Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Oceń ATERIMA MED! Badanie satysfakcji Opiekunów

fotoPragniemy, aby współpraca z nami dawała Wam maksimum zadowolenia. Dlatego wszystkich naszych Opiekunów zachęcamy do udziału w ankiecie na temat współpracy z naszą firmą! 

W badaniu pytamy Was między innymi o wrażenia związane z poszczególnymi etapami rekrutacji, wyjazdy do Niemiec, kontakty z naszymi pracownikami i standard obsługi. Prosimy Was również o ocenę poszczególnych kanałów, za pośrednictwem których przekazujemy Wam ważne informacje.

Czy czujecie się z nami bezpieczni i zaopiekowani? Może usłyszeliście coś, co nie do końca Wam się spodobało? A może wręcz przeciwnie – chcecie coś lub kogoś pochwalić? Czekamy na wszystkie Wasze opinie!

Wasze zdanie jest dla nas niezwykle cenne! Uczestnikom badania gwarantujemy anonimowość i dołożenie wszelkich starań, by poprawić i ulepszyć to, co w ATERIMA MED niedoskonałe.


Ankieta dostępna jest do poniedziałku 13 czerwca. Znajdziecie ją na platformie www.akademiaopiekunek.pl oraz w majowym wydaniu magazynu Opiekunów ATERIMA MED Unter uns. 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy