Aktualności

Nasi partnerzy docenieni w niemieckim badaniu jakości

Według najnowszej analizy opracowanej przez fundację Stiftung Warentest współpracujący z ATERIMA MED partnerzy są w czołówce branży opieki nad osobami starszymi w Niemczech!

Dla Niemców ważna jest jakość produktów i usług i przywiązują dużą wagę do jej rzetelnego badania. Zajmują się tym liczne niezależne organizacje, z których największa to Stiftung Warentest. Jest to niezależna fundacja, która powstała ponad 70 lat temu z inicjatywy niemieckiego rządu. Jej zadaniem jest dostarczenie pełnej i rzetelnej oceny produktów i usług dostępnych na rynku. Jej pracownicy anonimowo kupują towary i sprawdzają usługi oferowane na rynku niemieckim, a następnie poddają je licznym testom. Na koniec wyniki publikowane są w internecie i wydawanych przez fundację magazynach. Dzięki temu z rzetelnej i obiektywnej analizy Stiftung Warentest mogą korzystać wszyscy konsumenci. Od początku swojego istnienia przetestowała 94 tys. produktów, a wysoka ocena od fundacji do dla firm i producentów dowód wysokiej jakości i powód do dumy.

Dlatego właśnie z dużą satysfakcją przekazujemy wiadomość, że nasi niemieccy partnerzy znaleźli się w czołówce firm z branży opieki w Niemczech według badania jakości Stiftung Warentest. Według świeżo opublikowanych wyników analizy, firmy, z którymi mamy przyjemność współpracować, zostały wysoko ocenione w zakresie jakości swoich usług. Docenione zostały m. in. ich praktyki w zakresie pierwszego kontaktu z rodziną seniora, a także rzetelnego zbierania wywiadu nt. potrzeb podopiecznego.

Wyniki analizy to dla nas kolejne potwierdzenie, że nasi pośrednicy to wiarygodni i sprawdzeni partnerzy. To również bardzo dobra wiadomość dla wszystkich naszych Opiekunów, którzy mogą mieć pewność, że partnerzy ATERIMA MED kierują do nas bezpieczne i sprawdzone miejsca pracy oraz rzetelne informacje na ich temat

Więcej informacji na temat wyników badania oraz dostęp do pełnej analizy można znaleźć tutaj.