Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Oceń ATERIMA MED! Badanie satysfakcji Opiekunów

fotoPragniemy, aby współpraca z nami dawała Wam maksimum zadowolenia. Dlatego wszystkich naszych Opiekunów zachęcamy do udziału w ankiecie na temat współpracy z naszą firmą! 

W badaniu pytamy Was między innymi o wrażenia związane z poszczególnymi etapami rekrutacji, wyjazdy do Niemiec, kontakty z naszymi pracownikami i standard obsługi. Prosimy Was również o ocenę poszczególnych kanałów, za pośrednictwem których przekazujemy Wam ważne informacje.

Czy czujecie się z nami bezpieczni i zaopiekowani? Może usłyszeliście coś, co nie do końca Wam się spodobało? A może wręcz przeciwnie – chcecie coś lub kogoś pochwalić? Czekamy na wszystkie Wasze opinie!

Wasze zdanie jest dla nas niezwykle cenne! Uczestnikom badania gwarantujemy anonimowość i dołożenie wszelkich starań, by poprawić i ulepszyć to, co w ATERIMA MED niedoskonałe.


Ankieta dostępna jest do poniedziałku 13 czerwca. Znajdziecie ją na platformie www.akademiaopiekunek.pl oraz w majowym wydaniu magazynu Opiekunów ATERIMA MED Unter uns. 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!