Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Start wolontariatu naszych pracowników

Zas+-b 7@4xDzisiaj z okazji Światowego Dnia Chorych na Alzheimera ruszył wolontariat naszych pracowników w Krakowie – „Pamiętaj o mnie, gdy ja o sobie zapomnę”. Pomagamy w nim seniorom cierpiącym na demencję i Alzheimera.

Nasza firma zatrudnia Opiekunów, którzy na co dzień opiekują się osobami starszymi, niesamodzielnymi i schorowanymi. Nam też praktyczny wymiar opieki nie jest obcy – w naszym zespole mamy osoby, które wcześniej pracowały jako pielęgniarki, opiekunowie w Niemczech i Polsce albo same zajmowały się np. swoimi rodzicami czy dziadkami. Bierzemy też udział w regularnych szkoleniach z lekarzami, psychologami i pielęgniarkami, dzięki którym staramy się jeszcze lepiej rozumieć problemy i codzienne obowiązki zatrudnionych u nas Opiekunów.

Chcielibyśmy jednak, by jeszcze więcej osób z naszego zespołu miało szansę spróbować swoich sił w opiece. Dlatego nawiązaliśmy współpracę ze Środowiskowym Domem Samopomocy dla Osób z Chorobą Alzheimera w Krakowie. W ramach wolontariatu nasi pracownicy będą pomagać w aktywizacji podopiecznych ośrodka.

Dzisiaj, z okazji święta wszystkich chorych na Alzheimera po raz pierwszy odwiedziliśmy seniorów z zaprzyjaźnionego ośrodka. Pomagaliśmy w opiece, aktywizacji, a nawet wspólnie śpiewaliśmy :) W tym samym czasie Iwona Przybyło z Akademii Opiekunów przeprowadziła szkolenie dla rodzin seniorów.

Wolontariat ATERIMA MED prowadzimy pod hasłem „Pamiętaj o mnie, gdy ja o sobie zapomnę”. Partnerem merytorycznym jest nasz partner czyli Akademia Opiekunów.

Wolontariat

Wolontariat2

Wolontariat3

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy