenie pełnej i rzetelnej oceny produktów i usług dostępnych na rynku. Jej pracownicy anonimowo kupują towary i sprawdzają usługi oferowane na rynku niemieckim, a następnie poddają je licznym testom. Na koniec wyniki publikowane są w internecie i wydawanych przez fundację magazynach. Dzięki temu z rzetelnej i obiektywnej analizy Stiftung Warentest mogą korzystać wszyscy konsumenci. Od początku swojego istnienia przetestowała 94 tys. produktów, a wysoka ocena od fundacji do dla firm i producentów dowód wysokiej jakości i powód do dumy.

Dlatego właśnie z dużą satysfakcją przekazujemy wiadomość, że nasi niemieccy partnerzy znaleźli się w czołówce firm z branży opieki w Niemczech według badania jakości Stiftung Warentest. Według świeżo opublikowanych wyników analizy, firmy, z którymi mamy przyjemność współpracować, zostały wysoko ocenione w zakresie jakości swoich usług. Docenione zostały m. in. ich praktyki w zakresie pierwszego kontaktu z rodziną seniora, a także rzetelnego zbierania wywiadu nt. potrzeb podopiecznego.

Wyniki analizy to dla nas kolejne potwierdzenie, że nasi pośrednicy to wiarygodni i sprawdzeni partnerzy. To również bardzo dobra wiadomość dla wszystkich naszych Opiekunów, którzy mogą mieć pewność, że partnerzy ATERIMA MED kierują do nas bezpieczne i sprawdzone miejsca pracy oraz rzetelne informacje na ich temat

Więcej informacji na temat wyników badania oraz dostęp do pełnej analizy można znaleźć tutaj.

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.