Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

ATERIMA MED wyróżniona za całokształt działań dobrego pracodawcy!

Z dumą przekazujemy wiadomość o nagrodzie specjalnej dla ATERIMA MED! Nasza firma otrzymała wczoraj statuetkę EB Kreator. Zostaliśmy docenieni otrzymując Nagrodę Jury za nasze starania w byciu jak najlepszym pracodawcą.

Głównym projektem z obszaru employer brandingu, który ATERIMA MED prowadziła w minionym roku był program „Jeszcze bardziej zaopiekowani!”. Jego realizacja rozpoczęła się od przeprowadzonego latem badania satysfakcji pracujących z nami Opiekunów osób starszych, w którym poza ogólną oceną firmy poprosiliśmy również o zgłaszanie własnych pomysłów, propozycji i uwag. Przekazane odpowiedzi wskazały nam, co możemy zrobić, aby Opiekunowie czuli się pracując z nami jeszcze bardziej zaopiekowani. Bazując na pomysłach zgłoszonych przez samych pracowników udało nam się wprowadzić wiele nowości, o których poinformowaliśmy m.in. w specjalnie przygotowanym wideo.

Naszym marzeniem jest, by każdy z naszych Opiekunów osób starszych mógł o sobie powiedzieć, że czuje się zaopiekowany w ATERIMA MED – mówi Katarzyna Jędrzejek, Kierownik Działu Obsługi Klienta ATERIMA MED. – Wierzymy, że jesteśmy pracodawcą, który dba o swoich pracowników najlepiej w całej branży.

EB Kreator to konkurs, który promuje osiągnięcia i dobre praktyki firm, które starają się być, jak najlepszymi pracodawcami, czyli w dziedzinie employer brandingu (EB). To największy i najważniejszy konkurs z tego zakresu Polsce. W tym roku nagrody zostały przyznane po raz trzeci, w tym pierwszy raz rozdano aż osiem tytułów, o których zadecydowało sześcioosobowe jury.

Organizatorem wydarzenia jest Goldenline. Więcej informacji o konkursie przeczytać można na: www.ebkreator.pl.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy