Aktualności

ATERIMA MED wyróżniona za całokształt działań dobrego pracodawcy!

Z dumą przekazujemy wiadomość o nagrodzie specjalnej dla ATERIMA MED! Nasza firma otrzymała wczoraj statuetkę EB Kreator. Zostaliśmy docenieni otrzymując Nagrodę Jury za nasze starania w byciu jak najlepszym pracodawcą.

Głównym projektem z obszaru employer brandingu, który ATERIMA MED prowadziła w minionym roku był program „Jeszcze bardziej zaopiekowani!”. Jego realizacja rozpoczęła się od przeprowadzonego latem badania satysfakcji pracujących z nami Opiekunów osób starszych, w którym poza ogólną oceną firmy poprosiliśmy również o zgłaszanie własnych pomysłów, propozycji i uwag. Przekazane odpowiedzi wskazały nam, co możemy zrobić, aby Opiekunowie czuli się pracując z nami jeszcze bardziej zaopiekowani. Bazując na pomysłach zgłoszonych przez samych pracowników udało nam się wprowadzić wiele nowości, o których poinformowaliśmy m.in. w specjalnie przygotowanym wideo.

Naszym marzeniem jest, by każdy z naszych Opiekunów osób starszych mógł o sobie powiedzieć, że czuje się zaopiekowany w ATERIMA MED – mówi Katarzyna Jędrzejek, Kierownik Działu Obsługi Klienta ATERIMA MED. – Wierzymy, że jesteśmy pracodawcą, który dba o swoich pracowników najlepiej w całej branży.

EB Kreator to konkurs, który promuje osiągnięcia i dobre praktyki firm, które starają się być, jak najlepszymi pracodawcami, czyli w dziedzinie employer brandingu (EB). To największy i najważniejszy konkurs z tego zakresu Polsce. W tym roku nagrody zostały przyznane po raz trzeci, w tym pierwszy raz rozdano aż osiem tytułów, o których zadecydowało sześcioosobowe jury.

Organizatorem wydarzenia jest Goldenline. Więcej informacji o konkursie przeczytać można na: www.ebkreator.pl.