Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nasi partnerzy docenieni w niemieckim badaniu jakości

Według najnowszej analizy opracowanej przez fundację Stiftung Warentest współpracujący z ATERIMA MED partnerzy są w czołówce branży opieki nad osobami starszymi w Niemczech!

Dla Niemców ważna jest jakość produktów i usług i przywiązują dużą wagę do jej rzetelnego badania. Zajmują się tym liczne niezależne organizacje, z których największa to Stiftung Warentest. Jest to niezależna fundacja, która powstała ponad 70 lat temu z inicjatywy niemieckiego rządu. Jej zadaniem jest dostarczenie pełnej i rzetelnej oceny produktów i usług dostępnych na rynku. Jej pracownicy anonimowo kupują towary i sprawdzają usługi oferowane na rynku niemieckim, a następnie poddają je licznym testom. Na koniec wyniki publikowane są w internecie i wydawanych przez fundację magazynach. Dzięki temu z rzetelnej i obiektywnej analizy Stiftung Warentest mogą korzystać wszyscy konsumenci. Od początku swojego istnienia przetestowała 94 tys. produktów, a wysoka ocena od fundacji do dla firm i producentów dowód wysokiej jakości i powód do dumy.

Dlatego właśnie z dużą satysfakcją przekazujemy wiadomość, że nasi niemieccy partnerzy znaleźli się w czołówce firm z branży opieki w Niemczech według badania jakości Stiftung Warentest. Według świeżo opublikowanych wyników analizy, firmy, z którymi mamy przyjemność współpracować, zostały wysoko ocenione w zakresie jakości swoich usług. Docenione zostały m. in. ich praktyki w zakresie pierwszego kontaktu z rodziną seniora, a także rzetelnego zbierania wywiadu nt. potrzeb podopiecznego.

Wyniki analizy to dla nas kolejne potwierdzenie, że nasi pośrednicy to wiarygodni i sprawdzeni partnerzy. To również bardzo dobra wiadomość dla wszystkich naszych Opiekunów, którzy mogą mieć pewność, że partnerzy ATERIMA MED kierują do nas bezpieczne i sprawdzone miejsca pracy oraz rzetelne informacje na ich temat

Więcej informacji na temat wyników badania oraz dostęp do pełnej analizy można znaleźć tutaj.

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy